16 марта в 19:35

Что то случилось с правой рукой.

Если руку вытянуть , то не могу поднять ни power bank , ни чашку с чаем, ни что то тяжелее
Если рука согнута и прижата к телу в принципе она получше себя ведет
Может кто то знает , что это может быть с рукой ? И второй вопрос : к какому врачу идти?
всегдаДаДа 16 марта в 19:36
Неврологу,и в припрыжку причем
Червона калина 16 марта в 19:36
Травматолог или хирург
Погуглить про эпикондилит
4 1
ФрекенБок 16 марта в 19:38
Ответ дляЧервона калина
Травматолог или хирург
Погуглить про эпикондилит
Сначала лучше к неврологу все же. Скорей всего, эпикондилит, хотя болевой синдром не описан, а неврологический осмотр на первом месте
АгатаХристя 16 марта в 19:41
идите к травматологу для начала, у меня так проходило незамеченное сразу растяжение связок в кисти.
Пургену мне 16 марта в 19:50
До невролога. Мій чоловік звернувся з болем у плечі, лікар відправив на МРТ, знайшли дві невеликі грижі в шийному відділі хребта. Якщо грижа защемляє нерв, можуть бути різні приколи з руками - біль, оніміння і т.п. Тепер пропонують або якийсь модний укол, який ту грижу висушить, або ставити імпланти, нас якось обидва варіанти не тішать.
Люблю ХОЛОСТЯКА 16 марта в 19:53
Ответ дляПургену мне
До невролога. Мій чоловік звернувся з болем у плечі, лікар відправив на МРТ, знайшли дві невеликі грижі в шийному відділі хребта. Якщо грижа защемляє нерв, можуть бути різні приколи з руками - біль, оніміння і т.п. Тепер пропонують або якийсь модний укол, який ту грижу висушить, або ставити імпланти, нас якось обидва варіанти не тішать.
Імпланти пропонують при грижах , що перевищують 8мм, до невеликих це не відноситься
Пургену мне 16 марта в 19:54
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Імпланти пропонують при грижах , що перевищують 8мм, до невеликих це не відноситься
У нього 4,3 і 4,6 мм. Сподіваємось таки знайти реабілітолога, щоб підібрав вправи, зараз ще проходить курс лікування, прогрес наче є.
автор Все і одразу 16 марта в 19:55
Ответ длявсегдаДаДа
Неврологу,и в припрыжку причем
А почему срочно?

Блин , живу уже с этим больше 4 месяцев точно😔
И все жду
Обижулька 16 марта в 20:29
Ответ дляПургену мне
До невролога. Мій чоловік звернувся з болем у плечі, лікар відправив на МРТ, знайшли дві невеликі грижі в шийному відділі хребта. Якщо грижа защемляє нерв, можуть бути різні приколи з руками - біль, оніміння і т.п. Тепер пропонують або якийсь модний укол, який ту грижу висушить, або ставити імпланти, нас якось обидва варіанти не тішать.
Немає ніякого уколу,для висушеня гриж, операції роблять по показникам,а не просто при наявності гриж,сходіть до іншого невролога
Обижулька 16 марта в 20:30
Ответ дляВсе і одразу
А почему срочно?

Блин , живу уже с этим больше 4 месяцев точно😔
И все жду
Бо у вас немає сили в рууі,це не дуже гарний симптом
Пургену мне 16 марта в 21:49
Ответ дляОбижулька
Немає ніякого уколу,для висушеня гриж, операції роблять по показникам,а не просто при наявності гриж,сходіть до іншого невролога
Я так думаю, що можливо, він мав на увазі або мікродискектомію, або блокаду - мене при розмові не було, а чоловік далекий від того, міг не так зрозуміти, навряд би завідуючий нейрохірургією нетрадиційні методи пропонував. :) Зрештою, він не наполягав, бо нічого критичного зараз нема, хіба би консервативне лікування не діяло. Як казала одна невролог, ’рятуйтеся вправами, бо тим нейрохірургам тільки би все відрізати’.
Пургену мне 16 марта в 22:00
Ответ дляВсе і одразу
А почему срочно?

Блин , живу уже с этим больше 4 месяцев точно😔
И все жду
Просто не можете витягнуту руку підняти, чи тому, що болить?
У мене колись так ліве плече прихопило, що мабуть місяців вісім рука не піднімалась, потім чи саме по собі минуло, чи вправи допомогли - суть багато рухів рукою з мінімальною амплітудою, але не різких.
ХикориДикори 16 марта в 22:25
У моей бабушки так микроинсульт начинался.
Обижулька 16 марта в 22:38
Ответ дляПургену мне
Я так думаю, що можливо, він мав на увазі або мікродискектомію, або блокаду - мене при розмові не було, а чоловік далекий від того, міг не так зрозуміти, навряд би завідуючий нейрохірургією нетрадиційні методи пропонував. :) Зрештою, він не наполягав, бо нічого критичного зараз нема, хіба би консервативне лікування не діяло. Як казала одна невролог, ’рятуйтеся вправами, бо тим нейрохірургам тільки би все відрізати’.
Так і є, може справді блокаду пропонували .в самої грижі,мучаюся
Этожзвяздаяегообожаю 17 марта в 13:09
У мене схожа ситуація з лівою рукою. Можу підняти, наприклад чашку, лише коли рука прижата до тіла. Легеньку сумочку ще трішки пронесу. Є відчуття оніміння, парестазія. Рука рухається. У мене подібне виникло після одного з гіпертонічних кризів, також є проблеми з хребтом (в шийному відділі теж).