Коленная ложечка• 19 марта 2024

Во время секса вы больше возбуждаетесь, когда мужчина без презерватива?

Вы ощущаете, когда на мужчине нет презерватива?
Вы бльше возбуждаетесь при этом или вам всё равно?
Или это всё психологические моменты?
Результат:
вже голосів: 103
67 (65.05%) Да, чувствую, люблю без
36 (34.95%) Не чувствую, мне всё равно
Удачная• 19 марта 2024
Ответ дляЗавжди мало
Тільки товщина резинки має розмір? Я не люблю, коли оте відчуття гумки всередині, і тертя, і те, що він злазить інколи. А ще, коли його вдягаєш, втрачається бажання, тому питання, коли треба вдягти, щоб і далі обом сильно хотілося?
Якщо чоловік вміє користуватися презервативом, то він не злазить в процесі, від тертя помагає сильно збудитися або використати лубрикат. Одягати можна творчо, з бубном, танцями і плясками, зробити частиною любовної гри. Я одягаю ротом, без рук

Удачная• 19 марта 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Кстаті еротекс+++
Ой фу
Козачка• 19 марта 2024
Ответ дляЗавжди мало
Для цього свічки є спеціальні, наприклад, еротекс.
на еротексі купа дітей народжується
ИзЮмрудная• 19 марта 2024
Ответ дляКозачка
на еротексі купа дітей народжується
Може не правильно користуються і не миються після секса? За пару років не підвів а от як раніше ставила як попало і не прям відразу бігла митися то є дитина)
Triphunter• 19 марта 2024
Почему вас всех так тема секса волнует?
Triphunter• 19 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так, без презика краще, контакт з живим пенісом)
Ізвращенка
автор Коленная ложечка • 19 марта 2024
Ответ дляИзЮмрудная
А скільки у вас дітей?
ИзЮмрудная• 19 марта 2024
Ответ дляКоленная ложечка
А скільки у вас дітей?
Варіанти такі
Результат лікування безпліддя -вагітність
Результат безпечних днів 2 дні до і 2 після червоних днів=вагітність
Результат не підмитися а полежати з тим всим = вагітність, тому не по інструкції еротексу краще вимивати все з себе відразу тоді все чудово вже не один рік
Результат мірени = опухоль і операція і тромбофлебіт
Козачка• 19 марта 2024
Ответ дляИзЮмрудная
ні, там просто рівень захисту набагато нижчий, ніж навіть у презерватива, ну і від зппп не захищає

Дивне створіння• 19 марта 2024
Ответ дляЗавжди мало
Цікаво, чим? В мене були періоди, коли теж було нечасто, і то знаходила варіанти, крім презерватива.
Я не хочу принимать оральные контрацептивы (особенно ради нечастого секса). Правда, и презервативами с большинством своих половых партнеров я не пользовалась (потому что они не хотели, а я не могла настоять на своем). Я пользовалась презервативами только с двумя половыми партнерами. Да и то один из них на самом последнем свидании уговорил меня заняться сексом без презерватива. А другой пользовался презервативами лишь потому, что у меня ВПЧ 16 (я сказала ему, что презерватив не защищает от этого вируса, но он решил перестраховаться)
ИзЮмрудная• 19 марта 2024
Ответ дляКозачка
Ну я не думаю всі будуть еротекс використовувати при случайному чи не постійному партнерові. Там краще резина чим болячки
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 марта 2024
Ответ дляTriphunter
Почему вас всех так тема секса волнует?
Тому що весна, тому що пробуджується бажання.
Alex-ustas• 19 марта 2024
Ответ дляЗавжди мало
До чоловіка багато, а він виявився кращий за всіх, разом взятих.
надо же как повезло...принимала сперму от десятков желающих...и нашла лучшего.....
Я пані прохана...• 19 марта 2024
Ответ дляAlex-ustas
Почему вы решили, что десятков и что принимала сперму?
Alex-ustas• 19 марта 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
вот ваш ответ -
’’’ Ответ дляКоленная ложечка
А любовники у вас были?
До чоловіка багато, а він виявився кращий ’’’
....было бы у вас поменьше вы бы и написали -.к прим.около пяти...или больше пяти... ........та все нормально
Завжди мало• 19 марта 2024
Ответ дляAlex-ustas
вот ваш ответ -
’’’ Ответ дляКоленная ложечка
А любовники у вас были?
А Ви з одним чоловіком тільки мали секс?
Завжди мало• 19 марта 2024
Ответ дляИзЮмрудная
А при чому миття до свічок?
Хлопаю ресницами• 19 марта 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Мыться как раз и нельзя после свечей. В инструкции написано. С мылом категорически запрещено
Alex-ustas• 19 марта 2024
Ответ дляЗавжди мало
муж - 3тий...бог любит троицу.....50лет