Кнопкотиць• 13 марта 2024
Ви б в такому одязі ходили по дому? Чи це вигляд піжами?
Я дуже люблю флісовий одяг, вдома ходити тепло
Але буває забігає до мене свекруха та каже шо я в піжамі ходжу(
Leonka Boo• 13 марта 2024
А в чому проблема вдома ходити в піжамі? Хоч голяка, хоч як - ви в себе вдома.
Докладальниця• 13 марта 2024
Ответ дляLeonka Boo
Моя подруга так відвадила ходити свекруху без запрошення. Коли та приходила, вона вдягала дууууже легкий короткий халатик на труси))
Leonka Boo• 13 марта 2024
Ответ дляДокладальниця
Хах, правильно зробила))
Докладальниця• 13 марта 2024
Ответ дляLeonka Boo
Хах, правильно зробила))
У них нормальні стосунки, але ось це ходіння без запрошення було регулярно)) і вона в сваритись сильно не хотіла, бо стосунки реально добрі, окрім цього моменту
Десь 4 рази так свекруха приходила, потім вже стали домовлятись)))
Докладальниця• 13 марта 2024
Ответ дляО_Юми
Тю, та яка різниця, що каже свекруха. Я можу в такому і в магазин вийти. І купа людей так ходить, всім пофіг.
Чесно, зараз інколи не зрозумієш, що костюм, а що піжама) тому варто ходити, як зручно
Ворую вкусняшки• 13 марта 2024
Вообще пофик. Мне никто не указывает, что я должна носить дома. Дома должно быть комфортно! Это касается всех членов семьи!
Швидкоруч• 13 марта 2024
Ответ дляКнопкотиць
Маю малу дитину
Свекруха. Майже кожного дня у нас
Вона в спорт костюмі приходить- в найку
І вдома теж ходить саме в спорт костюмі
Свекруха. Майже кожного дня у нас
Вона в спорт костюмі приходить- в найку
І вдома теж ходить саме в спорт костюмі
Я бы ходила в таком костюме дома, правда только зимой) Ну и наверное без Микки Мауса выбрала бы ) У меня флисовый комбинезон с ёлками и оленями. Мне пофиг, чтобы сказала свекруха. Меня бы вообще напрягло, если бы она каждый день приходила
Ms. Доброта• 13 марта 2024
Ответ дляКнопкотиць
Маю малу дитину
Свекруха. Майже кожного дня у нас
Вона в спорт костюмі приходить- в найку
І вдома теж ходить саме в спорт костюмі
Свекруха. Майже кожного дня у нас
Вона в спорт костюмі приходить- в найку
І вдома теж ходить саме в спорт костюмі
Трудно Вам в семейной жизни будет милочка . В своем доме я хожу в чем хочу,в пижаме, в халате ... ну и чем меньше свекрови в моем доме тем лучше для моей семьи. Я понимаю Вам удобно, что она с ребенком помогает но вы слишком под неё подстраиваетесь , вылезет вам это потом боком .
Советничаю тут• 13 марта 2024
Ответ дляДокладальниця
Знакомая тоже так свекровь отваживала от дома и радовалась, что та редко ходит. А когда у этой знакомой обнаружили рак, то свекровь эта с ней и по больницам бегала, и квартиры снимала и с врачами сама общалась.
Триндю-бриндю• 13 марта 2024
Ответ дляКнопкотиць
Маю малу дитину
Свекруха. Майже кожного дня у нас
Вона в спорт костюмі приходить- в найку
І вдома теж ходить саме в спорт костюмі
Свекруха. Майже кожного дня у нас
Вона в спорт костюмі приходить- в найку
І вдома теж ходить саме в спорт костюмі
Це вас влаштовує? Ці походеньки свекрухи? Житло чиє? Чи вам потрібна допомога?
Попихтю та й годі• 13 марта 2024
Не бачу різниці між піжамою, та домашнім одягом. Бо коли в мене сієста, то я сплю в тому в чому ходила по хаті і під пледом, ночну сорочку серед біла дня не вдягаю, важке одіяло не дістаю. .
Люблю ВалЄру• 13 марта 2024
Ответ дляМастер Класс
Я со своей мамой с 16 лет не живу ,ещё не хватало с чьей то жить,даже не представляю как это, когде кто то левый приходит домой и что то мне рассказывает или указывает
Цікаво, чиї свекрухи ті три рукаліцо під вашим постом...співчуваю невісткам.
Люблю ВалЄру• 13 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Если с сыном близкие отношения, то можно часто ходить и советовать, это пусть муж определяет, а не жена.
Так не нужно чужому ребенку советовать и будет тебе счастье.
Докладальниця• 13 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
От мені цікаво, що сказали б ті самі свекрухи, якби мама невістки кожного дня ходила, відволікала їх сина, ще й вказувала б, що йому носити
Люблю ВалЄру• 13 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Это бессовестно так говорить о свекрови, но тут больше вопросов к мужу, почему он это позволяет.
Скажите, что вы тролль, пожалуйста.
Люблю ВалЄру• 13 марта 2024
Ответ дляПриму в дар
А має бути секс? Кому має бути?
Свекрусі. То ж та ще ізвращєнка)))
Люблю ВалЄру• 13 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Проблема, это когда жена считает себя главой семьи и специально мешает общению мужа со своей мамой. Мама это главный человек для любого мужчины и ненормально отдалять ее от семьи.
Ну якщо ви б оце все писали українською, я б переживала, що їх традиції лізуть до нас, а так просто посміюсь.
Кинг-Конгша• 13 марта 2024
Нормальний вигляд. Ми живемо у приватному секторі Харкова. Одного разу приходить до мене знайома і каже бачила твою свекруху. Хотіла підійти сказати що вона одягнула колготи коротку куртку і все. Мабуть спідницю забула. Ти їй скажи. Але ні вона завжди так ходить у простих колготах з 2 полосками на попі та куртці. Так це вона може на базар чи в магазин піти їй 70.
А такий кост.м то нормально для дома точно
Люблю ВалЄру• 13 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Счастье и проблемы ее сына - это ее вопрос.
То може і сексуально його сама буде задовольняти, і дітей йому народжувати? Щастя чоловіка не на мамі будується. Це я як дружина, сестра і мама хлопця пишу.
Люблю ВалЄру• 13 марта 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Потому, что залог хороших отношений и взаимопомощи не в ежедневных визитах и ценных указаниях.
Люблю ВалЄру• 13 марта 2024
Ответ дляДокладальниця
Та те саме, що й невістки в такій ситуації - мамо, вас забагато.
В моїй хаті моя правда• 13 марта 2024
Ответ дляКнопкотиць
Маю малу дитину
Свекруха. Майже кожного дня у нас
Вона в спорт костюмі приходить- в найку
І вдома теж ходить саме в спорт костюмі
Свекруха. Майже кожного дня у нас
Вона в спорт костюмі приходить- в найку
І вдома теж ходить саме в спорт костюмі
Треш просто
У вас уже свой ребенок, а вы не можете сказать, что будете у себя дома ходить так как вам удобно, в пижаме или нет это ваше дело
Докладальниця• 13 марта 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Отож))) але «свекрухам можна все» у їх уяві
Элька-Карамелька• 13 марта 2024
Обычный домашний костюм , при чем тут пижама . Кто вообще спит во флисе , это ужарится можно .
Берите светлый , он лучше .
А свекрухе скажите , что она от моды отстала , сейчас в пижамах и на улице ходят , типа шелковой пижамы .
И никто вам вообще не может тыкать , я бы вообще в лифчике и трусах ходила , когда она приходит , не нравится , на выход , дома хожу как хочу .
Берите светлый , он лучше .
КартаБезКомиссий• 13 марта 2024
шліть лісом свекруху
і ходіть, в чому вважаєте за потрібне
ото я ще свекруху не питала, в чому ходить
і ходіть, в чому вважаєте за потрібне
Злюсь до кипіння• 13 марта 2024
У нас зі свекрухою і донькою в кожної по схожій піжамі - у мене з ведмедем, у них з оленями. 20, 47 і 68 рочків. ))) Носимо вдома, коли холодно, і нікого не слухаємо.
Котя_люлю• 13 марта 2024
Ответ дляКнопкотиць
Для дому мабуть треба дивитись темні штани?
Якийсь дитячий садок.