Я не чарівниця вам• 15 марта 2024

Ремонт у кімнатах

Приблизно скільки коштує стіни та стеля ?
Встановили металопластикові вікна , після вигляд самі розумієте який .Так і живемо бо грошей завжди не вистачає.
Хотіла би зробити різні стіни і стелю . Хто робив скажіть скільки це вартували? Хоча б приблизно .
Квартира стара , чешка.
ЖаннаНеАгузарова• 15 марта 2024
Не чекайте, поки все скопом зробите. Робіть поступово по кімнаті. Дорого це все, ви ж і самі знаєте
автор Я не чарівниця вам • 15 марта 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так от питаюсь тут
Скільки обійшлося від 40 тисяч чи більше
Неправдиша• 15 марта 2024
Стіни що саме зробити?
Вирівнювати /фарбувати чи клеїти?
Ответ дляНеправдиша
Стіни що саме зробити?
Вирівнювати /фарбувати чи клеїти?
Вирівнювати і стелю теж
Неправдиша• 15 марта 2024
По стінам робота+матеріал це мінімум 600грн/кв м.
Це під шпалери, під покраску від 800грн/кв м

Стелю зробіть натяжну й вирівнювати нічого не треба
Скокмоно - стокнуно• 15 марта 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вирівнювати і стелю теж
вам стелю буде дешевше зробити натяжною
Лукава_Кiшка• 15 марта 2024
180 грн штукатурка стен и 150 грн выровнять и гипсовка под сетку, потолок 250 грн за м 2. Цены на данный момент. Ламинат постелить 250 грн за м 2, проводка 600 грн Точка, двери установить междукомнатные 3000 грн, ( нужно еще выбить выше дверей место ₴
Неправдиша• 15 марта 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
До речі, в автора треба уточнити місто. Бо у нас ламінат від 300грн/кв м

+ завжди треба закладувати на передбачувані витрати.
Не забувати про демонтаж і вивіз сміття/ доставку всього з заносом
Лукава_Кiшка• 15 марта 2024
Ґрунтовна стен под обои 50 грн, поклей-ка обоев 150 м 2, снять известь 50 грн за и 2
Ответ дляНеправдиша

Чернівці
Неправдиша• 15 марта 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Автор пише про вирівнювання стін.
Яке вапно знімати?

Демонтаж штукатурки не здивуюсь, якщо до цегли.
Нанесення чорнової, нанесення фінішної.
І вартість це не тільки робота, це ще і матеріали, які за останні 2 роки виросли х2 майже
Лукава_Кiшка• 15 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
Автор пише про вирівнювання стін.
Яке вапно знімати?

Нанесення чорнової, нанесення фінішної.
У меня на стенах еще известь была в толстом слое
Лукава_Кiшка• 15 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
Автор пише про вирівнювання стін.
Яке вапно знімати?

Нанесення чорнової, нанесення фінішної.
У нас материалы отдельно покупают , цена только за работу
Неправдиша• 15 марта 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ви праві на 100%.
Я чогось вирішила, що автора цікавить повна вартість, не тільки робота
Василина Семеніч• 15 марта 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Чернівці
Автор, можна шукати робітника, який візьме дешевше. Я зараз роблю ремонт в новобудові. Розцінки +/- як писали вище. Домовилась зі знайомим, пошпаклював під шпалери по 80грн за кв.м і шпалери поклеїв по 50. Хотів більше, але я подзвонила до майстрині, яка клеїла шпалери рік тому у сусіда, сказала що в неї ціна не змінилась, по 50 бере. У інших питала, то ще рік тому шпаклівка була по 150 і шпалери по 120. Тут залежить від того, скільки особисто Ви готові за це заплатити. Стелю робила натяжну в цьому лютому. 20500грн заплатила за 46кв.м. теж в трьох фірмах рахувала, хто найдешевшу вартість запропонував, у того і замовила.
Чемодан-Вокзал-Майами• 15 марта 2024
Стеля тількі натяжна (вони зараз є і шовкової структури і під фарбування, не відрізнити від пофарбованої, але дешевше і рівно), може шпалери поклейте, не шпаклюючи? Що зекономите, то поставте нові двері міжкімнатні
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Стіни криві і стеля теж
Я як дивлюсь мене аж тіпає(
ДА да да• 15 марта 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вирівнювати і стелю теж
Клейте обои сами ,а потом натяжной потолок
tanya_light• 17 марта 2024
а якщо стеля рівна - треба тільки перефарбувати - це буде дешевше ніж натяжна? Треба у всій квартирі косметично освіжити, що дешевше?
автор Я не чарівниця вам • 17 марта 2024
Ответ дляtanya_light
Та якби все було рівно я би сама пофарбувала