Чому ми хочемо перемоги, але за рахунок інших життів?
Нас чуже не болить?
Nathalie27• 14 марта 2024
Ответ дляSanechko
Я завжди була проти отого’ до останнього українця’
Мене тут за це обізвали рашисткою
Хіба не Ви в минулій темі дивувались мужикам-переселенцям в магазині?
Nathalie27• 14 марта 2024
Ответ дляSanechko
А чому інші то пишуть?
Чому я не можу
Іибачте, за злий сарказм
Чому я не можу
Іибачте, за злий сарказм
То не від великого розуму
RaminaSonne• 14 марта 2024
Ответ дляВалюШок-d20a
А якщо ти віддаси своє життя і буде перемога.ти погодижся.авторе?
Так в тому й справа, тут же ш принциповий момент якраз той, що не буде її все одно.
Тут треба було країну не прос... ти 30 років, не красти все що тільки можна, життями вже нічого не вирішиш тут.