черная мамба• 14 марта 2024
Яку всеж таки обрати, щоб було затишно
Квартиру обрати по плануванню, є 6 варіантів. Проголосувати можна за 2 варіанта
Результат:
вже голосів:
31 (58.49%)
8 (15.09%)
5 (9.43%)
2 (3.77%)
черная мамба
• 14 марта 2024
Ответ дляДверной_Проем
Вони всі однакові. Обирайте місцеположення
Це все в одному будинку
Яжемать Мне можно• 14 марта 2024
Ответ длячерная мамба
Це все в одному будинку
Ну так вони однакові практично. Що ви обираєте так детально?
Завжди з рушником• 14 марта 2024
Ответ дляХочу на Балі
А шостий варіант де?
Вот тоже хотела написать)
Дверной_Проем• 14 марта 2024
Ответ длячерная мамба
Це все в одному будинку
Поверх? Ремонт? Вид з вікна? Методом жеребкування?
мимАпроходила• 14 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
Двохкімнатну, якщо це не під оренду
А вы на скринах видите 2 комнаты где-то?
Самохвалова• 14 марта 2024
У меня такая, как у вас 3, я довольна
4 ваш вариант мне не нравится, так как двери входные и в ванну комнату напротив друг друга
Завжди з рушником• 14 марта 2024
Допишу почему вторая. В спальне можно сделать гардероб, если утеплить балкон то на том балконе что в спальне можно сделать мини кабинет. На том балконе что в кухне, есть где сделать шкаф-кладовку.
Я погнала• 14 марта 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ні вони не однакові.
Вимагаю спілкування• 14 марта 2024
2 и 3, в кухне можно сделать гостинную зону. Есть варианты обустроить гардеробную(очень рекомендую это сделать).
Вимагаю спілкування• 14 марта 2024
В 1 варианте можно зонировать спальню, удобно если ребенок планируется. Или место рабочее отделить, если работа удаленная.
Я погнала• 14 марта 2024
Автор, якщо це квартира для одного чи для сімейний пари без дітей - беріть 1,2,6.
Дуже зручно коли балкон з кухні. Та є ніша для повноцінної кроваті.
Ці три варіанти різного метражу. Подивиться ще на якіх вони поверхах, куди виходять вікна. Ось із цього і вибирайте.
Якщо у вас є діти (чи плануєте в найближчий час) подивиться з такою площею двокімнатні квартири.
Простоваля• 14 марта 2024
Беріть другу. І площа гарна і два балкони. Якщо один захочете зробити кімнатою чи зоною відпочинку, то другий буде щоб сушарку для білизни поставити чи тумбочку з банками). Плюс там така кімната, що можна переділити і двері в коридор зробити. Життя непередбачуване і хто зна може колись знадобитися двушка, а грошей на розширення не буде.
Тантрический кекс• 14 марта 2024
Лучше балкон в кухне, как его не утепляй всё равно если в комнате будет холодно. Панорамные окна тот ещё гемор. У меня на кухне и это самая холодная комната. Окна сделаны ужасно, всё продувает и так у всех в нашем ЖК.
Простоваля• 14 марта 2024
Ответ дляТантрический кекс
Зробіть собі типу такого і не треба мерзнути
Тантрический кекс• 14 марта 2024
Ответ дляПростоваля
У меня намного больше балкон и нет там дверей, там окна.
Простоваля• 14 марта 2024
Ответ дляТантрический кекс
Мабуть дуже вже неякісні склопакети чи недобросовісний забудовник. Всі, хто з панорамними вікнами, то робили ремонти утеплювали і все ок. Але я не з Києва, обласний центр.
Простоваля• 14 марта 2024
Ответ дляТантрический кекс
І я мала на увазі двері між кімнатою і балконом.