Ms. Любмая жена• 19 марта 2024

Посоветуйте средство профилактики тараканов, безвредное для кошки

Что можно разложить/насыпать/побрызгать, чтоб тараканы не пришли и кошке домашней не навредить?
язззззь!!!• 19 марта 2024
В нас до появи кішки пробігали таргани від сусідів, але вона якраз всіх переловила, прям чергувала під дверями😂 3 роки не бачила цієї гидоти, реально до цього чого тільки не сипали.

Ёшки_Матрёшки• 19 марта 2024
разве что ловушки, любой яд может навредить
90x60x90• 19 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
У вас прямо золото, а не кошка можете деньги зарабатывать, давать в аренду
Принцепесочка• 19 марта 2024
Нет такого, а тапоками разве что