Найчастіша гостя телемарафону.За інформацією з відкритих джерел, Наталія Гуменюк дослужилась до військового звання - капітан першого рангу (полковник) без відповідної військової освіти - а ні воєнного училища, а ні військового інституту, а ні академії.Усе дуже просто, потрібно закінчити Одеський педадогічний університет і вистрибнути заміж за адмірала. Людина, яка за спиною має лише військову кафедру педагогічного університету, зараз на посаді начальниці пресцентру коментує речі в яких зовсім не розбирається.
Це - детальний аналіз оперативної обстановки. Не доведення до суспільства інформації про стан справ у зоні відповідальності, а аналіз і прогнозування подій, висвітлення задумів та ймовірних дій наших військ, доведення до ворожої аудиторії та командування інформації про нашу обізнанність і багато інших речей.
Так вона хто? Начальниця пресцентру чи воєнний експерт в області організації ведення бойових дій? Але, який вона експерт без воєнної освіти?
Про те що скандальна речниця Гуменюк профнепридатна до займаної посади, говорять усі журналісти. Наталія неодноразово забороняла висвітлювати злочини росіян, не допускала українських журналістів без вагомих на то причин.За даними аналітиків «Детектора медіа» за жовтень 2023 року Наталя установила рекорд як спікер — 54 эфіра національного телемарафону на протязі місяца.
Результат:
вже голосів:
159 (90.86%)
Закон не для всіх
16 (9.14%)
Все норм
Ну, медики теж не мають військової освіти, але мають звання після ВК. Може в неї теж була ВК чи якась медична підготовка (в мами моєї була в педінституті). Якесь найнижче звання отримала, а далі вже роки і зв´язки зробили свою справу? Звісно ж, експертом вона не стала...
Татьяна_М5• 14 марта 2024
Все норм. Если она дена адмирала и живет в определенном кругу - то вполне может выполнять данные обязанности. Быть говорящей головой - может и учитель.
Ответ дляТатьяна_М5
Чоловік Гуменюк вітає росіян.
Донька виє в клубі російських пісень.
Пані бреше,що доньки в неї нема.
А вона ж нікуди не поділась...
Донька виє в клубі російських пісень.
Пані бреше,що доньки в неї нема.
А вона ж нікуди не поділась...
Foreverrr smile• 14 марта 2024
Нагороди:
орден княгині Ольги III ступеня (12 вересня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
Ответ дляForeverrr smile
Нагороди:
Дууже цікаво.
Що саме вона захищала і де?
Татьяна_М5• 14 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Чоловік Гуменюк вітає росіян.
Донька виє в клубі російських пісень.
Пані бреше,що доньки в неї нема.
А вона ж нікуди не поділась...
Донька виє в клубі російських пісень.
Пані бреше,що доньки в неї нема.
А вона ж нікуди не поділась...
Вы работаете? Вас работодатель оценивает по длине юбки или сленгу вашего ребёнка, друзьях и высказываниях мужа? Или по качеству выполняемой вами работы?
Таке законодавство. І воно ніколи не змінювалося. Ви думаєте звідки у нас генерали коли війни не було?
У мого чоловіка теж в/к і якесь звання через певну кількість років присвоєно. Але він не ходив за ним, то я навіть не знаю чи воно «діє».
Таке законодавство з часів СРСР.
Ответ дляТатьяна_М5
Качество - вогонь.
Не давати фільмувати злочини русні.
В навмисно на спідницю переводите?
З неї експерт,як з коня балерина
Не давати фільмувати злочини русні.
В навмисно на спідницю переводите?
З неї експерт,як з коня балерина
Татьяна_М5• 14 марта 2024
И вообще, автор, что Вам до генералов, когда главнокомандующий армией артист
Foreverrr smile• 14 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Дууже цікаво.
Що саме вона захищала і де?
теж цікаво
може на телемарафоні захищала ’територіальну цілісность України’
спитайте в неї в інсті чи фб...
Я не знаю яким нормативним актом це регулюється, але він є. Ми б і не знали, але у нас знайомий в мчс, то він і розповів, що через н кількість років їдеш до військомату і тобі наступне звання присвоюють. Бо в/к офіцерів дає.
Просто пересічні громадяни цим ніколи не цікавилися і нічого не робили. А хто у відповідних структурах то непогано піднялися сидячи в штабах у мирний час
karkusha.biz.ua• 14 марта 2024
ключевая фраза ’ вистрибнути заміж за адмірала’ - этим все сказано, он знает все ходы-выходы. Мне мой кум высокого военного звания тоже предлагал нормальную схему получения военного звания, поэтому эти схемы все рабочие. А тут муж жене. Только это надо какой быть безмозглой, чтобы на такое подписаться. Но жажда легкой наживы и статуса - берут верх, к сожалению. Кстатит, я не согласилась.
Киев_Елена• 14 марта 2024
Ответ дляРеверанс
Качество - вогонь.
Не давати фільмувати злочини русні.
В навмисно на спідницю переводите?
З неї експерт,як з коня балерина
Не давати фільмувати злочини русні.
В навмисно на спідницю переводите?
З неї експерт,як з коня балерина
А мне она всегда напоминала ’совецццкую женщину’, прям как с 80х попала в эфир телемарафона. Она какая-то вообще неформатная, странно смотрится в этой роли, она как с другого времени - разговор/мимика и т.п.
MashaizDusha• 14 марта 2024
я їй не довіряю з тих пір як вона відмазувала Одеського воєнкома ’в нас нема інформації, ми нічого не знаємо’...
MashaizDusha• 14 марта 2024
Ответ дляКиев_Елена
точно. вона саме як совкова училка й виглядає.
Вероника-2014• 14 марта 2024
Ответ дляclernikol
Да, почитайте положення про проходження військової служби. Офіцерські звання присвоюються особам,які перебували на посадах рядових 5 і більше років
До подполковника только