Зустріла випадково свою однокласниця в супермаркеті.
Син- на передовій.
Я їй: він повернеться живим".
А вона:" ні. Їх залишилося 7 з 100.
І ніким замінити"
Люди, як ніким замінити?
Куча мужиків чули нашу розмову.
Переселенців.
Син- на передовій.
Я їй: він повернеться живим".
А вона:" ні. Їх залишилося 7 з 100.
І ніким замінити"
Люди, як ніким замінити?
Куча мужиків чули нашу розмову.
Переселенців.
Ответ дляfedonik
Женщин там тоже берут. Можете идти. Вы можете принимать жизненно важные решения только за себя.
Знаєте, як каже моя подруга, у якої загинув двадцатилітній син, але залишилася десятирічна донька?
’ Мені б було краще на фронті...
Але не маю праву залишити дитину’
’ Мені б було краще на фронті...
Але не маю праву залишити дитину’
наташа2406• 14 марта 2024
А переселенец это мясо ? Жизнь одна, а вы не имеете права решать за других что им делать.Иногда вот почитаешь некоторые коментарии и понимаешь кто такие украинцы на самом деле ...
Ответ дляSanechko
’ Мені б було краще на фронті...
Але не маю праву залишити дитину’
’ Мені б було краще на фронті...
Але не маю праву залишити дитину’
Я про Вас, а не Вашу подругу. Вы ж решаете, что Вам лучше дома, а чужому мужчине на войне.
Це не означає, що 93 з сотні загинули, як ви намагаєтесь подати.
У мого кума теж із тих, з ким починав служити залишилось 5 із сотні. Але з 95 хтось взяв догляд за батьками, когось списали по здоров´ю, є на ротації, є переведені до других бригад. Так, є і в госпіталях поранені жорстко, і загиблі нажаль...
Але не так воно, як у вашому стартпості звучить.
Ответ дляSanechko
’ Мені б було краще на фронті...
Але не маю праву залишити дитину’
’ Мені б було краще на фронті...
Але не маю праву залишити дитину’
Не за подругу розписуйтесь, а за себе. От сина знайомої додому, а його замінити Вами чи ’этодругое’? Ще як варіант - вдома агітуйте, щоб чоловік, батько, родич не сидів вдома, а на передову.
RaminaSonne• 14 марта 2024
Ответ дляSanechko
Всі мають іти на захист
А сенс? Просто йти аби йти?
Люди ж не зовсім дегенерати у більшості своїй.
Кому жити набридло - закінчують життя вдома, нащо кудись пертися для того.
Kusalochka• 14 марта 2024
Ответ дляSanechko
У нас прекрасно відловлюють на вулицях.
Але жодний переселенець- мимо
Где это такое? Обычно ВПО первые в военкомат
Sofia Tatra• 14 марта 2024
Простите , а у переселенцев в супермаркете это было написано на лбу ? По каким критериям вы их идентифицируете? ) тема для срача…