Пупуговка• Изменено 14 марта 2024

Скільки можна пояснювати дорослій жінці!!!!

Мама живе зараз разом з нами (писати нетреба, що необхідно жити окремо! Знаю про це). Контролює всі моменти тиття мого і дітей підлітки! Звоне мені на роботу в 14-15 де внук, я кажу в школі, сьогодні четвер у нього мало уроуів!! Син хоче погуляти на вулиці теж, якщо гуляє, то мені розказує а де він лазить...ти знаєш!!?? Я вже задовбалась робити роз´яснення з цього приводу...все по нулям! У нас від фірми на 8 березня, роблять для дівчат міні корпоратив, (піца, боулінг, СПА) а у моєї доньки в цей день День народження, так розказує мені, що я охреніла, що їду на корпоратив... Донька з дівчатами ходять в кафе в цей день, або кіно... розважаюця, я вже там непотрібна 16 років дитині. Вона вимотує мене морально цим...
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ для17bob
У нее какая-то повышенная тревожность, Как она перенесла смерть мужа? Может у нее был микроинсульт? Простите! Присмотритесь к поведению повнимательнее. У меня брат инсультник - выдает такие перлы!
це було на постійній основі. просто тоді вона була зайнята папою... і йому клювали голову

Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
Сидіти з підлітками на дн і себе втішати казками про цінності, ну ви ж ще не пристаркувата мадам, чого вам там сидіти було з дітьми і заглядати їм до рота? Вам самій зручно то було, чи ви так звикли?
Попробуйте нормально общаться со своим ребенком, а не заглядывать ему в рот и тогда у вас не возникнет таких вопросов)
Продаю витрішки• 14 марта 2024
Ответ дляМуууумие
хто? ви?)))) може бути)))) я дуже гарно знаю що таке кордони))) в майбутньому мама автора це та,що в 14 -16 років заставляє сидіти доню біля себе на ДР,то так ’положено гарній сім*ї’
Про ваші кордони вже всі зрозуміли з ваших коментів. Так що навіть 1000 дужок з невротичним сміхом вам не допоможуть.
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Вона з батьком жила раніше з вами?
Чи тільки після його смерті переїхала?
В неї є власне житло?
А то нічого не зрозуміло
Окремо, папа помер забрали до себе...ВПО вони жили в селі в хатинці (знімали) а зараз самій в селі потрібні руки чоловічі
Муууумие• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я вас разочарую, но часто такая показательная открытость как раз является причиной больших секретов от мамы.
она не показательная. все у нас хорошо. на зависть всем. мы когда ходили к психологу на тест профориентации,даже психолог мне сказала- я вас поздравляю,у вас очень хорошая и открытая девочка. без комплексов и т.д. я редко такое говорю мамам.но между вами просто образцово-показательные отношения. доверительные,но в тоже время я для дочки авторитет.
у меня психолог очень классный. когда-то дочь в 4 года отказывалась спать отдельно. и я повела к психологу. 1 инструкция ,2 вечера и ребенок перестал капризничать требовать маму.
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я нормально спілкуюсь з дитиною і довіряю йому, тому він і святкує у своїх компаніях Дні Народження зі своїми друзями без контроля мами
DianaBibizyana• 14 марта 2024
Якщо ситуацію ніяк не змінити-то варіантів не має, треба звикати і терпіти.
Продаю витрішки• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
Краще знайти їй недорогу квартиру десь в райцентрі, якщо ви в великому місті, оплачувати оренду і не дозволяти лізти в своє життя.
Бо потім вам це дорожче обійдеться.
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я вас прошу.... ви б знали як стебуться з таких маменькіних дітей як ваша, яка не може без мами і у кафе сходити, за ручки скрізь, у них немає друзів, тому мамо завжди замінить їх

Печенюшка• 14 марта 2024
Та,махніть рукою.Добре,що опікується.Дома хай їсти варить і прибирає.Прийдете і все зроблено.Сказали,добре,добре,закрили двері і пішли.
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
вас бентежить, що не всі за руку у 16 років водять дітей?
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляМуууумие
Образцово-показательные, вот я об этом)
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
Ну тогда не удивляйтесь, что в старости вы будете одна)
Продаю витрішки• 14 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
Та мені взагалі пофіг на дітей.
Анонімка Тамагоччі буде водить свою за руку до пенсії, а ви в білому пальто будете доказувати, яка у вас сама найкраща, найвідкритіша, і інше найнай дитина.

А у підсимку обидві - майбутні мамаші автора.
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
У нее так нет друзей, что мы в доме 2 гостевые под них оборудовали🤣
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Та мені взагалі пофіг на дітей.

Промахнулись со мной, моя в 18 уже отдельно жила, а в 20 и вовсе замуж вышла🤭
Продаю витрішки• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Автор теж напевно була/є заміжня і має 2 дітей. І що?
Не служанка• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
ви прочитали саме коли день народження, вона з подружками.. що я маю їм на баяні грати)))
я прям уявила, як ви серед піцеріїї на стульчику з баяном)))
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляНе служанка
Не ну правда, аж смішно))) Я з дитиною в 16 років!!! усюди з нею? Там де я треба, я є! А хто сказав, що ми непосиділи разом? Вони вже більше часу проводять в не дома!!

автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляНе служанка
Може бути і така ситуація, що дома сюсі пусі, а позамежі дома чудити пострашному, бо відірвалось від нагляду...
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я ничего, потому вас и спросила. Кринж? Вы подросток?)

Представьте себе, что бывают семьи где родители лучшие друзья у взрослых детей.
Навіщо мені це представляти, у мене є син. Кращі друзі- не дорівнює ходити з дитиною і її друзями скрізь
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
Такие даты как 16, 18 и 20 лет раз в жизни, да и в целом ДР это не = везде)
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я вам відкрию секрет, 17,19 ....теж раз у житті
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляМуууумие
Нашо тоє на завість всем!!! мені головне, щоб у мене дома був спокій в родині!!!
Не служанка• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
вам просто треба навчитися не впускати це всередину себе, не доказувати щось мамі, не виправдовуватись, не пояснювати, а типу ви в коконі, і що вона вам ото каже- падає на той ваш кокон і по стіночках зїжджає вниз і вас не торкається. І все.
Відповідайте односкладно - типу мама, внук гуляє, це нормально, нас все влаштовує, давай пока; мама, донька йде з подружками, це нормально, нас все влаштовує, давай пока.
І без пояснень і виправдань. Крапка.
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
Хм, интересно, почему же существуют юбилеи 🤔

А так то да, нормально такие праздники с семьёй, в первую очередь, праздновать
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляНе служанка
І без пояснень і виправдань. Крапка.
Так роблю, але іноду дак той кокон розколупує всежтаки... Така їдюча... я для своєї мам така погана! а що казати за тих хто десь поїхав світ за очі, а я завжди поряд.. і всеодно не так
Не служанка• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
то людина така, справа не в вас
в мене така сама
Кубик Рубика• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну вообще странно, что дочке в 16 вы не нужны. Хотя, если для вас норма когда каждый сам по себе, то логично. В этом вопросе вашу маму полностью понимаю и поддерживаю, мне 40 если что, до пенсии далеко)
А треба з дочкою і іі подружками в піцерії йти?
Вам 40 після 20-ти?
ЗавЛабСнаб• 14 марта 2024
Ответ дляМама Чели
Поможе, їй скучно
І чому це проблеми оточуючих?