ШАБАНОВ: Усе! Із Зеленським ДОМОВИЛИСЯ у Ватикані. Папа ЗЛИВ ПЛАН перемир´я. Рішення ухвалили ТАЄМНО
Это мне напоминают - паразиты покинут вас навсегда или грибок будет вываливаться из вас тоннами, если ...потом чудосредство, которое скрывает фармацевтическая мафия.
Об этом политологе знаю только то, что он знатный нагнетатель и пессимист.
Видела 2 года назад, когда смотрела все подряд.
Bransoletka• 15 марта 2024
Ответ дляИошши
Где то слыхала, что война 880 дней будет, когда это по датам?
Wendy Rhoades• 15 марта 2024
Ответ дляTammy21
Шабанов це той який на фоні ковра на блядін ПЛАС блядін свої прогнози віщував?
Так, офігезне джерело. Вам хоч платять там? Хвилююся.
це той, хто віщав, що рішення про ядерний удар вже ухвалено і буде 100% влітку 2023)
Wendy Rhoades• 15 марта 2024
Ответ дляИошши
4-5 мая
а що буде 4-5? ядерний удар? чи у нього вже інші прогнози?