ПадаюВреверансах• 17 марта 2024

Холоденко знов про Сумщину пише

Просить поширювати
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляOlgusya
А ми так раділи їх визволенню. Хоч Балаклія та Ізюм ціліші?
Ціліші
бо вони подалі від ЛБЗ
особливо Балаклея. але й туди прилітає
Дева Мария• 17 марта 2024
Ответ дляДисней_Кребо
Немає чим дати гарну відповідь по КНР і БНР. Хлопці на кордогі, що стоять дуже бідкаються , що не вистачає зброї.
Я не військовий експерт, еле тут би десь в нас на Сумщині поставити Петріоти, та повибивати ті СУ, що біля кордону КАБ кидають. Але ж розумію, що це робити не можно і тіх Петріотів у нас лічені одиниці.
Это ничего не даст . Сбивали уже на востоке , 15 сушек и потеряли 2 патриота , только сушек у рашки сотни , а патриотов у нас раз два обчелся
Karameлькa• 17 марта 2024
Дівчата, я з Сумщини. Місто на кордоні 12 км. Останній тиждень просто пекло. По 20 тривог за день. Дуже гучно. Людей евакуюють, відкриті збори на перше необхідне. СМІ практично мовчить, потрібен розголос. Підтримайте Сумщину, почуйте нас
Оха• 17 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
В Мирнограде страшная опа, его с землёй ровняют.
И я нигде не вижу новостей про это, только от знакомых которые там
В паблике Донбасс Оперативный только и мелькает: обстрел Мирнограда, Покровска((( и одни руины((((
но мало ж кто его читает
Natka A.• 17 марта 2024
Ответ дляKarameлькa
А куди вас евакуюють? І скільки там можна жити?
Я собі це не уявляю, це ж не на місяць ((
Mary8478580• 17 марта 2024
Ответ дляnightwoman
Взрослому 2 тыс и на полгода сейчас. Без возможности продления если нет детей маленьких. Сколько знакомых без жилья (разбито) 55+ и впо лишили
Пенсионерам тоже не платят?
Karameлькa• 17 марта 2024
Ответ дляNatka A.
Евакуація іде постійно, людей з селищ прикордоння. Повірте, навіть в межах області 40 км від кордону, інше життя. Туди і евакуюють.
Люди забирають худобу, тваринок, пожитки так і виходять...
kotenochkina• 17 марта 2024
Ответ дляNatka A.
іноді на роки, без можливості повернення....
VA 11• 17 марта 2024
Ответ дляNata2907
Так а знаете какая эвакуация и куда ? Могу рассказать. Вывозят в ближайший райцентр. Дают 3500 и до побачення. Ни какого то варианта проживания, ничего. Чуть раньше так тоже с приграничья эвакуировали. Но тех аж до Киева довезли. Тоже дали по 3500 и валите на все 4 стороны. А куда людям идти? Но спокойным регионам их не понять. Они и дальше ухохатываются с Белгорода. Пока обстрелов не было рашки , то и приграничье не обстреливали, по крайней мере не в таких масштабам. Но те кто в штабе раздают команды, какое им дело, что люди всю жизнь там оставляют и едут в никуда
Блд, а 24.02.22 г. кто пидарасию трогал???
VA 11• 17 марта 2024
Ответ дляБузу
Люди с мозгами понимают что за отстрелы Белгорода и т.п ответка прилетит. как можно этому радоваться?? Сумы и Харьковская область там просто ад!!! Наши постреляют немного, а они с лица земли в ответ приграничье с лица земли стирают. Пздц. Зато хи-хи хаха «кацапам прилетело гыгы».
Какая ответка? Серьезно??? С белгорода ракеты на нас летят .
Bransoletka• 17 марта 2024
Удалено администрацией...
Наивка• 17 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
В UkraineNow ( это ТГ) пишут и про Мирноград, и про Сумщину.
ти зробив внесок ЗСУ• 17 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Це почалося аж в таких масштабах після оцих всіх легіонів звільнення Росії і т.д. Мені цікаво от воно було того варте?
ви пов´язує цю активізацію з легіоном. я навпаки. легіони зайшли не для відосиків. мабуть, отримали певну військову задачу. наприклад, знайти і розбити установки с-300, щоб не кошмарили так Харків.
по Білопіллю, С-Буді, Дружбі, В.Писарівці прилітало постійно. у кцп-ів завдання - зробити на кордоні з нашого боку сіру зону, щоб там не можливо було нічого і нікого поставити. от легіони і пішли робити таку зону тільки зі сторони раші. але ж звичайно це активізувало бойові дії по обидві сторони.
мене в Сумах вчора збентежило інше, але обговорювати це на форумі, повному ботів, кцп-ів, матрьошок і подібною шушваллю я не стану.
VA 11• 17 марта 2024
Ответ дляKarameлькa
У Вас є змога виїхати? Хоч по Україні, в більш безпечне місто.( Як всіх шкода. Я навіть не знаю таких слів, які можуть якось Вас втішити .((((
Filomena• 17 марта 2024
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Хто з вашим керівництвом хоче вести перемовини?
nata.ant• 17 марта 2024
Ответ дляKarameлькa
Прям с худобою.евакуюють? Мої з однією сумкою виїхали,думали на три чотири дні
kotenochkina• 17 марта 2024
дуже шкода людей. але не вірю,що не організована евакуація. по досвіду знаю, що багато хто не хоче виїзджати зі своїх довімок до останнього( навіть з дітьми. а особливо старші люди, які все життя жили на одному місці. люди не хочуть кидати все, що нажили.та чекають, що ось-ось закінчиться....
nata.ant• 17 марта 2024
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
Тільки щось цю буферну зону роблять з нашої сторони
ти зробив внесок ЗСУ• 17 марта 2024
Ответ дляnata.ant
я ж про це і пишу. всі військові як роблять ’’щось’’, то за наказом з поставленою задачею. ось якийсь наказ віддали легіонам. нашим українським не можуть дати такий наказ, бо буде міжнародний скандал - Україна напала на рашу. тому виконують легіони, які по суті у себе вдома.
чим завершиться, виживем - побачим.
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляnata.ant
вони взагалі цю зону хочуть зробити зі всієї країни
nata.ant• 17 марта 2024
Ответ дляkotenochkina
Ну ось Писарівка про евакуацію мовчали,коли в перший день почалися летіти каби і все інше,всі мовчали,пропало світло і зв´язок,на наступний день голова написала про евакуацію за списку автобусом в Охтирку,як люди взнають про евакуацію якщо немає зв´язку.На наступний день підірвали мости,села взагалі відрізані стали.Це ви називаєте,гарно організованою евакуацією?
ти зробив внесок ЗСУ• 17 марта 2024
Ответ дляНаивка
а коли почали писати? - коли деякі суто сумські тг-канали зробили пост про кидати в ’’прєдложку’’ великим укр.каналам для привернення уваги, бо до того два останні тижні мовчали.
kotenochkina• 17 марта 2024
Ответ дляnata.ant
слово ’гарна’ я не вживала. організація евакуації залежить від багатьох речей, у тому числі і від дій місцевої влади (дуже багато чого). я написала, що є й така проблема, як небажання людей
AnnaOst• 17 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Тут люди просто не хочуть чути про те, що на третьому році війни мало що змінилося у цьому плані. Доки не клюне, влада не чухається. Але наче розчехлилися вже, збираються евакуювати родини з дітьми з Шосткинського району з якихось громад. Мова я так розумію про примусову евакуацію дітей
ти зробив внесок ЗСУ• 17 марта 2024
Ответ дляrybka21
Хто запустив дрон на пмр?!
не ми.
цей дрон вигідний зараз саме раші. типу для захисту пмр.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 марта 2024
Ответ дляДева Мария
кто это из наших подтвердил потерю аж 2 Patriot??? 1 Patriot- это 10 машин.
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
не ми.
там щось на відео взагалі дрона ніякого не видно, просто вертоліт вибухнув
ти зробив внесок ЗСУ• 17 марта 2024
Ответ дляrybka21
я особливо не роздивлялась.
не до пмр щось.
Karameлькa• 17 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Зруйновано частково міст. Люди йшли пішки, потім хтось пересідав автобусом. Бабів так виносили(
rybka21• 17 марта 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
навіть русня в офіційних джерелах підтвердила знищення двох ПУ.
а їх в кожному ЗРК від 4 до 8. в Україні зараз перебуває наче п’ять комплексів. тобто, самих пускових установок від 20 до 40.