АнтиТанкист• 18 марта 2024
Чому на одній площадці кросівки дитячі в найнижчу ціну?
А на інших на 200-300 грн дорожче? Де вони то все купляють ще дешевше? Ну не може ж на сайті з 3 букв бути найдешевше?
Само_достаточная• 18 марта 2024
Я продаю взуття дитяче, і на сайті з трьох букв кладу дешевше, ніж на сайті з чотирьох букв)))
А дехто проліт продає по ціні з розпродажу. Чому не може бути низька ціна?
АнтиТанкист
• 18 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Я не розумію за скільки тоді його купляють і де по таким цінам. На промі наприклад ті самі будуть набагато дорожче, але на цьому сайті не шахраї, я так вже купляла. Просто не розумію чи то якість така погана чи накрутка в 50 грн, але думаю такого не може бути
Само_достаточная• 18 марта 2024
Ответ дляАнтиТанкист
На промі я, наприклад, не продаю бо там дорого мені платити за розміщення, бо я стільки взуття не маю, і нічого не зароблю. Щоб заробити треба націнку велику вставити.
Тому я тихо собі на олх з найдешевшою ціною продаю) Ну і на шафі ще купують ті, хто любить переплачувати.
А що за взуття і яка ціна?
АнтиТанкист
• 18 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
А що за взуття і яка ціна?
Я вам не напишу))) раптом то ви, а я вже купила)