Ірина-5025• 13 марта 2024

Виїзд з України

Доброго дня,думаємо з сином в квітні виїжджати до Румунії,скажіть як там?
Як з допомогою біженцям? Де краще знайти житло,? Які ціни там?
Чашечка кофе• 13 марта 2024
Було багато знайомих в Румунії і кажуть, що програма підтримки українців до кінця березня
автор Ірина-5025 • 13 марта 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Я чула ,що кажуть ніби інші країни допомогають ,біженцям в Румунії,але правда чи ні, незнаю
Murrr4a• 13 марта 2024
Жилье стоит 300-400 евро в месяц. + Зимой столько же коммуналка, летом - в 2 раза меньше. Зависит от места, где вы собираетесь жить. В больших городах дороже.
Помощи практически нет. Изредка от ООН, красного креста. выплат нет.
Жилье смотрите в олх ро
Juliana R• 13 марта 2024
Спробуйте групи в вайбері,телеграмі,фб пошукати і почитати інфу,там буде більше інформації
автор Ірина-5025 • 13 марта 2024
Ответ для Juliana R
Дякую зайду ,гляну
СhanelKa• 13 марта 2024
Як такової підтримки наче немає, живуть там знайомі сімʼї
Бухарест, Сучава
Живуть за свої, знімають за 350-400 євро
Квартири за ці гроші ок !
Працюють
Yana_pl• 13 марта 2024
Ответ дляІрина-5025
Ось знайшла в інеті такий сайт. Почитайте. Там все офіційно. І про допомогу розділ є.
https://dopomoha.ro/uk
inesita32• 13 марта 2024
Автор, а чего вдруг надумали на третьем году войны?
автор Ірина-5025 • 13 марта 2024
Ответ дляinesita32
Ми ще планували в тому році їхати,але страшно було однією з дитиною їхати
А зараз вже ні
Ameli20• 13 марта 2024
Ответ дляinesita32
Зараз якраз хвиля виїзду. Бо люди не бачать перспектив у найближчі роки. Тимпаче коли дитина хлопець. І вік наближається до 17 років. Невже не зрозуміло. Вже про загрозу життя від ракет мовчу.
inesita32• 13 марта 2024
Ответ дляІрина-5025
А зараз вже ні
Так чего в Румынию, а не в другую норм. страну?
RaminaSonne• 13 марта 2024
Ответ дляinesita32
Типу ці 2 роки була стагнація, і нічого не траплялося.
Чим далі - тим веселіше. Та й сама тенденція у бік Північної Кореї природних людей якось не збуджує. Та й взагалі, у кожного своя остання крапля.
inesita32• 13 марта 2024
Ответ дляAmeli20
Ну да, а в Румынии прям ’золотые горы’ автора ждут
Женщина за сорок• 13 марта 2024
Знакомые после выезда из оккупации пожили там, а потом перебрались в США, сказали в Румынии делать нечего, ещё и язык сложный для изучения
inesita32• 13 марта 2024
Ответ дляAmeli20
Если автор из райцентра какого нибудь в центральной Украине, то угроза от ракет весьма сомнительна
Olenka_bum• 13 марта 2024
Автор, а почему именно Румыния? Как вы приняли решение о стране? Или у вас там есть родственники/друзья? У вас будет работа в Украине онлайн? Пассивный доход? Если нет, то лучше рассмотреть другую страну с социальной помощью и изучение языка
автор Ірина-5025 • 13 марта 2024
Ответ дляOlenka_bum
Мені чоловік рекомендував Румунію,посидіти там 3 місяці,і потім якщо буде якесь затишье в нашому місті повернутися
Або з Румунії поїхати в іншу країну
Olenka_bum• 13 марта 2024
Ответ дляІрина-5025
Або з Румунії поїхати в іншу країну
Скільки сину років?
inesita32• 13 марта 2024
И Вы специально сегодня зарегистрировались, чтобы спросить?
автор Ірина-5025 • 13 марта 2024
Ответ дляOlenka_bum
Скільки сину років?
автор Ірина-5025 • 13 марта 2024
Ответ дляinesita32
Не сьогодні,а вчора
Не розумію,до чого це питання?
Olenka_bum• 13 марта 2024
Ответ дляІрина-5025
Не сьогодні,а вчора
Не розумію,до чого це питання?
Автор, а чи є логічно на 2-3 місяці виїхать, а потім повернутися? Можливо, варто вже дивитися з перспективою для сім´ї та дитини?
Odetta Furs• 13 марта 2024
Как в анекдоте про Блондинку на встречке- Куда Вы едете? - Не знаю, но смотрю, что все уже едут обратно!
Ameli20• 13 марта 2024
Ответ дляinesita32
Я не про Румунію. А в цілому відповіла на запитання яке було задано. Про третій рік бойових дій.
Ameli20• 13 марта 2024
Ответ дляinesita32
А впевненість є на 100%, що щось не прилетить? Лотерея.
автор Ірина-5025 • 13 марта 2024
Ответ дляOlenka_bum
Та може я не повернуся
Може залишуся там,або ще кудись виїду,це вже моє право
Питання було як саме в Румунії?
автор Ірина-5025 • 13 марта 2024
Ответ дляinesita32
Не з райцентру,біля кордону з росією
inesita32• 13 марта 2024
Ответ дляAmeli20
Все життя лотерея. Є впевненість на 100 % що завтра ти під машину не потрапиш? Ні, немає
Ameli20• 13 марта 2024
Ответ дляinesita32
Дивна логіка. Ураховуючи, що у Країні війна.
inesita32• 13 марта 2024
Ответ дляAmeli20
Ну відсоткова вірогідність обох ситуацій приблизно однакова. Я звикла покладатися на логіку, а не на емоції