01 мая в 18:27

Уже не зовут на ДР.

Семья брата уже не зовет нас на свои дни рождения.Невестка не зовет нас уже 10 лет к себе,а брат не зовет года 3.Я же их каждый код приглашаю к себе.Брат перестал нас звать после того,как мой муж им кое-что высказал.
Получается,они нас отрезали от себя.
показать весь текст
12 2 1
Сокодавка ще та 01 мая в 19:14
Ответ дляЧудо в декрете
Все вірно!Мій чоловік дуже справедливий і не міг цього стерпіти.
14 років в собі тримав?
Кринжова баба 01 мая в 19:16
Ответ дляДикая Роза
Ой, все эти земельны вопросы и наследство,гнилая тема. Может вашему мужу не нужно было вмешиваться в ваши семейные дела. ..
Ему надо было только молча оплачивать, правда?
ЯспАкойнаЯ 01 мая в 19:17
Ответ дляПустощі-веселощі
14 лет терпел и вдруг не стерпел ...
Мене в дитинстві колись образила мама при всіх. Ну як образила, розповіла зі сміхом гостям, як я опозорилась. Я їй це згадала вже будучі дорослою ( 19 років) , бо вона це знов намагалась зробити. Тільки вже не промовчала, а сказала, що то вона мене тоді підставила, що б самій дурою не виглядати.
1 1
Кринжова баба 01 мая в 19:17
Ответ дляЧудо в декрете
Ага
Так расказывайте. Как без вашего участвия это произошло?
2 1
ЯспАкойнаЯ 01 мая в 19:18
Ответ дляСокодавка ще та
Навіть по тому що пише, батько розпорядився своїм майном. За приватизацію гроші мав би віддати, це правда, але це вирішувати треба було тоді, а не зараз.
Так автор це не вирішує. Її хвилює інше. Це ж ми тут роздули все. Автора хвилює, що брат один, а не родичаються.
Може ще третю? 01 мая в 19:18
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Приватизацію платив чоловік автора. Його це обурило, що він сплатив за все, а гроші всі сину. Хоч би повернули витрати. В цьому і сварка .
Так він платив, бо думав втихаря оформити на жінку свою. Звісно, він був зацікавлений. Вони ж не на батька приватизували.
Отчебучкина 01 мая в 19:19
Иногда людей ничего не объединяет, кроме того что они «вылезли с одного места»
Я с сестрой и семьей не общаюсь , и мне стало только лучше. Надоело подстраиваться под ее капризы, меняющееся настроение и вечно недовольное лицо в гостях.
Отнеситесь к этому проще, судя по всему брат в вас не нуждается
1 1
ЯспАкойнаЯ 01 мая в 19:19
Ответ дляМоже ще третю?
Так він платив, бо думав втихаря оформити на жінку свою. Звісно, він був зацікавлений. Вони ж не на батька приватизували.
Воно і було на жінці, тобто на авторі. Але, чого йому гроші не повернули?
sur_sur 01 мая в 19:20
Ответ дляЧудо в декрете
Та ото ж. Но его тогда понесло.
Или сворачивать отношения с непорядочными родственниками. Иначе придется чувствовать себя лохом. Уж лучше просто отдать с барского плеча)
sur_sur 01 мая в 19:21
Ответ дляКрапипопка
Так а что вы хотели? Чтоб брат платил а участок вам? Конечно так легко поссориться
А где именно брат платил?
Може ще третю? 01 мая в 19:21
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Воно і було на жінці, тобто на авторі. Але, чого йому гроші не повернули?
Бо хитрозроблений. Нащо він влазив взагалі у не своє майно? Думаю, брат би сам сплатив все якби знав наміри автора з чоловіком.
1 1
Сокодавка ще та 01 мая в 19:21
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так автор це не вирішує. Її хвилює інше. Це ж ми тут роздули все. Автора хвилює, що брат один, а не родичаються.
У брата щодо цієї ситуації може бути діаметрально інша думка. І після висказаного чоловіком автора через такий великий проміжок часу, логічно що спілкування там ніхто не хоче. Бо хто кому тоді що сказав, ми не знаємо, але судячи зі всього - нічого хорошого.
ЯспАкойнаЯ 01 мая в 19:21
Питання участку закрите. Автрпа хвилює, що брат один, а як нерідний до них ставиться. У автора нікого немає, і хоче спілкуватися з братом, але брат не дуже того хоче.
2 1
Сокодавка ще та 01 мая в 19:23
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Питання участку закрите. Автрпа хвилює, що брат один, а як нерідний до них ставиться. У автора нікого немає, і хоче спілкуватися з братом, але брат не дуже того хоче.
Треба саме з того виходити - там не хочуть спілкування. Як вже є...
ЯспАкойнаЯ 01 мая в 19:23
Ответ дляМоже ще третю?
Бо хитрозроблений. Нащо він влазив взагалі у не своє майно? Думаю, брат би сам сплатив все якби знав наміри автора з чоловіком.
Ну а хіба , якби на вас ділянка була, ваш чоловік не сплатив би приватизацію за вас? Це ж нормальне явище у родині. У автора доречі інша тема)) не земельної ділянки.
ЯспАкойнаЯ 01 мая в 19:24
Ответ дляСокодавка ще та
У брата щодо цієї ситуації може бути діаметрально інша думка. І після висказаного чоловіком автора через такий великий проміжок часу, логічно що спілкування там ніхто не хоче. Бо хто кому тоді що сказав, ми не знаємо, але судячи зі всього - нічого хорошого.
Ну то автора це і хвилює, а не ділянки.
автор Чудо в декрете 01 мая в 19:25
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я вже розібралася в вашій історії))))
Все, ясно. Вас наї.али батько і брат, і ще і ображаються.
Так.
Пишу каліграфічно 01 мая в 19:25
Ответ дляЧудо в декрете
Все вірно!Мій чоловік дуже справедливий і не міг цього стерпіти.
тоді максимально незрозуміло, чому ви ці нещирі стосунки стільки років тягнули?
Звісно, їм неприємно, вони ж очевидно вас обдурили. Чи є ще якісь нюанси які ви не розповіли?
Крапипопка 01 мая в 19:27
Ответ дляsur_sur
А где именно брат платил?
Да, я уже писала что не так прочла. Платил муж автора и участок чтоб на автора хотя участок стоит дороже чем приватизацию сделать. А в результате не вышло и брат с отцом договорился. Короче они хотели кинуть ьруг друга но брат выиграл. Непонятно только зачем автор хочет общаться по родственному, а на самом деле полощет тут брата и невестку. Просто сказать какие они плохие?
автор Чудо в декрете 01 мая в 19:27
Ответ дляСокодавка ще та
То треба було домовлятись одразу як буде, от і все. І претензії свої також висувати одразу. Але щось мені підказує, що не все там так просто.
Про що домовлятись?Там моя мати була ніхто,не те що мені про щось домовлятись.
Сокодавка ще та 01 мая в 19:27
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну то автора це і хвилює, а не ділянки.
Хвилює і майно, а чоловіка її ще більше. Спілкуватись щиро з людьми, що носять постійно образу... Ну таке.
Ро30BbIu_CJIoHuK 01 мая в 19:28
Ответ дляКава з адреналіном
Есть у нас родственница черноротая. Тоже ’кое-что высказала’ своей племяннице, что та родить якобы не может, проблемная, наверное, надо было ее матери несколько детей рожать, может, хоть от кого-то были бы внкуки. И тоже удивляется, почему ее перестали в гости звать, ведь ’а что я такого сказала’. Непонятно, да...
От дура. Фу такие люди.
Сокодавка ще та 01 мая в 19:28
Ответ дляЧудо в декрете
Про що домовлятись?Там моя мати була ніхто,не те що мені про щось домовлятись.
Про те що повертають гроші за приватизацію і Ви переписуєте ділянку. ’На березі’ домовлятись.
Може ще третю? 01 мая в 19:29
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну а хіба , якби на вас ділянка була, ваш чоловік не сплатив би приватизацію за вас? Це ж нормальне явище у родині. У автора доречі інша тема)) не земельної ділянки.
Це була ділянка батька. А приватизували чомусь на автора.
ЯспАкойнаЯ 01 мая в 19:29
Ответ дляСокодавка ще та
Хвилює і майно, а чоловіка її ще більше. Спілкуватись щиро з людьми, що носять постійно образу... Ну таке.
То ваші думки, я такого не читала у автора. А фантазії читачів, то таке. Я аналізую по написаному, ви фантазуєте, хто що там думає.
автор Чудо в декрете 01 мая в 19:31
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так автор це не вирішує. Її хвилює інше. Це ж ми тут роздули все. Автора хвилює, що брат один, а не родичаються.
Все вірно.
ЯспАкойнаЯ 01 мая в 19:33
Ответ дляМоже ще третю?
Це була ділянка батька. А приватизували чомусь на автора.
Батько вирішив подарувати донці.
автор Чудо в декрете 01 мая в 19:33
Ответ дляМоже ще третю?
Так він платив, бо думав втихаря оформити на жінку свою. Звісно, він був зацікавлений. Вони ж не на батька приватизували.
Бо треба було на дітей оформити,батьку в сільраді не дали б участок.А брат весь час пропадав на дачі у жінки.Я часто їздила з чоловіком до батьків.У брата є дача .
Сокодавка ще та 01 мая в 19:34
Ответ дляЯспАкойнаЯ
То ваші думки, я такого не читала у автора. А фантазії читачів, то таке. Я аналізую по написаному, ви фантазуєте, хто що там думає.
Ну... Скажімо так, це не слова людини у якої нема образи.
2 1
автор Чудо в декрете 01 мая в 19:35
Ответ дляОтчебучкина
Иногда людей ничего не объединяет, кроме того что они «вылезли с одного места»
Я с сестрой и семьей не общаюсь , и мне стало только лучше. Надоело подстраиваться под ее капризы, меняющееся настроение и вечно недовольное лицо в гостях.
Отнеситесь к этому проще, судя по всему брат в вас не нуждается
Я все понимаю,года идут,отношения меняются.Значит будем с мужем бобылями никому не нужные.