філя-9121• 20 марта 2024

чи можна стати вище в 15 років?

мені п´ятнадцять років, та в мене зріст 153см. батько був високий, мати 158см, а я перестала рости ще декілька років тому, мені здається, та я не розумію чому мені так не пощастило. чи є шанс ще вирости хочаб на декілька сантиметрів у моєму віці, та чи можна щось зробити для цього?
я читала що люди кажуть десь після початку перших місячних дівчата не ростуть далі, це правда? у мене вони почалися в 11, може у цьому діло =(
Ухахайкина• 20 марта 2024
Насчет того, что после начала месячных девочки перестают расти - чушь
Херсон це Україна• 20 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
А ось і ні. Ендокринолог індивідуально призначає аналізи і рентген кісті, щодо кісткового віку. Це і робиться для того, що б не затормозити ріст і вчасно призначити гормони.
Prervana• 20 марта 2024
Интересно, почему вы считаете что вам не повезло? Это вполне нормальный рост, миниатюрность еще ни одну женщину не испортила
Ухахайкина• 20 марта 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Лично я после начала месячных продолжала расти. И моя дочка еще растет
Чумачечая_• 20 марта 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Ви вважаєте, що дівчата залишаються зі зростом дев´яти - дванадцяти років?
Херсон це Україна• 20 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Це ви, а більшість після початку місячних відстають в рості. Якщо дівчинка невисока та худа і почались місячні- краще відвідати ендокринолога, навіть якщо батьки середнього або високого зросту.
Херсон це Україна• 20 марта 2024
Ответ дляЧумачечая_
По різному. Буває місячні починаються в 9-11 років, зріст невисокий, кістковий вік завеликий, потрібна гармонотерапія для подальшого росту і розвитку.
Ухахайкина• 20 марта 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Моя дочка невысокая и худенькая. Ей 15 лет. Месячные у нее начались в 12. Сейчас ее рост где-то 155 см. Но она, наверно, пошла ростом в своего отца (рост которого 168 см), так что вряд ли будет высокой
Томатико• 20 марта 2024
Ответ дляЧумачечая_
По разному бывает... У моей дочери м начались в 11 лет, зоны роста закрылись, больше она не росла, хоть в семье все остальные высокие.
Маурита• 20 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Так, я підросла з 17 до 20, не набагато - на три сантиметри,була 170, а стала як мама 173.
автор філя-9121 • 20 марта 2024
Ответ дляPrervana
тому що я не хочу бути низькою. на інших начхати, нічого не маю проти жінок маленького зросту
Ноу коммент• 20 марта 2024
Ответ дляХерсон це Україна
У доньки в класі у половини місячні. 4 клас 10 років.
А зріст 140-150 см.
Всі ще ростимуть.
Ноу коммент• 20 марта 2024
Ответ дляфіля-9121
Вам до ендокринолога
Ви можете без батьків вже піти до сімейного і взяти направлення.
автор філя-9121 • 20 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Вам до ендокринолога
але що мені їм казати?
Сиренькая• 20 марта 2024
Ответ дляфіля-9121
Я з першого по девʼятий клас була самою низькою серед дівчат і стояла останньою на фізкультурі, а за літні канікули вимахала на 13 см.
Зріст зараз 176 см
Так що автор, ще однозначно підростете, скелет росте майже до 25 років!
Ноу коммент• 20 марта 2024
Ответ дляфіля-9121
але що мені їм казати?
Щотви переживаєте через свій зріст, чи не пов´язано це з якимись проблемами.
Все.
Далі вони самі розкажуть. Ви не перша з такими проблемами у них
автор філя-9121 • 20 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Все.
мені здається що там просто рукою махнуть, та скажуть додому йти
Ноу коммент• 20 марта 2024
Ответ дляфіля-9121
Не скажут
Це нормальные питання, Яким займається ендокринолог
автор філя-9121 • 20 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Не скажут
я більше хвилююся що сімейний це зробить, або мамці доповість(
Ноу коммент• 20 марта 2024
Ответ дляфіля-9121
У вас нормальний лікар?
Поясніть, що мама це проблемою не вважає і може сваритись за візит. А ви переживаєте, чи не пов´язано це з якимось проблемами, наприклад з гормонами.
Якщо поводитиметеся серйозно з лікарем - все буде добре.

Мій син ходив з розтяжками на спині років в 14-15. Лікар направив до ендокринолога, потім до ортопеда, виявили проблему. А думав, що скажуть, що то просто дефект зовнішній, косметичний.
автор філя-9121 • 20 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
У вас нормальний лікар?

лікар не дуже, він може посміятися, сказати що все норм і все, або що вже пізно. мені багато разів інші люди казали не зможу вирости бо мені 15, типу зони роста закриті та і я давно перестала рости. я хочу до лікаря піти, але всеж мені якось не по собі, боюся скажуть те що мені не сподобається. а ще я ніколи сама не ходила туди, соромно і страшно якось
Ноу коммент• 20 марта 2024
Ответ дляфіля-9121
Ми всі колись починали самостійно ходити до лікаря. Це не страшно.