Пупуговка• Изменено 14 марта 2024
Скільки можна пояснювати дорослій жінці!!!!
Мама живе зараз разом з нами (писати нетреба, що необхідно жити окремо! Знаю про це). Контролює всі моменти тиття мого і дітей підлітки! Звоне мені на роботу в 14-15 де внук, я кажу в школі, сьогодні четвер у нього мало уроуів!! Син хоче погуляти на вулиці теж, якщо гуляє, то мені розказує а де він лазить...ти знаєш!!?? Я вже задовбалась робити роз´яснення з цього приводу...все по нулям! У нас від фірми на 8 березня, роблять для дівчат міні корпоратив, (піца, боулінг, СПА) а у моєї доньки в цей день День народження, так розказує мені, що я охреніла, що їду на корпоратив... Донька з дівчатами ходять в кафе в цей день, або кіно... розважаюця, я вже там непотрібна 16 років дитині. Вона вимотує мене морально цим...
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляТелефон Рубика
В этом возрасте они сами в кафе хотят пойти с друзьями без мамы ))
Старшая меня приглашала, я немного сидела и уходила, на 18 летие пригласила на девичник, гуляла с ними до утра))
Смотря кто, если принято в семье быть вместе и хорошие отношения с родителями, то они и с ними хотят.
Не рахую, а вважаю• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну вообще странно, что дочке в 16 вы не нужны. Хотя, если для вас норма когда каждый сам по себе, то логично. В этом вопросе вашу маму полностью понимаю и поддерживаю, мне 40 если что, до пенсии далеко)
Тобто ви у 16 не відпускаєте з друзями в кіно і кафе? Чи ви з тих матінок, які з підлітками на гульки набиваються?
ОноВамнадо• 14 марта 2024
Идите ко мне в клиентки научу не терять на этом энергию.
Это просто. Она такая как есть. Держите свою границу.
Мамаша в бигудях• 14 марта 2024
Ответ для17bob
У Вас начинается выгорание! Попробуйте ставить рамки - если тлф зврнки: мама, у тебя есть 5 мин., не больше озвучить свою проблему., или дома в разговоре - мама, мне не приятно, ты мне словами делаешь больно, мне завтра на работу.
Это не рамки, а сопли по столу размазывать.
Рамки это: никаких звонков в рабочее время кроме обеда, срочное в мессенжер, и любые коменты по поводу кто и где пусть при себе оставит.
Но! в случае автора врятли поможет, если у человека сам по себе такой противный диктаторский характер, только полный разрыв общения поможет сохранить здравый рассудок.
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляМуууумие
в 16 на др.дочка йде з подругами в кафе,а не з мамою сидіти. в мене в 14 років дочка так само.йдуть в кіно, кафе.навіщо їй я?
Ну это ваши отношения, при хороших отношениях в семье дети с родителями празднуют такую дату, а с друзьями уже потом или совместно.
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Т.е. я на 16 летние заказала ресторан и пригласила всех кого она хотела. На 20 она сама организовала ресторан и позвала нас.
Пупуговка
• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вам скока годіков!!!??? Діти заразхочуть бути самостійними і це нормаль! Це ми в 16 років, ще колупалив носі..
ГугелП@лАмался• 14 марта 2024
Скажіть що вас штрафують за телефонні розмови на роботі- таке от нове правило з понеділка 🫣
Ответ дляПупуговка
Папа помер 1,5 року тому! вот думаю, що заклювала своїми йди туди йди сюди!! І це правда, хоча це моя мама
У нее какая-то повышенная тревожность, Как она перенесла смерть мужа? Может у нее был микроинсульт? Простите! Присмотритесь к поведению повнимательнее. У меня брат инсультник - выдает такие перлы!
Продаю витрішки• 14 марта 2024
Вона з батьком жила раніше з вами?
Чи тільки після його смерті переїхала?
В неї є власне житло?
А то нічого не зрозуміло
Чи тільки після його смерті переїхала?
В неї є власне житло?
А то нічого не зрозуміло
Не рахую, а вважаю• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
какой мамин покой, вона мене накручує....і заводить скандал... ну неприйшов син зі школи, і що тепер треба робити фестиваль!! Він теж хоче погуляти після школи... а вона каже, де він лазить! Я сама після роботи теж хочу поспілкуватись з подружками в кафе на каві!!! Але мені за час відсутності позвоне 5 разів, з приводом що ще щось необхідно купити!!! Це всебред з маминої сторони! Я в магазин зайду після роботи, то якщо яна 5 хвилин затримаюсь (бо черга пробка їду зроботи) то вже ТИ ДЕ!! АЖ мене зараз підкинуло від злості..
Ігноруйте. Скажіть, мамо, давай домовимось, ти можеш подзвонити мені на роботу 1 раз, якщо щось критичне. Другий, третій, восьмий я не відповідатиму. Знайди собі заняття. І після першого дзвінка реально не беріть трубку. Вдома на всі закидони не реагуйте, зразу переводьте тему. З часом мама здасться.
тогдалия• 14 марта 2024
Як я вас розумію, я свою вже зненавиділа, вже прошу їхати жити до себе до дому, а вона не хоче...
Муууумие• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
у нас прекрасні стосунки. я знаю про дочку все,вона ділиться всім,я їй як подруга. Частенько вони приходять до нас додому і питають в мене поради)))) Цьому заздрять всі,бо моя доня гарно вчиться,безпроблемна,що таке перехідний вік я не відаю.І відкрита зі мною. Але в цьому віці діти вже соціальні.Моя дуже. В неї купа друзів,всі її люблять,скрізь хочуть бачити. І само собою ,що на ДН вона збирає кращих подруг і йдуть гуляти.а не буде сидіти з мамою за столом. За столом це 1 година.
В куми діти інші,ні з ким не спілкуються,дикуваті.нікуди не ходять.Постійно вдома. Звичайно, що на др вони будуть сидіти з мамою вдома,бо там ніхто нікуди не ходить в принципі.
Забризкана водою• 14 марта 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
пф, работа тут мало поможет. У мамы автора не забота, а навязчивое желание быть главной и держать все под контролем.
Это из-за тревожности. У мамы автора повышенная тревожность. Такие люди стремятся всё и всех контролировать.
ГонУрова дівка• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
і в мене мама померла рік тому
теж така була як ви - так відносилась до якихось слів чи вчинків
як би то був чорновик а тепер можна було би прожити на чистовик
то і слова не сказала би
просто любила би сильніше і обнимала би частіше
нажаль це приходить лиш тоді коли губимо
то і слова не сказала би
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
Мне 40 и тогда мы были куда самостоятельнее нынешних детей, но это хорошо, что у них жизнь проще.
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Почему она не семьёй? Где ее папа?
В 16 років з мамою і татом святкувати, ви реально зараз це пишете? Вам скільки років?
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
І самі прийшли, щоб контролити
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляМуууумие
Я вас разочарую, но часто такая показательная открытость как раз является причиной больших секретов от мамы.
Продаю витрішки• 14 марта 2024
Ответ дляМуууумие
О ще одна в майбутньому мама автора.
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
І самі прийшли, щоб контролити
Что контролировать?
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ви просто звикли мати тотальний контроль, тому і в 20років сидите з компанією і січете всіх
Помидорина• 14 марта 2024
Я довг свою вчила не лізти туди, куди її не просять. По жорсткому. Одним з аргументів було, що піде у будинок пристарілих і буде там саніторок строїти. Правда, ми не живемо разом. Але тепер не телефонує мені без потреби і не роздає поради. Кіт і собака в підпорядкуванні.))))
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
Наоборот, так жизнь сложилась, что она без контроля лет с 14 по сути. У нас просто хорошие отношения и она уже замужем и скоро будет сама мамой, потому для нее семья имеет большую ценность.
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Что контролировать?
Це у вас потрібно спитати, що ви там контролите у 16-20 років, вам уже не місце у таких тусовках, я уявляю який це крінж в 16 років з мамою і друзями святкувати
Муууумие• 14 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
О ще одна в майбутньому мама автора.
хто? ви?)))) може бути)))) я дуже гарно знаю що таке кордони))) в майбутньому мама автора це та,що в 14 -16 років заставляє сидіти доню біля себе на ДР,то так ’положено гарній сім*ї’
Патриоточка• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Сидіти з підлітками на дн і себе втішати казками про цінності, ну ви ж ще не пристаркувата мадам, чого вам там сидіти було з дітьми і заглядати їм до рота? Вам самій зручно то було, чи ви так звикли?
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
Я ничего, потому вас и спросила. Кринж? Вы подросток?)
Представьте себе, что бывают семьи где родители лучшие друзья у взрослых детей.
бЭйбА• 14 марта 2024
Ну ви ж не сподіваєтесь переробити маму?) Цього не буде. Змінити ви можете лише ваше ставлення до ситуації. Або повісте на холодильник графік всіх членів родини, може її це заспокоїть, або нехай дзвонить ним сама. А взагалі - вона турбується і намагається вас всіх об´єднати під крилом. Це їй треба, щоб ви були вдома в день народження доньки і посиділи ввечері всі разом за чажм з тортиком. Не сприймайте так негативно, просто перенесіть чаювання на вихідні, наприклад. Я наприклад навіть сумую за свекрухою, якій до всіх було діло - бо вона гасправді думала про всіх нас, обожнювала онуків, може трохи нав´язливо, але ж таки приємно, коди хтось турбується - де ти, чи нічого не сталось... Але ми окремо жили