Ввечері 11 березня на телеканалі Суспільне Культура був запланований показ міжнародної скороченої версії:
«Проте після отримання матеріалів для трансляції від організаторів команда виявила, що нагородження українських документалістів відсутнє. Команда Суспільного висловила своє обурення організаторам цьогорічної премії The Walt Disney Company Limited».
Ну что сказать, они хотят развлечений, а не трагедий. А тут такая невдобная лента, и речь Мстислава....
Как и все отстальные. Хотят закрывать глаза что тут война, средневековье вернулось, война за территории и массовые смерти. Все хотят и дальше пить лавандовый раф и смотреть картинки в инста. Вот только мир поменялся
Ответ дляprincess of wonderland
Эта церемония всегда была политкорректной
Навальнят они пропустили и не вырезали. Как раз политическую и фильм тоже их политический!
а 20 дней в Мариуполе - это 0 ПОЛИТИКИ!
ТАМ НЕТ ПОЛИТИКИ ВООБЩЕ!
это живая заснятая трагедия преступлений Росии. Как росияне убивали людей в нем. это не политика дорогая
а 20 дней в Мариуполе - это 0 ПОЛИТИКИ!
ТАМ НЕТ ПОЛИТИКИ ВООБЩЕ!
Аноним Первый• 11 марта 2024
124 людини просто сидять і не можуть підібрати слів, дивлячись на цей кончєний світ.
Так виглядає розпач, мені здається
Останнім часом, я стала соціопатом, я ненавиджу людство.
Так виглядає розпач, мені здається
Ответ дляАноним Первый
Так виглядає розпач, мені здається
так и есть
тоже самое в фейсбуке, инста - помните как банили за фото войны, за упоминание войны. всем нужны розовые единороги только и картинка идеального мира
Ответ дляRiesling
Так воно було в прямому ефірі.
Тим більше зараз скандал - ще більше приверне уваги до фільму.
не все смотрели прямой эфир
а в записи его не будет
Аноним Первый• 11 марта 2024
Ответ дляRiesling
Так воно було в прямому ефірі.
В скороченій версії , суку навальну не вирізали чомусь
Yegonyashka• 11 марта 2024
Какой же мерзкий этот мир стал, как-будто все твари в этом мире сплотились против нас
Ответ дляpo_li_na-49a8
не все смотрели прямой эфир
а в записи его не будет
Хто любить дивитись оскар, то дивились у прямому. Це як футбол - у запису вже нецікаво.
А скандал приверне ще більшу увагу до фільму.
Звісно несправедливо, але ми на це вплинути не можемо. Тож як є.
Киев_Елена• 11 марта 2024
Ответ дляMangoskin
Иностранцы вообще не смотрят уже про войну , сразу переключают , типа - ой , надоело , не хотим негатива и пофиг им , что война в центре Европы и гибнут люди . И что она до них может дойти .
Только веселуха нужна
Это очень тяжелый фильм( скажите честно, Вы бы смотрели подобный фильм про чужую страну (например что-то подобного формата про Сирию)до нашей войны?
Ответ дляКиев_Елена
а про Аушвиц не тяжелый? он тоже был в списках. Что вы такое пишете
Ну что сказать, печально. Но я вспоминаю себя и честно? Мне было пофиг на войну в Сирии, на конфликты в Израиле, в Чечне, в Приднестровье и на все остальное. Мне было главное, что было здесь и у меня. Вот им так же. Поэтому не удивляюсь. Написала, как есть. Бросайте тапки
Ответ дляMangoskin
Только веселуха нужна
Чому ви так думаєте?
Ви ж з ними не живете.
4erepashka• 11 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
а 20 дней в Мариуполе - это 0 ПОЛИТИКИ!
ТАМ НЕТ ПОЛИТИКИ ВООБЩЕ!
а 20 дней в Мариуполе - это 0 ПОЛИТИКИ!
ТАМ НЕТ ПОЛИТИКИ ВООБЩЕ!
я,сто лет уже не в теме оскара,но раньше(давно-давно),показывали только художественные ыильмы,а документалка и иностранные быстро в скольз чуть ли не субтитрами....
Ответ дляКаллипсо
Такие же мысли. Люди хотят позитивных эмоций.
Ответ дляFilomena
Власне хто хотів той дивився пряму трансляцію. Запис мало хто дивиться. Який в цьому сенс?
а какой смысл вырезать, а?
Семицветка• 11 марта 2024
Ответ дляАноним Первый
Так виглядає розпач, мені здається
Вы правы. Я зашла в тему и о.уела.
Ответ дляosna
да есть такой стих хороший
Добрий день мене звуть Марина в моїй країні війна
Ви не повірите
Я не палила цигарок
Я пила алкоголь тільки на свята
І то лише бокал вина
Я займалася йогою і медитаціями
І підтримувала зуби в порядку
Але в моїй країні війна
Ні я не жила в печері чи халупі
Я не давала хабарів
Я навчилася писати і читати в дитинстві
Як і ви
Я любила фільми Фелліні і Веса Андерсона
Я любила Майкла Ківануку і Скорика
(це український композитор ви не чули?
Так український не як Чайковський)
Я любила імпресіоністів і супрематизм
(до речі Малевич теж український
Як незручно виходить)
Але напевне я любила це якось неправильно
Тому в моїй країні війна
Я не носила коротких спідниць
Не ходила темними вулицями сама ввечері
Знов-таки пила тільки бокал вина
На свята і в пристойній компанії
Не давала приводу подумати
Що я хочу війни
Але в моїй країні війна
Вибачте мені соромно
Що я тут отака з війною
Що вона така помітна
Що я не можу її сховати під одягом
Sorry вам доведеться змиритися
Зрештою
Celebrate diversity
Можна я в рамках цього принципу
Побуду тут зі своєю війною
Ви не повірите
Я не палила цигарок
Я пила алкоголь тільки на свята
І то лише бокал вина
Я займалася йогою і медитаціями
І підтримувала зуби в порядку
Але в моїй країні війна
Ні я не жила в печері чи халупі
Я не давала хабарів
Я навчилася писати і читати в дитинстві
Як і ви
Я любила Майкла Ківануку і Скорика
(це український композитор ви не чули?
Так український не як Чайковський)
Я любила імпресіоністів і супрематизм
(до речі Малевич теж український
Як незручно виходить)
Тому в моїй країні війна
Я не носила коротких спідниць
Не ходила темними вулицями сама ввечері
Знов-таки пила тільки бокал вина
На свята і в пристойній компанії
Не давала приводу подумати
Що я хочу війни
Але в моїй країні війна
Вибачте мені соромно
Що я тут отака з війною
Що вона така помітна
Що я не можу її сховати під одягом
Sorry вам доведеться змиритися
Зрештою
Celebrate diversity
Можна я в рамках цього принципу
Побуду тут зі своєю війною
Ответ дляFilomena
Ви для того щоб дізнатися переможців хоч раз дивилися 3 години Оскара чи євробачення?
Ніхто їх не передивляється.
ЗАПИСИ нужны чтобы ПОКАЗЫВАТЬ ИХ по ТЕЛЕВИЗОРУ
как это сделал сусупильне или громадьске. Миллионы людей не смотрели прямую трансляцию и спали. И теперь телеканалы будут транслировать это в ЗАПИСИ!
А фильма и упоминания про Мстислава там не будет!
мне стыдно читать что вы пишете. это элементарное
Ответ дляpo_li_na-49a8
Так а кто эти записи будет смотреть? Обычно,в инсте/новостях куски самого интересного покажут. Остальное никто не будет смотреть..