Распутница• 19 марта 2024

Научите экономно и правильно тратить деньги на продукты!

Вот например девушка кинула ссылку что в АТБ гречка оп 23 грн, пойду закуплю.
а еще в Новусе после 21 00 скидка на фарши и выпечку, и суши-муши.
Кто что еще шарит в скидках, распродажах?
автор Распутница • 21 марта 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Дайте просто позже мясо и все
еще и в охматдете Дефицит массы посатвили, сказали что начальная стадия дистрофии,кормить надо усиленнее

Відкушу все що стирчить• 21 марта 2024
Ответ дляРаспутница
Возраст?
Смесь в данном случае лучше
автор Распутница • 21 марта 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Возраст?
Смесь в данном случае лучше
ему белок давно нужен, большой уже.Ребенку врач прописали именно гербер и хипп с крликом как спец питание.
Відкушу все що стирчить• 21 марта 2024
Ответ дляРаспутница
Большой это сколько и вес какой ?
Мой в два с половиной был 10,5 кг,ел хорошо
автор Распутница • 21 марта 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Большой это сколько и вес какой ?
мой тоже ест хорошо,но у него очень узкое меню , почти на все продукты аллергия. из мяса можно давать только кролика
Відкушу все що стирчить• 21 марта 2024
Ответ дляРаспутница
Так возраст какой?
автор Распутница • 21 марта 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так возраст какой?
какая разница?5 лет
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
О ні, економити я не маю бажання.
38000 минулого місяця на їжу, а в травні великдень і в дитини день народження - всі 60000
У Вас велика родина?
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
всмысле? неужели мне не стоит выискивать тот гербер за 65, а молча брать по 99?
Я завждм вишуковувала кашки, мої Мілупу любили, по акціях, і тоді на півроку затарювалася.

Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляТихомандражная
В метро дешевле выходит, если закупку делать по оптовым ценам
Не все дешевше там.
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
мене вже помилував
Яким чином?
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
и мне его месяц ребенку давать?
А чому б і ні?
Фима Собак• 21 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Яким чином?
Можу дозволити собі не економити на продуктах
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Вам яка різниця скільки я витрачаю ?
Просто цікаво, на що такі суми спускати? Ну може ми не гурмани?
Фима Собак• 21 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
На якісні продукти. Олії, масло вершкове, масло Гхі, чаї, кава, м´ясо не курка і не свинина, овочі, фрукти, риба морська, горіхи, сири козинний і коров´ячий, вершки натуральні, крупи, яйця від курей вільного вигулу, шоколад.
І багато іншого
Все, що потрібно для нормального повноцінного харчування
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляРаспутница
я не в обидах, я раньше тоже могла себе позволить.
Автор, дивіться, як ви думаєте, з доходом 180 тисяч на 4 чоловік, можна не економити на продуктах? Але не виходить 38 тисяч навіть на свята. Ну і я всерівно все купую по акціях, крім м´яса, його беру в одному місці, по ціні, яку диктує ринок. Просто не розумію навіщо платити більше, якщо можна менше, за те ж саме навіть маючи достатній дохід.
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
І багато іншого
Все те ж саме, крім козиних сирів, купується, вживається, ну і курицю купую, і свинину - домашні, не думаю, що сир робить різницю в 18 -20 тисяч. Все інше, що Ви перерахуввли не якісь делікатеси, а проста їжа. Ну хіба різниця в кількості людей, і об´ємах споживання.
Фима Собак• 21 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Масло вершкове - 650 грн+-4 кг в місяць, масло гхі - 1000 грн/л , хліб, булки і круасани на заквасках+-2500 грн в місяць, яйця 200 шт - по 8 грн , м´ясо+-5000 грн, риба ікра морепродукти+- 6000 грн, олія оливкова, лляна, авокадо+-2000 в місяць, творог, сметана, вешки, молоко, йогурт+ 4000 грн в місяць. І ще шоколад, фрукти, овочі і крупи. Макарони з твердих сортів.
Я ніде не писала, що ми їмо делікатеси, хоча їх ми теж іноді купуємо.
Ми їмо якісні продукти ось і все.
Фима Собак• 21 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Але до рота нікому не заглядаю і що і на яку суму їдять інші мене не цікавить.

Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Ми їмо якісні продукти ось і все.
Я, якщо чесно, спантеличина об´ємами споживання. Ну і хліб - ми не їмо практично, булки теж, іноді діти в школі беруть, але це копійки. Яєць у нас більше іде, я печу часто, ну і так любимо їсти, кількість жирів не можу осягнути за місяць.
Фима Собак• 21 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну вам чого пантеличитися? Не ви ж їсте і на за ваші гроші ми їмо. Об´єми не вищі норми споживання жирів, якісних.
Ось Великдень скоро а я печу пляцки, чоловік коптить м´ясо, до нас гості приїдуть, то витрати ще зростуть.
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
А ваш пипук по 38, 60 тис. До чого був?
Фима Собак• 21 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
А ваш пипук по 38, 60 тис. До чого був?
Жіночко, темі більше місяця. Вам неділю зранку зовсім немає чим зайнятися?
До того був, щоб вас спантеличити
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Добре, що не печу це дивне чудо під назвою пляцки. Напечу пасок, зробимо шашлики, запечемо домашню ковбаску. І витрати не зростуть, бо все є вдома.
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
До того був, щоб вас спантеличити
Немає, валяся в ліжку, зааз такі нудні теми. А ви як зірочка блиснули 😆
Фима Собак• 21 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Точно, паски в мене йде 35 яйєць і італійське борошно, стручки ванілі.
Будемо шинку, ковбаску і полядвицю. Вже купили м´ясо на 5000 грн.
Не печете, тому що не вмієте пекти))
Шашлик ми на Великдень не готуємо, не святкова це страва.
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Не печете, тому що не вмієте пекти))
Не печу, бо в нас немає такого дива. ,к і полядвиці, і іншого. В нас є торти, тістечка, пироги. А пляцок - що за гібрид? Жила там, звідки Ви пишете, і зараз часто буваю, але цього місива не зрозуміла. Дуже скучала за цивілізованою кондитеркою.
Фима Собак• 21 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Удалено администрацией...
Завжди з рушником• 21 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Удалено администрацией...
Фима Собак• 21 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Удалено администрацией...
Не з легкого життя в вас стільки гімна (