18 марта в 18:15

У кого діти навчаються на перекладача зі східних мов?

Доброго дня! Вибачте за може трохи дурне питання, але немає в кого спитати. Якщо дитина хоче бути перекладачем з японської мови та вступати у ВУЗ на цю спеціальність, який рівень знання мови мінімально необхідний для навчання? Є якісь критерії, на що орієнтуватись? Де та скільки займались ваші діти, якщо вони вивчали якусь східну мову до вступу?
Взагалі мені все цікаво по цьому напрямку, тож буду вдячна за відповіді.
Дякую_аж_підскакую 18 марта в 18:20
Моя вчить корейську мову. Півтора роки в школі для foreigners , в Азії. Зараз - репетитор тричі на тиждень. Але не знаю, куди вона планує вступати, лише 13 років людині.
Я вчила кілька років іншу східну мову, то лише можу порекомендувати ходити і на групові заняття, і на індивідуальні. Якось так прогрес був кращий, особисто в мене
Дякую_аж_підскакую 18 марта в 18:23
І я спитала в універі. Мб там є курси для абітурієнтів)
автор Попихтю та й годі 18 марта в 18:23
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Моя вчить корейську мову. Півтора роки в школі для foreigners , в Азії. Зараз - репетитор тричі на тиждень. Але не знаю, куди вона планує вступати, лише 13 років людині.
Я вчила кілька років іншу східну мову, то лише можу порекомендувати ходити і на групові заняття, і на індивідуальні. Якось так прогрес був кращий, особисто в мене
Дякую, моїй ще 2 роки до вступу, вчить вже кілька місяців японську з репетитором - попросила сама та для себе, їй цікаво було. А вже зараз замислилась, що може й після школи поступати у цьому напрямку. Але її цікавить, чи вистачить того рівня знань, що в неї буде
автор Попихтю та й годі 18 марта в 18:24
Ответ дляДякую_аж_підскакую
І я спитала в універі. Мб там є курси для абітурієнтів)
О, супер, я чомусь навіть не подумала. Дякую
Мій не такий 18 марта в 18:27
Мій син на першому курсі в Шевченка. Корейська.
Можна сказати, що корейська була з нуля при вступі. Ніде не вчив додатково, сам щось там. Зараз теж без ніяких додаткових занять, просто по програмі університету. В групі ну пару людей десь раніше вчили корейську, більшість з нуля. так що все по здібностях студента міряється, абсолютно реально встигати без репетиторів, рівень груп зазвичай нижче середнього по східній. Англійська теж іде середнячком, В2 мусолять впівсили.
1 1
автор Попихтю та й годі 18 марта в 18:30
Ответ дляМій не такий
Мій син на першому курсі в Шевченка. Корейська.
Можна сказати, що корейська була з нуля при вступі. Ніде не вчив додатково, сам щось там. Зараз теж без ніяких додаткових занять, просто по програмі університету. В групі ну пару людей десь раніше вчили корейську, більшість з нуля. так що все по здібностях студента міряється, абсолютно реально встигати без репетиторів, рівень груп зазвичай нижче середнього по східній. Англійська теж іде середнячком, В2 мусолять впівсили.
Ой, дуже дякую! Я дивилась прохідні бали у Шевченко на лінгвістичні спеціальності, меня здалось, що там щось захмарне)) Думала там вже треба шпрехати на рівні носія з першого курсу) Тепер мені трішки легше стало))
Чемна панночка 18 марта в 18:30
Одноклассница нулевая поступала на японский тоже, в группе почти все такие же были
автор Попихтю та й годі 18 марта в 18:32
Ответ дляЧемна панночка
Одноклассница нулевая поступала на японский тоже, в группе почти все такие же были
дякую!
Мій не такий 18 марта в 18:34
Ответ дляПопихтю та й годі
Ой, дуже дякую! Я дивилась прохідні бали у Шевченко на лінгвістичні спеціальності, меня здалось, що там щось захмарне)) Думала там вже треба шпрехати на рівні носія з першого курсу) Тепер мені трішки легше стало))
Ні, прохідні бали то високі, а реальність показала другу картину. В групах 3-4 людини В2-С1, основна маса - дно. Це я про англійську, яка буде другою. Східна мова по нулях майже в усіх, за це не переживайте. Якщо вчите раніше, то у вас буде фора і ще пару чоловік таких. Викладачі все одно під середній рівень групи підлаштовуються.
автор Попихтю та й годі 18 марта в 18:38
Ответ дляМій не такий
Ні, прохідні бали то високі, а реальність показала другу картину. В групах 3-4 людини В2-С1, основна маса - дно. Це я про англійську, яка буде другою. Східна мова по нулях майже в усіх, за це не переживайте. Якщо вчите раніше, то у вас буде фора і ще пару чоловік таких. Викладачі все одно під середній рівень групи підлаштовуються.
Ще раз дякую, я поки у сторону Грінченко дивлюсь, але тепер не буду так боятися Шевченко)
Мій не такий 18 марта в 18:42
Ответ дляПопихтю та й годі
Ще раз дякую, я поки у сторону Грінченко дивлюсь, але тепер не буду так боятися Шевченко)
Взагалі не бійтеся. На контракт беруть дослівно усих, хто подав заяву і пороговий пройшов. Тому і групи слабкуваті виходять. На бюджет попасти реально важко, від 195, рівень провідних іт спеціальностей. Такі справи. В Грінченка мабуть полегше буде, а толк на виході один - якщо людина горить мовою, вона її вивчить і з словника, місце не грає головну роль
автор Попихтю та й годі 18 марта в 18:43
Ответ дляМій не такий
Взагалі не бійтеся. На контракт беруть дослівно усих, хто подав заяву і пороговий пройшов. Тому і групи слабкуваті виходять. На бюджет попасти реально важко, від 195, рівень провідних іт спеціальностей. Такі справи. В Грінченка мабуть полегше буде, а толк на виході один - якщо людина горить мовою, вона її вивчить і з словника, місце не грає головну роль
Так, я з вами згодна, головне щоб цікавість була та її не відбили за час навчання.
барабанщица 18 марта в 18:45
Сын переводчик с арабского. При поступлении уровень языка был нулевой.
автор Попихтю та й годі 18 марта в 19:02
Ответ длябарабанщица
Сын переводчик с арабского. При поступлении уровень языка был нулевой.
Дякую!
ЛісАпетная 18 марта в 19:08
Вони ж вступають за НМТ/ЗНО, східні мови в нас (КНЛУ) вчать з нуля. Але прохідний бал має бути високим.
автор Попихтю та й годі 18 марта в 19:35
Ответ дляЛісАпетная
Вони ж вступають за НМТ/ЗНО, східні мови в нас (КНЛУ) вчать з нуля. Але прохідний бал має бути високим.
дякую, краще перепитати у тих, хто знає, щоб не було неприємного сюрпризу)