Сокодавка ще та• Изменено 13 марта 2024
ХМЕЛЬНИЧАНИ підскажіть!!!
По вул. Трудова розвинута транспортна розв`язка біля ТЦ woodmall? чи є поряд школа, садочок, лікарня? Можливо порадите інший район? Пропонують там квартиру зняти. Дякую
Ангелок з ріжками• 13 марта 2024
Школа садочок не підкажу але до самого вудмола добратися непросто. Ходимо туди в кіно то тільки на машині. Бо від зупинки добрий кусок йти.
13чудоСВЕТА• 13 марта 2024
Автор, по темі не підкажу. Я тут питала те саме , але за Львівщину, шукаю дітям школу і садок, так мене в коментарях обізвали збірником даних і наводчицею 🤷♀️
Тому мабуть краще гуглом користуватись і дивитись просто по карті. Зараз всі дуже бояться
Сокодавка ще та
• 13 марта 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Краще незнімати там квартиру?
Янгол в камуфляжі• 13 марта 2024
Мы тоже собрались после 20 на осмотр города, чтобы определиться где снимать
Не худа ні разу• 13 марта 2024
Я живу там, є декілька маршрутів які саме там проходять, а якщо пройти 7-10 хв то взагалі можна куди завгодно доїхати, мед є, а от школа до 4-го класу йти пішки хв 15, старша далі, донька їздить 5 зупинок. Взагалі район застроюється новобудовами, старих будинків немає, доволі непоганий але кожному своє. Та і вище правду пишуть Хмельницький сам по собі не великий
Сокодавка ще та
• 13 марта 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Скажіть продуктові магазини є поряд? Так щоб під рукою
Не худа ні разу• 13 марта 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Особисто в мому будинку два, і перукарня, поліклініка, масажні кабінети. А так майже в кожному дворі є маленькі продуктові ну і звичайно в Вудмолі Таврія є
Ангелок з ріжками• 13 марта 2024
Ответ дляСокодавка ще та
У вудмолі є супермаркет
Сокодавка ще та
• 13 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Напишіть будь ласка потім ваше враження! Дякую
Чтооооооооооо?• 13 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
И как Хмельницкий?? ))) Вы сами откуда?
Янгол в камуфляжі• 13 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
И как Хмельницкий?? ))) Вы сами откуда?
Мы только поедем
Я из Запорожья
Чтооооооооооо?• 13 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Мы только поедем
Я из Запорожья
А вариантов кроме Хмельницкого нет? И вообще запада?
Янгол в камуфляжі• 13 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Были на Западной, мы очень разные . Хотим рассмотреть Хмельницкий,там мне по работе есть варианты
Чтооооооооооо?• 13 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Такое дело, тогда удачи.
Янгол в камуфляжі• 13 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Такое дело, тогда удачи.
А вы переехали, какой город выбрали?
Сокодавка ще та
• 13 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
А що поганого в Хмельницьку? Може підскажете за цей район варто знімати там?
Сокодавка ще та
• 15 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
В сторону Пилотской есть и больница, и садик и школа.
Там ще будують будинки! Що скажете, чи варто брати в тому районі квартиру по вул Трудова
Чтооооооооооо?• 15 марта 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Як на мене, то це ’ в углу’, треба щось ближче до Шевченко, Чи Чорновола.