Цикавенная• 13 марта 2024

Это паническая атака ?

Случилась такая ситуация, три ночи плохо сплю как сухость во рту, ком в горле и тяжело дышать, сейчас шла по улице стало ужасно плохо. Паника что умру и дышать тяжело, неясное в голове, мысли что делать, зашла в магазин секунда еще было и все прошло. Ком- есть, тяжесть в животе. Что это подскажите к какому врачу чтоб проверится ?
Я Вас не боюся• 13 марта 2024
Сходите к терапевту, проверьте щитовидку.
Сердце. Если все норм, то да. Это паническая атака
Хотя очень на нее похоже
Харчовий тріль• 13 марта 2024
Сейчас магнитные бури эти дни. У меня пару дней тоже такое состояние. Стараюсь не выходить из дому.
Я Вас не боюся• 13 марта 2024
Ответ дляХарчовий тріль
У нас одна большая буря уже два года(((
СвітланкаОК• 13 марта 2024
Так, схоже на ПА. Почніть з п. 1 і далі по пунктам:

1. Ендокрінолог, щоб здати аналізи на гормони різні, цукор, холестерин та на дефіцити мінералів і вітамінів.
2. Кардіолог, щоб зробити УЗД серця та кардіограму і виключити серцеву патологію.
3. Невролог, щоб виключити судинні патології (УЗД судин зробите)..
4. Психотерапевт або психіатр, щоб встановити діагноз по психіатрії та почати лікування.
5. Психолог, після покращення стану (зникнення ПА та іншої подібної симптоматики) розібратися, чому вона виникла, щоб упередити повтор через якийсь час.
murmurik• 13 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК

Па из за этих симптомов ?
Или что бы ,думая что Па , не пропустить эти симптомы?
СвітланкаОК• 13 марта 2024
Ответ дляmurmurik
Па из за этих симптомов ?
2 рази прочитала - не зрозуміла питання )))
Перефразуйте
murmurik• 13 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Перефразуйте

Ок .
Вы написали что у автора ПА.

Так вот я и спросила , ниже перечисленные симптомы провоцируют ПА ?
Или надо проверить нижние симптомы что бы не пропустить заболевание думая что просто ПА .
СвітланкаОК• 13 марта 2024
Ответ дляmurmurik

Ок .
Вы написали что у автора ПА.

Я написала, що схоже на ПА ))
Діагноз встановить лише лікар.

Дивіться, якщо автор почне, наприклад з п.5 психолога, думаючи що це точно ПА, то ризикує втратити час і симптоми лише погіршаться. У неї може бути як банальна тривожність, так і фобічний розлад, може бути шалений дефіцит заліза чи вітаміна Д, може остеохондроз давати симптоматику — судини шиї так пережимаються в лежачому положенні, що банально мозку кисню не вистачає.

Всі ці стани мають схожі прояви, тому важливо проводити диференційну діагностику, виключити спочатку соматичні (тілесні) проблеми, а потім вже лікувати психіку, якщо інше в нормі.
автор Цикавенная • 13 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Я написала, що схоже на ПА ))
Діагноз встановить лише лікар.

Дякую
murmurik• 13 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Я написала, що схоже на ПА ))
Діагноз встановить лише лікар.

Ну в общем я правильно вас поняла