За ким я буду?• 13 марта 2024
Фігура
Чи гарна фігура? Або трохи схуднути?
За ким я буду?
• 13 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
тоді все добре, а який план ,як позбутися живота? просто живіт це не пресс качати, якщо підіте в спортзал це й кардіо й силові, трохи будете зменьшуватися та й він буде за тілом підтягуватися
Я вдома качаю пресс,живіт звісно болить,ще багато ходжу
Спортзал думаю буде саме краще)
Полтавська галушка• 13 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
вы фанат этой песни
да на двух видео одинаковая фигура, отличная
Я наверное, Ваш фанат, представляю себе, что Вы умная, и уже возбуждаюсь.
А я нівроку• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Я раніше була дуже худою,за вітром шаталась,і мріяла набрати вагу)
а хто це говорив що ви тут худа?гарно виглядаєте
40каградусная• 13 марта 2024
Автор, я вперше таке пишу але реально виглядаєте більше...
Ви гарна, але є ще чим займатися.
На фото я зі зростом 161,5 :) +- 70 кг.
Мені треба скидати так точно, але і вам виглядає, що теж.
Ви гарна, але є ще чим займатися.
На фото я зі зростом 161,5 :) +- 70 кг.
За ким я буду?
• 13 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
Вдома качаю пресс,болить живіт,ще й багато ходжу
Але спортзал це саме краще)
40каградусная• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну, до такого можна і прагнути. Анорексичною не виглядаєте.
40каградусная• 13 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
зачем вы привязываетесь к этим кг, вам нужно смотреть на себя в зеркало,вес это не показатель у кого-то 52 отлично кому-то 52 мало...по фото у вас есть лишний вес , если пойдете в спортзал будете красоткой, фигуру мечты вам легко сделать, сложнее когда мышцы нужно нарастить, а вам скинуть и подтянуть тело...попа и ляшки даже очень(это на мой вкус),но есть мужчины которым это нравится, такая себе аля-кардашьян
Дійсно, разі кг виглядають по різному при різних типах фігури так точно!
За ким я буду?
• 13 марта 2024
Ответ для40каградусная
Ні,мені зараз краще яка я є
Піти в спортзал ще і буде круто)
На цій фото видно яка я худа
Піти в спортзал ще і буде круто)
На цій фото видно яка я худа
А я нівроку• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Спортзал думаю буде саме краще)
ні пресс не треба качати, це не допоможе-навпаки більше буде казатися, бо ви качаєте мишци під жиром, вони напрягаються,збільшуються а жир так й залишається.....тільки , силові тренування,кардіо та правильна доза білка у харчування...живіт сам буде худнути від навантажень
А я нівроку• 13 марта 2024
Ответ дляПолтавська галушка
странно вроде от ума, наоборот все должно падать
А вот недавно• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
В якому місці тут ’дуже худа’? Нормальна якраз.
40каградусная• 13 марта 2024
Ответ дляА вот недавно
Я взагалі трохи ушоці від автора! Але мені подобається самооцінка автора. Тепер і я свої 70 буду називати ’треба у спортзал підкачатися, а так я’ 🔥
ГугелП@лАмался• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Чесно так,тільки є не великий живіт
Хочу його позбутися
А вчора ви писали, що живота немає, вся вага в стегнах…
Весняний Марафон• 13 марта 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
А рост какой? Вам бы подрасти!
Я при росте 176 см с весом 61 кг ну оччень измождённо выглядила.
Вы нормально смотритесь. Только трессы телесного цвета - полнят. Купите черные или тёмно-синие - будет лучше
В смысле подрасти?🤣🤣🤣На это что как-то можно повлиять?
Ниф_ниф• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
В мене вага 61
Боюсь 20 то вже анорексичка)
По фото десь 70 точно.
А я нівроку• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ні,мені зараз краще яка я є
Піти в спортзал ще і буде круто)
На цій фото видно яка я худа
Піти в спортзал ще і буде круто)
На цій фото видно яка я худа
на цьому фото ви для мене красотка...у вас мабуть щось психологічно, може образили,чи що
Полтавська галушка• 13 марта 2024
Ответ дляА я нівроку
По сравнению, с Вами нынешней, то, даже умный Ваш вариант будет привлекательным.
А вот недавно• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ні,мені зараз краще яка я є
Піти в спортзал ще і буде круто)
На цій фото видно яка я худа
Піти в спортзал ще і буде круто)
На цій фото видно яка я худа
Дивно. Якщо Ви зараз собі подобаєтеся із явно зайвою вагою, то навіщо аж цілу тему створили із запитанням чи треба схуднути?
Весёлая морковка• 13 марта 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ну да , вы тоже с жирком же
Просто у вас сейчас все утягивает везде
Но вылезло на талии
Просто у вас сейчас все утягивает везде
Но вылезло на талии
Ну так ясно,что с жирком) 60кг все-таки) но у меня нет такой выдающейся ЖО,которая бросается в глаза. Поэтому и уверена,что у автора больше 61кг
А я нівроку• 13 марта 2024
Ответ дляПолтавська галушка
да я бы его обменяла на что-то другое, но в силу своих возможностей не могу
Українська Мрія• 13 марта 2024
Ну типичная груша 😐
Стройной с классной фигурой всё равно не будет, как не худей
Внизу будет всегда как у гиппопотама, широко, такое строение костей, это реальность, не сарказм, хоть будет весить 40 кг
Но даже при 40 кг условно будет верх сухой, а низ...
Сами понимаете
Мандолина Бу• 13 марта 2024
Ого
Худеть и нормально так худеть, кг 8 лишних точно и шорты эти на мусор отнести
Меряю от 0• 13 марта 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Думаєте?
Красивая у вас фигура и на первом и на втором . Это есть такой тип людей ’ абипездонути”
Меряю от 0• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Я теж можу скинути фото в лосинах
І ви хочете сказати,що я гірше в 3 рази?
😂😂😂не гоните ! Девушка в лосинах и вы в разных позах . Она в спорте это видно , вы немного в теле ( мягко говоря )
Мамина квіточка• 13 марта 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Оце 158см /60 кг
А вас якось набагато більше
Не бачу особливої різниці
Сумчатая кошка• 13 марта 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
В мене вага 61
Боюсь 20 то вже анорексичка)
рост наверное не высокий и тип фигуры груша - ну все равно худейте, хуже не будет же
За ким я буду?
• 13 марта 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Буду працювати над цим)
Сумчатая кошка• 13 марта 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Оце 158см /60 кг
А вас якось набагато більше
Это много как для такого роста, Вы тоже худейте - вряд ли же это у Вас гора мышц