16 марта в 22:53

Торт на замовлення

Дівчата, зорієнтуйте по ціні в Києві. Замовляла тільки 1 раз колись, давненько , зараз хочу замовити чоловіку на д.р.
Цікавить, яка ціна за 1 кг, скільки ваги брати на 10 чоловік. Може порадите дизайн та майстрів.
Не знаю навіть, з чого починати пошук
показать весь текст
2 17
Одяг та сумки 16 марта в 23:14
меньше 2х кг никто не будет делать. Вам на 10х какраз 2х хватит. ну и расчитівайте что будет не ровно 2, а может 2.5 выйти. Прийдется оплатить
1 4 1
Шопингмонстр 16 марта в 23:15
Ответ длядолой_лама
В куплених немає такого смачного крем чізу🤣🤣
Яку начинку замовляєте?
Шопингмонстр 16 марта в 23:15
Ответ дляЗабула що?
Я заказывала без 30 лет, муж не хотел напоминание годов.. я довольна, начинка манго-маракуйя в инстаграме. cake_kyiv_v.mikhalova
На свадьбу тоже заказывала у нее
А начинка яка?
автор Хи хи, ну ну 16 марта в 23:16
Ответ дляЗабула що?
Ну стоял у нее тогда 650 за кг, сейчас 700-750 за кг. Отдала 1000 с копейками грн тогда там же отдельно ещё топер и декор считаеться. Торт 1,5 кг
Ху із топер? Тобто, десь 2 тис 2 кг?
Мастер Пис 16 марта в 23:16
Максимум из расчета 200 г на человека.
Беру у Юли, всегда вкусные торты😋
https://www.facebook.com/julia.tsaran
долой_лама 16 марта в 23:16
Ответ дляШопингмонстр
Яку начинку замовляєте?
Останім часом для мене прям топ, це фереро роше. Зараз знайду розріз
Хачапууури 16 марта в 23:16
Ответ длядолой_лама
600-700 грн 3.5-4кг на 10 чоловік вистачить
350 -400 грам одна порція??? Ну якщо це основна їжа, вистачить авжеж і навіть залишиться
Чтооооооооооо? 16 марта в 23:16
Ответ дляНу ниче се
З біткоїнами
А якщо серйозно, то смак треба мати
Покажіть торт, який вам подобається
Шопингмонстр 16 марта в 23:17
Ответ длядолой_лама
Останім часом для мене прям топ, це фереро роше. Зараз знайду розріз
Цікаво
Шопингмонстр 16 марта в 23:18
Ответ длядолой_лама
Останім часом для мене прям топ, це фереро роше. Зараз знайду розріз
Я не замовляю по причині, що не знаю який замовити. Не їла смачних тортів на замовлення. Щоб прям вау
Забула що? 16 марта в 23:18
Ответ дляХи хи, ну ну
Ху із топер? Тобто, десь 2 тис 2 кг?
1085 грн все вышло. Свадебный 1700 грн не большой.
автор Хи хи, ну ну 16 марта в 23:21
Ответ дляМастер Пис
Максимум из расчета 200 г на человека.
Беру у Юли, всегда вкусные торты😋
https://www.facebook.com/julia.tsaran
Глянула, приємна ціна. Запитаю, хоча на фото більш домашні торти мені здається
Забула що? 16 марта в 23:21
Ответ дляШопингмонстр
А начинка яка?
Манго и маракуйя у нее на странице посмотрите.
долой_лама 16 марта в 23:21
Ответ дляШопингмонстр
Яку начинку замовляєте?
Ще брала маленький на пробу вишня в шоколаді, теж не поганий з кислинкою😍
Шопингмонстр 16 марта в 23:22
Ответ дляЗабула що?
Манго и маракуйя у нее на странице посмотрите.
Бісквіти ці скрізь. Я тільки крем їм в таких тортах. Бісквіти не люблю
Душка-свекрушка))) 16 марта в 23:23
Ответ дляНульовий сантиметр
Т.е. по 400 грамм торта на 1 человека? Ух, вы кушаете)))
А вы кушаете? Мы едим
1 4
долой_лама 16 марта в 23:23
Ответ дляШопингмонстр
Бісквіти ці скрізь. Я тільки крем їм в таких тортах. Бісквіти не люблю
А мусові торти пробували?
Паспортний стіл 16 марта в 23:23
Ответ дляШопингмонстр
Бісквіти ці скрізь. Я тільки крем їм в таких тортах. Бісквіти не люблю
Так зачем заказывать бисквитный если не любите. Возьмите муссовый, я их очень люблю
2 2
Мастер Пис 16 марта в 23:24
Ответ дляХи хи, ну ну
Глянула, приємна ціна. Запитаю, хоча на фото більш домашні торти мені здається
Нет, не домашние торты, у неё своя кондитерская.
Шопингмонстр 16 марта в 23:24
Ответ длядолой_лама
А мусові торти пробували?
Тільки мусові яйця замовляла на Паску. Мені не сподобалися. Хоча торт то інше
автор Хи хи, ну ну 16 марта в 23:25
Ответ дляМастер Пис
Нет, не домашние торты, у неё своя кондитерская.
Може не всі фото в фб, спитаю. Але мені б ще з дизайном вирішити якось
Замулена ріка 16 марта в 23:27
Ответ дляПаспортний стіл
400 г торта на человека? Это слишком много. Рассчитывается 200-250г и то если это на застолье, то и столько не съедят
домашні торти дуже важкі, при малих об’ємах. це не з магазину,котрі на розрихлювачах та хімії.. натур.продукти важкі.
Доктор Варвар 16 марта в 23:29
Ответ дляОдяг та сумки
меньше 2х кг никто не будет делать. Вам на 10х какраз 2х хватит. ну и расчитівайте что будет не ровно 2, а может 2.5 выйти. Прийдется оплатить
3 кг потрібно на 10 чол як мінімум
Шопингмонстр 16 марта в 23:32
Ответ дляПаспортний стіл
Так зачем заказывать бисквитный если не любите. Возьмите муссовый, я их очень люблю
Треба замовити колись. Дуже дорого, просто так не купиш
Шопингмонстр 16 марта в 23:33
Ответ дляДоктор Варвар
3 кг потрібно на 10 чол як мінімум
Обіжралися, ще й на кінець по 300 гр торта ввалить😂
Ну шо не так? 16 марта в 23:39
Замовляла пару разів в cake_away, порадила подружка. В тому році в торті попався волос та скорлупа яйця 🤢 більше ніяких «домашніх майстерень». Тепер замовляю в baker street, у них хоча б цех, торти смачні
Спішу - перекидаюсь 16 марта в 23:39
Ответ дляЗабула що?
Манго и маракуйя у нее на странице посмотрите.
Коржі як з батона
Маргарита и Мастер 16 марта в 23:41
Заказывала торты , соседка делает , вкусные
2 1
Губи з філером 16 марта в 23:43
Ответ дляХи хи, ну ну
Такий торт сподобався, але, здається, що високі не зручно різати на багато частин
Не дуже ви дизайн обрали, є такі гарні. Ціни приблизно однакові у всіх -450-650 грн за кг, в залежності від того, який торт. На 10 чоловік хоча б 3 кг треба брати. Це якщо кожному дістанеться шматочок 300 г
2 1
Губи з філером 16 марта в 23:44
Ответ дляХи хи, ну ну
Та ні, я не про точнісіньке оформлення , просто хочу щось лаконічне. В інтернеті або суто жіночі, з квіточками, або дитячі.
Будь який хороший майстер відтворить вам любий дизайн