Олена Монова на FB
’Дуже цікаву штуку помітила зараз.
А саме масований набіг в коментарі дивних людей з однаковою тезою: «шо ви ото радієте Бєлгороду, там одна показуха імені Буданова, а через це Суми потерпають». Далі все за канонами жанру — «от краще б…», і варіації на тему, як саме було б краще, у виконанні диванних полководців.
Влетіли, як по команді, цілим натовпом.
З логіки оцих з усіх боків достойних громадян, нам не треба топити чорноморський флот і кошмарити Крим, бо звідти летить на Одесу. Нам треба вшитись з Лівого берега Херсонщини, щоб не летіло на Херсон. Не чіпати Бєлгород, бо Харків і Суми.
А що нам ще не треба робити, достойники? Може взагалі не чинити спротив, аби хуйло не злостилось? Лягти і замріяно дивитись у небо.
Я не бачу нікого, крім росіян, кому була б вигідною саме така постановка питання. Не смикайтесь, українці. Не сердіть пиню. Не робіть різких рухів. Тихо будьте. І все закінчиться швидко. Так?
Хє... ви вгадали.’
’Дуже цікаву штуку помітила зараз.
Влетіли, як по команді, цілим натовпом.
Хє... ви вгадали.’
Salsa-24da• 19 марта 2024
Все зроблять без вас і краще за вас знають
Ви допомагайте лише армії в міру своїх сил
Стрекоза любви• 19 марта 2024
Всі люди, у яких є хоч якісь аналітичні здібності розуміють, що тільки сила, страх можуть зупинити росію. Вся ця конспірологія - «вони нам мстять за белгород» викликає запитання до рівня розвитку людей, які її несуть в маси.
golublexa3• 19 марта 2024
Много наших граждан сидят на раша ресурсах, потом эти нарративы перетягивают в украинское инфопространство, рашка всегда умела вести информационную войну.
lost cherry• 19 марта 2024
кто и что бы ни писали, а толку от этой писанины и от чьего-то мнения
Natal_ka91• 19 марта 2024
Справа не в показусі. Справа в тому що цим перебивають інфополе, коли людям треба допомога в евакуації, після евакуації
Люди зі спокійніших регіонів інколи забувають що в нас війна, і вона поруч
Ответ дляfishcka
хм, як ви зробили висновок такий.
це Монова бачить такі варіанти - мовчки терпіти або не злити.
мій варіант - не замовчувати і захищати прикордоння
Ви вважаєте, що зсу не робить все, що можуть, щоб захистити? Типу, байдики там б´ють, чи шо? Чекають, поки дуже вумні жіночки роздадуть їм корисні поради?
Ответ дляNatal_ka91
Ви вважаєте, що люди одноклітинні і не можуть одночасно радіти бавовні і переживати за прикордоння?
Natal_ka91• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
Хтось настільки радіє, що на жаль, забуває.
Чомусь блогери також почали кричати про Сумщину, не розкажете чому? Бо цього просять люди, які відчувають себе покинутим там. В новинах один блєтгород
Ответ дляNatal_ka91
Ви самі собі суперечите. ’Всі блогери почали кричати про Сумщину’ а в ’інфополі один Бєлгород’?
Ви опрєдєлітєсь.
Ответ дляNatal_ka91
Тому що ідіоти. Ніякі блогери не можуть впливати на те, що діється на фронті. Є військове командування, воно не фоловить блогерів.
lost cherry• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
І саме тому ви залишили тут такий цінний коментар.
саме тому, так.
Ответ дляNatal_ka91
Люди не покинуті, їм потрібно евакуюватись, як їм пропонують.
Ответ дляNatal_ka91
Я в другой области, но не раз слышала из сми, как постоянно предлагают выехать с Харьковской области, Сумской.
Вчера даже попалось сообщение, кто оставил привязанный собак на Сумщине связаться с тем то и тем то, будет туда ехать спасать
Ответ дляNatal_ka91
я вже писала, ще раз повторю
три місяці поспіль КАБами закидають північ та схід Харківщини. щоденно.
чому блогери про це мовчали і мовчать?
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляДаксо
Ви опрєдєлітєсь.
Я из Сумщины. Пиздец на приграничье полный. Такого замеса не было все эти 10 лет войны.
Если вы знаете, что делает КАБ -500, или КАБ -1500- то можете представить: Авдеевка и 70 КАБ в сутки, и В.Писаревка( к примеру) -40 КАБ в сутки. Она смешивает все- и здания, и технику, и людей, и укреп сооружения.
По 13-15 тревог в области в сутки.
А эти клоунские выходы на территорию РФ, что никакого толку не имеют (а, сори, разхерячили пару домов, взяли в плен несколько военных и свалили- так как закрепиться не их задача- да и не смогут! )- дают лишь ответку по нашим города.
Белгород - 27 км от границы.
Сумы- 28 км.
Мне вообще не смешно.
По 13-15 тревог в области в сутки.
Белгород - 27 км от границы.
Сумы- 28 км.
Мне вообще не смешно.
Ответ дляkostyanych
По 13-15 тревог в области в сутки.
Белгород - 27 км от границы.
Сумы- 28 км.
Мне вообще не смешно.
По 13-15 тревог в области в сутки.
Белгород - 27 км от границы.
Сумы- 28 км.
Мне вообще не смешно.
А на Херсон, Купянськ чому КАБи по вашій лозіці летять? На ту ж Авдіївку в свій час? Через якісь наші ’клоунські виходи’?
Mystery -ing• 19 марта 2024
Ответ дляrybka21
я вже писала, ще раз повторю
чому блогери про це мовчали і мовчать?
Потому что потому...
КАБ - это трешак для нас, кто с приграничья. На него нет управы. 50 км полет... Рисуем радиус. А если ещё и залет на нашу территорию - то плюс ...
Чтоб авиация боялась подлетать и скидывать - нужны системы ПВО на приграничье. Их не хватает, они все практически на фронте, в Киеве..