Диви яка я пава!• Изменено 17 марта 2024

Порадьте гарну коляску для немовлят 2в1!

Добрий день, шановні порадниці !
Вже голова обертом від вибору колясок.
Спочатку дивилась на Анекс е-type, потім на Сайбекс Баліос (подивилась вчора модель 2023 в Антошке, і щось мені вона не дуже сподобалась ((( ) Дивилась Джулс, там теж мінуси в прогулянкові блоці.
Похваліть свою коляску, якою ви користуєтесь ?
Бюджет до 20 000 на б.у. і 25 000 на нову .
П.С. З першою дитиною був трансформер дешевий+ Чікко ст04 прогулянка, з 2 дитиною була люлька Інглезіна Софія , прогулянка Чікко ст04 і легка трость Снеппі.
Всім дякую за будь-яку допомогу !!!
Українська Мрія• 18 марта 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Тут з вами я не погоджусь!
Той, хто має няню, купує коляски сучасні, з нових колекцій.
Я просто працюю нянею для діток від 1.5 роки, тому я не бачу люльки, але прогулянки всі дорогі і сучасні.
Таких колясок, як я хочу не бачила в родинах (тільки Джулс)
Оце тільки хотіла написати , Joolz...вона мені ідеальна ..... Дочці 3,5 р коли йдемо далеко,ще користуємося
Lesik_2013• 18 марта 2024
11 років назад у мене була Тако джампер. Мене влаштовувала абсолютно. Велика люлька, хороша амортизація, надувні колеса. Прогулкою майже не користувалася, купили Чіко тростину. Прогулка хороша, якщо гуляти в дворі, а якщо пересуватися по місту, на авто то 2 в 1 занадто громіздкі. На цю вагітність розглядаю б/у 2 в 1 або люльку, а в 6міс куплю тростину.