Изменено 15 марта в 13:29

Чи варто запитати співробітниць компанії, на посаду якої претендую?

Маю пропозицію на роботу економічного напрямку, фірма норм, серйозна, знайшла резюме 2 дівчат, що там працюють або працювали раніше, на цій посаді:
1. Перша дівчина, яка лише місяць як на посаді, і вже знову в пошуку...
2. Друга дівчина лише рік попрацювала на цій посаді, більше роботу не шукала..Зараз знову в пошуку.
Чи варто їх запитати чому пішли з цієї посади? Боюсь, що або не скажуть, або скажуть неправду. Особливо думаю, чи перша дівчина скаже правду, можливо в її інтересах, щоб хтось зараз прийшов на її місце і замінив швиденько ( часто такі умови керівників, поки не знається людина на твоє місце, не відпустимо).
Як би Ви вирішили, знаючи їх номери телефонів? )
Результат:
вже голосів: 34
17 (50%) Написала б дівчатам вТелеграм
14 (41.18%) Не турбувала би дівчат
3 (8.82%) Все одно правду не скажуть
Сусідка знизу 15 марта в 13:30
за спрос не бьют в нос
Пугачиха 15 марта в 13:38
Конечно бы спросила. Написала бы .
1 5
Все буде 15 марта в 13:39
Я когда то уволилась с работы и позвонила одной своей клиентке. Мне хотелось стать подобной клиенткой и узнавала чоэто надо знать и уметь. Мы были из разных областей конкурентами не могли быть девочка без проблем поделилась...
сказочное_Бали 15 марта в 13:39
Так, чому ні.
Не захочуть відповідати, то їх право, але спробувати варто.
Все буде 15 марта в 13:40
Того кто хочет уволиться с этого места не спрашивала бы
Угги в горошек 15 марта в 14:01
Зайва робота. Правду все одно не дізнатися таким чином. Треба питати тих, хто вже звільнився.
2 1
автор Czarevna 15 марта в 14:01
Ответ дляСусідка знизу
за спрос не бьют в нос
Дякую, що поділись думкою) Напишу дівчатам)
автор Czarevna 15 марта в 14:01
Ответ дляПугачиха
Конечно бы спросила. Написала бы .
Дякую, що поділись думкою) Напишу дівчатам)
автор Czarevna 15 марта в 14:02
Ответ дляВсе буде
Я когда то уволилась с работы и позвонила одной своей клиентке. Мне хотелось стать подобной клиенткой и узнавала чоэто надо знать и уметь. Мы были из разных областей конкурентами не могли быть девочка без проблем поделилась...
Дякую, що поділились вашою історією! Ви правильно зробили. Я теж наважусь та спитаю дівчат)
автор Czarevna 15 марта в 14:02
Ответ длясказочное_Бали
Так, чому ні.
Не захочуть відповідати, то їх право, але спробувати варто.
Дякую, що поділись думкою) Напишу дівчатам)
лаМпочка 15 марта в 14:02
На однлй должности в одной компании кто-то недовооен, кому-то ок. Субьективно все
автор Czarevna 15 марта в 14:03
Ответ дляВсе буде
Того кто хочет уволиться с этого места не спрашивала бы
Так, ваша думка і тормозить мене написати першій дівчині. Бо вона може подумати, що це її з цієї роботи перевіряють. І вона може поганого не сказати, бо побоїться, що ще трудової назад не отримає.
автор Czarevna 15 марта в 14:04
Ответ дляУгги в горошек
Зайва робота. Правду все одно не дізнатися таким чином. Треба питати тих, хто вже звільнився.
Дякую, обов´язково запитаю другу дівчину. Стосовно першої теж вагаюсь, але мабуть все таки напишу, заради цікавості))
1 1
автор Czarevna 15 марта в 14:07
Ответ длялаМпочка
На однлй должности в одной компании кто-то недовооен, кому-то ок. Субьективно все
Погоджуюсь. Була на декількох роботах, де завжди всі нили: багато роботи, мала зарплата, токсичне керівництво. В результаті я звільняла, і шукала кращі місця, а люди й досі працюють там...Тому зараз стараюсь все фільтрувати. Тому і вагаюсь запитати дівчат, бо думка суб´єктивна...
Все буде 15 марта в 14:51
Ответ дляCzarevna
Так, ваша думка і тормозить мене написати першій дівчині. Бо вона може подумати, що це її з цієї роботи перевіряють. І вона може поганого не сказати, бо побоїться, що ще трудової назад не отримає.
Не ну человек хочет уволиться...
Разве будет он вам рассказывать почему если он заинтересован чтобы новый пришел и остался и она смело освободит место.

Я вот например помню как девочка которая передавала мне дела все сглаживала чтобы я не ушла...

Я делала аналогично. Меня на тот момент так достала работа что я все рассказывала по самой работе чтобы человек знал как можно больше и меня не тревожил потом...подводные камни конечно не говорила , у него тоже было с чем сравнить и я понимала что он попал в Ж...

Пока он расчихлится что он в ж пройдет месяц два а я уже уволюсь
1 3
Ms. Android 16 марта в 20:41
Автор, почитала вашу тему, и интересно стало - написали ли вы тем девушкам, и что они ответили?