Диви яка я пава!• Изменено 17 марта 2024

Порадьте гарну коляску для немовлят 2в1!

Добрий день, шановні порадниці !
Вже голова обертом від вибору колясок.
Спочатку дивилась на Анекс е-type, потім на Сайбекс Баліос (подивилась вчора модель 2023 в Антошке, і щось мені вона не дуже сподобалась ((( ) Дивилась Джулс, там теж мінуси в прогулянкові блоці.
Похваліть свою коляску, якою ви користуєтесь ?
Бюджет до 20 000 на б.у. і 25 000 на нову .
П.С. З першою дитиною був трансформер дешевий+ Чікко ст04 прогулянка, з 2 дитиною була люлька Інглезіна Софія , прогулянка Чікко ст04 і легка трость Снеппі.
Всім дякую за будь-яку допомогу !!!
фрау Гітта• 17 марта 2024
Може менше заморочок.?
автор Диви яка я пава! • 17 марта 2024
Ответ дляфрау Гітта
Може менше заморочок.?
Може )
Вже думала плюнути, купити б.у. Інглезіна Софія на 6 місяців (для мене вона ідеальна, класична люлька, нових зараз не роблять), а потім прогулянку нову і все. Час ще є на роздуми )
Стефанія• 17 марта 2024
Ніколи 2 в 1 не будуть хороші. Беріть окрему люльку, а потім прогулку
Г@Л@В@ломка• 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
Завжди хороші , сайбекс, жане ідеальні
автор Диви яка я пава! • 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
Так зараз окремо люльки майже не продаються, тільки в дорогих моделях . Майже все 2в1
Стефанія• 17 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Завжди хороші , сайбекс, жане ідеальні
Кому як. Мені ні
Г@Л@В@ломка• 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
Кому як. Мені ні
Значить у вас не було хорошої модульної коляски, бо вона нічим не відрізняється , якщо ви докупити прогулянковий блок пізніше
Стефанія• 17 марта 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну зараз катаю анекс, ну таке собі. Колясок перевозила дуже багато, так як працюю нянею🤣
Нема ідеальних
автор Диви яка я пава! • 17 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Завжди хороші , сайбекс, жане ідеальні
Мені в Сайбекс Баліос 2023 колір Лава Грей вчора тканина не сподобалась, наче мешковина якась, не приємна мені на дотик, слизька. Я дуже засмутилась, так як вже на неї налаштувалась
Стефанія• 17 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Нижче написала, що дуже багато катала колясок. То у вас не було
автор Диви яка я пава! • 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
Нема ідеальних
Я теж няня )))
Катаю Анекс, прогулянковий блок не дуже подобається, коли дитина обличчям від мене, то немає підтримки голови і вона якась коротка де спинка, але проходимість в неї в зимку ідеальна )
Г@Л@В@ломка• 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
Значить не ті катали. Бо основна зручність колясок - це модульність, ви можете ставити будь-який блок
Стефанія• 17 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Послухайте, навіть хартан мерседес був і не один. Для чого спорити.
Г@Л@В@ломка• 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
Вона ж важка і незручна . Що у вас було з хороших?
Стефанія• 17 марта 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Може )
Ще люльки чудові в Перего класік
Замороженная селедка• 17 марта 2024
У меня сайбекс балиос. Покупала только прогулочный блок новый и люльку подержанную на ОЛХ. Так вышло дешевле и люльку только пол года откатала.
Коляской пока довольна, но она не для бездорожья. Анекс не нравится
автор Диви яка я пава! • 17 марта 2024
Я мала наувазі не коляска-трансформер , 2в1 де окремо люлька, окремо прогулянковий блок. Люльку продав, прогулянкою користуєшся до 3 років
автор Диви яка я пава! • 17 марта 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Теж так думала, нову прогулянку і б.у. люльку, так як вони в ідеальному стані !
Стефанія• 17 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вам за 10 років можу багато перечислити. І бугабу, і сайбекси. Женуться за маркою. А вони деревяні і люльки малі
автор Диви яка я пава! • 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
А які вам з цих колясок більше всього сподобались ?
Куда ж без меня• 17 марта 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Може )
Да,покупаете на полгода любую бу,а потом новую прогулку
Статус Ква• 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
Что за бред
Кудесница_с_пургеном• 17 марта 2024
Сайбекс балиос ідеально
Не тяжка не велика дитині зручно
Дуже рекомендую
Г@Л@В@ломка• 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
10-ти річний досвід не актуальний ,з кожним роком кращі моделі
Стефанія• 17 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я кожен рік працюю. Уявляєте. Зараз анекс катаю
Г@Л@В@ломка• 17 марта 2024
Ответ дляСтефанія
Анекс занадто габаритна і не зручна
Викупана• 17 марта 2024
Автор, не заморочуйтеся. Спочатку купуєте коляску з люлькою, яка сподобалася. А прогулянкову все одно будете купувати окремо, перевірено вже багатьма мамами. Бо коли дитина вже буде так сказати на ногах, потрібно більш легкий варіант коляски))
автор Диви яка я пава! • 17 марта 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Тут з вами я не погоджусь!
Той, хто має няню, купує коляски сучасні, з нових колекцій.
Я просто працюю нянею для діток від 1.5 роки, тому я не бачу люльки, але прогулянки всі дорогі і сучасні.
Таких колясок, як я хочу не бачила в родинах (тільки Джулс)
автор Диви яка я пава! • 17 марта 2024
Ответ дляВикупана
Ми живемо в приватному будинку, мені простіше. В машину буду купувати легку прогулянку для пересування по місту.
Кидстаффовка• 17 марта 2024
Що вам не сподобалось в джулз?