Дивне створіння• 18 марта 2024

Розлучення онлайн, якщо є дитина

Чи можливе розлучення онлайн, якщо є дитина? За спільною згодою. Можливо хтось так розлучався, напишіть свій досвід
автор Дивне створіння • 18 марта 2024
Ответ дляrybka21
так, простіший. і дешевший, бо треба сплатити тільки судовий збір.
щиро дякую за допомогу!

75В• 18 марта 2024
Ответ дляДивне створіння
дякую! тобто якщо дійдемо згоди самі відносно дитини, то воно може обійтись без цього позову додаткового? чи все одно він формально мусить бути? Бо наприклад майнових претензій нема, майно є, у кожного своє, тому я впевнена, що ділити не будемо. Так само не претендую на аліменти, і згодна на 50 % виховання. Але не знаю, чи чоловік погодиться. Він як батько хороший і взагалі би не проти проти, щоб 100 % дитина була на ньому)
Якщо він нормальний, то додатковий позов не потрібен. Просто в позовній на розлучення, мій колишній вказав, що просить залишити дитину проживати зі мною, ви так само можете написати, якщо ви подаватимете, просто в суді у нього запитають чи він погоджується. А там далі, то вже ваші справи. Мені і аліменти колишній платить неофіційно, по домовленості.
rybka21• 18 марта 2024
Ответ дляДивне створіння
якщо позов про визначення місця проживання дитини не подано, то і рішення по цьому питанню відповідно не буде. бо суддя не може вийти за межі позовних вимог. як ви просите розірвати шлюб - суд розриває шлюб. і більше нічого. те, що ви вкажете в позовній заяві, що дитина проживає з вами або з батьком, свідчить тільки про те, що з цього питання між батьками немає суперечки.
Zlata-683e• 18 марта 2024
Можливе розлучення з дитиною швидко та дистанційно, через адвоката. Можете залишити звернення на сайті https://advocate-neroda.com.ua/
Також можна прочитати багато корисної інформації на сайті