Зустріла випадково свою однокласниця в супермаркеті.
Син- на передовій.
Я їй: він повернеться живим".
А вона:" ні. Їх залишилося 7 з 100.
І ніким замінити"
Люди, як ніким замінити?
Куча мужиків чули нашу розмову.
Переселенців.
Син- на передовій.
Я їй: він повернеться живим".
А вона:" ні. Їх залишилося 7 з 100.
І ніким замінити"
Люди, як ніким замінити?
Куча мужиків чули нашу розмову.
Переселенців.
Lor111etta• 14 марта 2024
Так і є.
З всього підрозділу( роти,швидш за все) мій знайомий залишився один
RaminaSonne• 14 марта 2024
Ответ дляnutty
Я б не була така впевнена в ствердженні ’не дегенерати у більшості’
Та ніби ж вже не ломляться бігти волосся назад під каби й сонцепьоки із лопатами в руках.
Ответ дляSanechko
Знаєте, як каже моя подруга, у якої загинув двадцатилітній син, але залишилася десятирічна донька?
’ Мені б було краще на фронті...
Але не маю праву залишити дитину’
’ Мені б було краще на фронті...
Але не маю праву залишити дитину’
Мужчины тоже так думают. Что они могли бы быть на фронте, но не имеют права бросить жену/ребенка/мать/отца/семью/сестру/брата и т.п.