НичеНипанимаю• 19 марта 2024

Застій лімфи - які поради?

Дівчата, потрібні ваші поради. Якщо стикались з таким.

Була на загальному масажі нещодавно, і дівчина-масажист сказала, що у мене не стільки целюліт у нижній частині тіла, скільки застій лімфи.
Скажіть будь ласка, чим можна допомогти лімфі. Загалом, застій - це не позитивна історія для організму, як я розумію?
Ходити - я ходжу, не кожного дня находжую 10 тис кроків, але тримаю це на увазі. Іноді роблю йогу дома по відео.
Коротше, потребую ваших порад! Будь ласочка, тільки по темі 🙌
Молчавочка• 19 марта 2024
Лимфодренажная зарядка и самомассаж
Добра, коли сита!• 19 марта 2024
Менше слухайте ненаукову маячню.
Кажу як людина, з якої лімфа з шиї витікала стаканами від ускладнення на операції. В процесі дізналася дуже багато про лімфу
Неваляшкина• 19 марта 2024
Я не спец, але з того, що я зрозуміла - це самомасажі щітками і обгортання також виводять воду. Мені подобається Гуам і масаж банкою.
Молчавочка• 19 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Менше слухайте ненаукову маячню.
Лимфодренаж очень даже научная штука
Замороженная селедка• 19 марта 2024
Капли Лимфомиазот, очень хорошо разгоняет лимфу.
Лимфвтический массаж это хорошо, но это деньги и эффект несколько дней, потом опять застой лимфы. Массаж лимфатический нужно делать курсом,.
Organic• 19 марта 2024
Ольгу Шишову посмотрите на Ютубе
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Менше слухайте ненаукову маячню.
А що порадите почитати на цю тему?
Бо я, як-то кажуть, не дуже у темі ще
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Лімфоміозот - це краплі? Гомеопатія?

Я не ради спору, а просто знаю, що гомеопатія загалом - це історія під великим питанням, спираючись на доказових лікарів )))
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Менше слухайте ненаукову маячню.
А що тоді робити? Хочеться візуал ніжок покращити. Бо щось не радують. У мене вага невелика, до 58 кг, ще є сили і бажання підтримувати себе))
Аноним НаВсеГда• 19 марта 2024
Не слушать шарлатанов,никакого застоя у вас нет.тоже мне гуру -девочка массажист)
Добра, коли сита!• 19 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
А що порадите почитати на цю тему?
Бо я, як-то кажуть, не дуже у темі ще
Людське тіло досі слабо вивчене, наприклад, все ще не знають, скільки в людському тілі гормонів, досі роблять відкриття в людській анатомії. Щодо лімфи наукової інформації дуже мало, ніхто толком не знає, ні які вона функції в тілі виконує, ні які процеси там проходять. Для прикладу, мій випадок поставив науковців в тупик, навіть терміну не було, щоб описати те, що у мене відбувалося. Якщо ви не лежача, щодня ходите хоча б кілометр, їсте хоча б двічі на день і п´єте воду, то ніякого застою лімфи у вас немає
Замороженная селедка• 19 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Лімфоміозот - це краплі? Гомеопатія?

Да, это фирма Heel, гомеопатия, с доказанной эффективностью.
Эти капли рекомендуют при лимфостазных отеках
кураГАЛЯ• 19 марта 2024
Автор, ви часом гормони не приймаєте?
Бо в мене саме на ногах така фігня як ви описуєте почалася з прийомом гормонів
Прибрати це допомагає майже повне виключення вуглеводів і пресотерарія
Роблю її курсом, а потім раз в тиждень підтримуючий сеанс
Тоді ситуація краще
А так ноги виглядають жахливо
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Автор, ви часом гормони не приймаєте?
Тоді ситуація краще
А так ноги виглядають жахливо
Нііі
Ніяких гормонів, чесно
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Извините что продолжаю этот разговор про гомеопатию

Но есть врачи которые ведут свои блоги в инстаграм , так вот я нигде не встречала чтоб говорили что гомеопатия доказанная. Наоборот. И нынешние доказовые врачи в Украине не назначают ее. Это я уже по опыту своему знаю
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Странно

Но мы не конкретно же о вашем случае говорим, возможно у вас там отдельная ситуация

Даже тут в теме девочке сбрасывают ссылки на врачей которые рассказывают и поясняют про лимфу .

Я наоборот думаю что в медицине многое открыто, и многое используется для помощи людям. Далеко не всё, это не возможно, но многое . Мы ж не в 16 веке
На_оба_рот• 19 марта 2024
скакалка хорошо разгоняет лимфу
Добра, коли сита!• 19 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Странно

Так, якщо ти здоровий і нема проблем, то здається, що медицина пішла вперед і дуже передова галузь науки. В реальності там Середньовіччя, купа людей досі вмирають від хвороб, які навіть не описані і так і не знають, що в них за діагноз. І це відбувається значно частіше, ніж здається.
Щодо лімфи, повторюсь, наукових праць майже немає і то не лише в Україні, в світі спеців не набереться і десятка.
Тому я поняття не маю, що ж там пересічні лікарі можуть лапшати про те, що навіть науковці не знають.
Тому користуйтеся здоровим глуздом, логікою і більше скепсису, коли вам намагаються щось отаке підрозказати
Добра, коли сита!• 19 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю

Подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження, напевно
Людина поняття немає, що таке доказові ліки
Замороженная селедка• 19 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю

Почитайте отзывы людей о Лимфомиозоте , они все положительные и все отмечают хороший эффект.
Смотрите, от кашля мы тоже пьём сиропы с экстрактом ирландского моха, подорожник и т.д.. тоже вроде как гомеопатия, верно?
И это помогает и многие предпочитают пить такие сиропы, а не амброксол или Ацц
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
это вы о чем? или про кого?
ниче не понятно
Добра, коли сита!• 19 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
это вы о чем? или про кого?
ниче не понятно
Я про золотий стандарт доказовості ліків, жодна гомеопатія цей фільтр не пройде, бо враховується навіть плацебо ефект і що людині може спонтанно стати краще
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
да понятно что люди умирают - это закон жизни

у нашей мамы онкология 4 стадии, так вот благодаря новейшим препаратам она жива и даже работает в свои 63. у отца тоже инсульт был - видела как оперативно оказывают помощь и какая реабилитация сейчас доступна.

не только в уровне медицины и таблетках вопрос. первое - это заинтересованность самого человека в своем здоровье, образ жизни человека, питание, физ нагрузка...
кураГАЛЯ• 19 марта 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Стропи з подорожника ніякого відношення до гомеопатії не мають.
Це ліки на травах в терапевтично доведених дозах
А гомеопатія пальцем в небо фактично
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
даже моя семейная говорила что не выписывает никому гомеопатию

я сама когда-то колола ее, тогда назывался противовирусный коктейль : лимфомиозот+энгистол+что-то третье.

если кому-то что-то помогает - да ради бога. эффект плацебо как вы говорите, или что-то другое. лишь бы человеку было хорошо
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
подорожник и мох - это гомеопатия? :)))))
вот это да))))

а тема моя про разгон лимфы, если честно, и методы как ее разогнать))) если кто знает
автор НичеНипанимаю • 19 марта 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А гомеопатія пальцем в небо фактично
вот и я глаза откруглила, увидев что подорожник- это гомеопатия)))
кураГАЛЯ• 19 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
вот это да))))

Спочатку спробуйте проаналізувати чому вона у вас виникла
І коли
Розіграти допомагає механічне втручання типу масажу
Але виходить, що треба робити постійно
СкрипяСердцем• 19 марта 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Лимфодренажные упражнения можно делать самостоятельно дома. И не нужно никому платить. Главное, делать каждый день. Убрала таким образом застой лимфы.
СкрипяСердцем• 19 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
А що порадите почитати на цю тему?
Бо я, як-то кажуть, не дуже у темі ще
На ютуб куча лимфодренажных зарядок, изучайте.