Сірничок• 13 марта 2024
Прояви остеохондрозу
Які у вас? Чи є неприємні відчуття в області грудей, шлунку?
Душа компанії• 13 марта 2024
В мене грудний остеохондроз, то буває болить ліва сторона грудної клітки, то права, там де шлунок тільки нижче зліва, але біль мігруючий, локально і довго не болить то там болить то там, потім проходить.
Душа компанії• 13 марта 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Так це не хвороба, а фізіологічний процес.
Ну але ж цей фізіологічний процес спричиняє біль.
Белоснежко• 13 марта 2024
У меня. Уже лет пять. Самое противное, что бывает так сдавит в груди, что кажется всё, сердце. Дышать не могу, паника начинается сильная. Потом успокаиваюсь. И за пять лет так и не научилась спокойно реагировать на такие приступы. Сейчас хожу на массаж, делаю гимнастику. Но у меня в грудном отделе постоянно выскакивают позвонки. И детю два года. Потянула и привет
Аноним_Русалка• 13 марта 2024
Ответ дляДуша компанії
Наші лікарі під остеохондроз пишуть усе, що для них не зрозуміле. Можуть бути дійсно захворювання, які можна лікувати, але для них усе в одне списати легше.
Аноним_Русалка• 13 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
У Вас панічні атаки видно. Від них не вмирають і до серйозних захворювань не призводять.