Хтомолодець? Я!• 15 марта 2024
Якими продуктами можна набрати вагу, дитині 12років?
Недобір вашиг, 36 кг при зрості 158. Швидко втомлюється. Не активна. Втрата 2кг під час хвороби, вірус. Лікар наполегливо просить набрати вагу, інакше пропонує госпіталізацію. Гастроентеролог аналізи рекомендації здати через два тижні після повного одужання. УЗД на наступний тиждень записані. Дитина не їсть ( підозра на легкий активний спектр). Психіатр чекає результати гастро, щодо подальшого лікування.
Так от що з продуктів краще давати для швидкого набору ваги. Щоб не лягати в лікарню під крапельниці..?
Фрекен бок• 16 марта 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я уже писала 12. Картошку( может есть каждый день и по два раза), огурцы свежие, макароны ( спагетти и маленькие рожки), гречка с молоком, овсянка мед банан каши каждый день не будет. Сок клубника банан. Летом клубника, арбуз, кукуруза порции маленькие. Сейчас учеба во 2ю смену поэтому еда два раза в день. В школе печенье, соломка сок.
Имхо, еда 2 раза в день - мало, 3 раза нужно минимум, от этого и энергии нет