Вам нравятся мужчины, у которых мужестванность вперемешку с чертами доброты?
Ответ дляkuskus
Ні, звісно, ви перебільшуєте значення фізиогноміки у ідентифікації злочинців, з іншого боку-зеків, тобто людей, які довгий час перебували за ґратами, дуже часто можна впізнати за рисами обличчя, їх виразом і загальним враженням, тобто середовище накладає свій відбиток
Я взагалі то кажу, що фізіогномістика це лже наука
Ответ дляkuskus
Ви точно це знаєте? Щось вивчали? бо я як раз хочу купити книжку з фізіогноміки, що б зробити свої висновки щодо цього вчення😉
Скажімо так
У теорії Ламброзо є переваги і недоліки.
Але нічого не заважає вам прочитати книжки і зробити свої власні спостереження і висновки.
Он з Юрка і почнете))