Пупуговка• Изменено 14 марта 2024
Скільки можна пояснювати дорослій жінці!!!!
Мама живе зараз разом з нами (писати нетреба, що необхідно жити окремо! Знаю про це). Контролює всі моменти тиття мого і дітей підлітки! Звоне мені на роботу в 14-15 де внук, я кажу в школі, сьогодні четвер у нього мало уроуів!! Син хоче погуляти на вулиці теж, якщо гуляє, то мені розказує а де він лазить...ти знаєш!!?? Я вже задовбалась робити роз´яснення з цього приводу...все по нулям! У нас від фірми на 8 березня, роблять для дівчат міні корпоратив, (піца, боулінг, СПА) а у моєї доньки в цей день День народження, так розказує мені, що я охреніла, що їду на корпоратив... Донька з дівчатами ходять в кафе в цей день, або кіно... розважаюця, я вже там непотрібна 16 років дитині. Вона вимотує мене морально цим...
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
А треба з дочкою і іі подружками в піцерії йти?
Вам 40 після 20-ти?
Мне просто 40, и да, о ужас, на роды с ней я иду, а не муж)
Пупуговка
• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Про роди це норм, що він там побаче цікавого? А ви підтримаєте
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
Вот и она так решила
Кубик Рубика• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Роды и пиццерия с подружками равнозначные мероприятия?
Кубик Рубика• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну і для мене не норм пологи з мамою, а не з чоловіком. Якась інфантильність
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Конечно роды более интимное, чем празднование дня рождения
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Здравый смысл, нечего там вообще мужчинам делать, особенно мужчинам до 40. Кстати, отговорила от родов с мужем ее тетя, которая много лет работает гинекологом и знает последствия родов с мужчинами)
Кубик Рубика• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Моя свекруха працює гінекологом років 50 і вона тільки за партнерські пологи.
А от мамі там робити нічого
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
А от мамі там робити нічого
Мама поддержит и решит вопрос если надо, а от мужа в таком возрасте толку 0, только отвернуть от жены потом может.
Если ваша свекровь принимает роды, то понятно, что мама ей там будет мешать, все ошибки увидит и т.д.
Кубик Рубика• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А мама розбирається в веденні пологів?
Хоча це дуже добре вас характеризує
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
А мама розбирається в веденні пологів?
Хоча це дуже добре вас характеризує
Мама во многом разбирается) во первых мама сама недавно рожала, перед этим все изучив, а во вторых у мамы волшебная работа, узнав о которой (при заполнении анкеты в приемном) у меня вырвали акт на оплату ’благотворительного ’ взноса и о чудо, оказалось в роддоме все есть и денег ни за что не надо😈
Кубик Рубика• 15 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну ясно-просто скандальна особа)
Госпожа_тамагочи• 15 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Ну ясно-просто скандальна особа)
Скандальная? ) вот вы лично хоть раз чего то добились скандалом? Я вообще не знаю людей, которые добивались нужного результата скандалами. А вам, рекомендую сходить на курсы конфликтолога, что бы научиться без скандала решать вопросы😉
Учитесь правильно задавать вопрос оппоненту, что бы получить нужный ответ )
Кубик Рубика• 15 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А вас легко вивезти з себе)
Зразу почалось порушення особистих кордонів і роздача не прошених в нікому не потрібних порад)))
Госпожа_тамагочи• 15 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
А вас легко вивезти з себе)
Походу у психолога вы уже были, но конфликтолог результативнее для жизни)
Да, я псих 😈
Кубик Рубика• 15 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Да, я псих 😈
Не вгадали , але багато років вивчала психіатрію.
І психологів з конфліктологами після двотижневих курсів в педучилищі не сприймаю, як спеціалістів
Госпожа_тамагочи• 15 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Я не угадываю, а констатирую факт, не путайте 😉
Кубик Рубика• 15 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дуже смішно, особливо ваша самовпевненість в «констатації фактів»
Госпожа_тамагочи• 15 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Видите какой я добрый и позитивный человек, с самого утра дарю людям хорошее настроение 😀