19 марта в 19:35

Речі для малюка в пологовий

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, в пологовий купляти нові речі чи можна взяти б/у (від сестри)? Що краще брати (боді, чоловічки і т.п) і скільки? Пдр кінець травня
Elena-466d 19 марта в 19:39
Б/у можна вже після, а в пологовий краще нові.
Викликаю на дебати 19 марта в 19:39
В сам роддом лучше купить новые. Хоть пару комплектов. А дома уже носите что хотите.
котопёс 19 марта в 19:39
Випране і випрасуване, можна і бу. Чоловічки зручні, для бодіків може бути ще прохолодно. Шапочки трикотажні тоненькі. Ну і пелюшки беріть.
Люблю порядок 19 марта в 19:41
Ответ дляElena-466d
Б/у можна вже після, а в пологовий краще нові.
А какая разница?))) Или думаете в роддоме проверяют на бушность?))
6 1
КошкинДом 19 марта в 19:41
А какая разница между новыми и б/у в плане роддома?
автор Sveta7604 19 марта в 19:42
Ответ дляЛюблю порядок
А какая разница?))) Или думаете в роддоме проверяют на бушность?))
Пологовому звісно все одно) хочеться для дитини краще, вона перша, тому багато чого ще не знаю
Elena-466d 19 марта в 19:43
Ответ дляЛюблю порядок
А какая разница?))) Или думаете в роддоме проверяют на бушность?))
Просто можуть дивитися ніби на якусь...
1 1
Люблю порядок 19 марта в 19:43
Ответ дляSveta7604
Пологовому звісно все одно) хочеться для дитини краще, вона перша, тому багато чого ще не знаю
Ну так если вы сразу предполагаете для себя, что вы будете использовать вещи сестры, и можете их взять в роддом, то почему возникает вопрос можно или нельзя? :) кто вам может запретить?
Люблю порядок 19 марта в 19:44
Ответ дляElena-466d
Просто можуть дивитися ніби на якусь...
господи, да чи не пофиг? и кто это будет смотреть, персонал? да чи не пофиг-2??
1 2
Elena-466d 19 марта в 19:49
Ответ дляЛюблю порядок
господи, да чи не пофиг? и кто это будет смотреть, персонал? да чи не пофиг-2??
В нас була така ситуація, коли народжувала братова, бабця купила два однакових костюмчика і коли вона на другий день наділа новий, але такий самий, чи не казали медсестри поміж собою, що приїхала бомжиха, що нема у що передіти.
Люблю порядок 19 марта в 19:55
Ответ дляElena-466d
В нас була така ситуація, коли народжувала братова, бабця купила два однакових костюмчика і коли вона на другий день наділа новий, але такий самий, чи не казали медсестри поміж собою, що приїхала бомжиха, що нема у що передіти.
По тому что вы пишите и как, я догадываюсь, что вы живете в небольшом населенном пункте на западе Украины, ага? :)
Если вашу бабушку или ее внучку это так задело, могли бы им прямо сказать, что сплетничать о пациентах нехорошо, а это просто два одинаковых человечка)
Вы хоть понимаете насколько это нездорово так беспокоится о мнении окружающих?)
фрау Гітта 19 марта в 20:02
Ответ дляSveta7604
Пологовому звісно все одно) хочеться для дитини краще, вона перша, тому багато чого ще не знаю
Да без разницы ребёнку. Что новое, что б/у - постирали/погладили и всё.
фрау Гітта 19 марта в 20:06
Ответ дляElena-466d
Просто можуть дивитися ніби на якусь...
На яку?
Пару лет назад одна довольно состоятельная советчица покупала у меня комбез на выписку из роддома, б/у, да. Потом фото прислала)
Мне кажется, вот эти тараканы ’кто что подумает’ у тех, у кого финансовые трудности.
Люблю порядок 19 марта в 20:08
Ответ дляфрау Гітта
На яку?
Пару лет назад одна довольно состоятельная советчица покупала у меня комбез на выписку из роддома, б/у, да. Потом фото прислала)
Мне кажется, вот эти тараканы ’кто что подумает’ у тех, у кого финансовые трудности.
не обязательно) люди в небольших городках или селах очень зависимы от мнения окружающих :)
Кава з адреналіном 19 марта в 21:29
Народжувала 6 міс.тому. В пологову залу купувала повністю все нове. Все решта в мене було б/в: сестра віддала бодіки і штанці, я окремо купила декілька чоловічків. На той момент не зовсім розуміла, що буде для мене і дитини зручнішим. Як виявилося, чоловічки були найзручнішими, бодіки не ’пішли’. Тому раджу пару різних варіантів взяти в пологовий, на місці зорієнтуєтеся
автор Sveta7604 19 марта в 22:34
Ответ дляКава з адреналіном
Народжувала 6 міс.тому. В пологову залу купувала повністю все нове. Все решта в мене було б/в: сестра віддала бодіки і штанці, я окремо купила декілька чоловічків. На той момент не зовсім розуміла, що буде для мене і дитини зручнішим. Як виявилося, чоловічки були найзручнішими, бодіки не ’пішли’. Тому раджу пару різних варіантів взяти в пологовий, на місці зорієнтуєтеся
Дякую 🙂
220В 20 марта в 09:49
а підкажіть ще по розмірам, будь ласка, як краще - брати лише 56 в пологовий, чи про всяк випадок докласти і хоча б 1 комплект 62?
Безлім на все 20 марта в 10:18
Ответ для220В
а підкажіть ще по розмірам, будь ласка, як краще - брати лише 56 в пологовий, чи про всяк випадок докласти і хоча б 1 комплект 62?
Тут краще орієнтуватися на дитинку, бо мені зараз на узд сказали що синулька буде богатирем, тому одразу порадили брати 62 розмір в пологовий. Із старшим сином «протупила», теж був великий, а взяла лише 56 розмір+випрала і погладила, то він ще «сів» в розмірі і весь одяг був маленький, а шапочки то взагалі🤦‍♀️короче, чоловік купував все швидко по новому і привозив до пологового. Звичайно, що узд не скаже вам точних параметрів дитинки, але зорієнтувати може.