Розбещена цяточка• 20 марта 2024
Коли і за яких умов чоловік хоче вкладатись у стосунки?
Розмірковую. Наприклад відбулось знайомство, сподобались один одному. Що потім підштовхує чоловіка вкладатись: допомагати, дарувати, купувати, вирішувати питання? Це суто залежить від його бачення залицяння і від жінки нічого не залежить, інакше меркантильна чи жінка повинна якось певно себе поводити, щоб запустився цей механізм, якось донести? Ось наприклад він починає штурмувати стосунки, то фото пришли, то давай зустрінемось ледь не щодня, як жінці правильно поводитись - давати це обмежено і чекати чи як це працює? За Вашими спостереженнями та досвідом
Незламна• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Класно. А Ви якось даєте зрозуміти що потрібні квіти, сюрпризи, подарунки? На якому етапі, з перших зустрічей чи вже після інтиму? Вони самі здогадуються чи направляєте якось?
Я кажу про свої бажання вголос. До інтиму мало хто’доживає’)))
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну яке інше?
Девушка считает мужика лохом настолько, что заливает про отсутствие туфлей. Чтобы куда то пойти. Вот просто в постолах ходила до встречи с ним, бедняга. Про какую честь здесь вообще речь?)
Це Ви так бачите, тому що жінка повністю знецінена. Може вона ходить в драних кедах і на побачення йти в такому не хоче. Ніякого лоха немає, є чоловік, якому важливий емоційний стан жінки, а є якому аби не витрачатись. В цій конфігурації меркантильний саме чоловік, тому що те чого хоче він це норма, а вона - ні і немає честі.
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляНезламна
Яка ще переписка?)) Не аитрачаю час на це
А як Ви комунікуєте, домовляєтесь? Побачення одразу в магазині?
побольшомусекретику• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Нет, это вы считаете ценным навыком разводить на деньги, а не я.
Женщина по вашему может хотеть только новые кеды? В отношениях которые развиваются гармонично мужчина сам предложит помощь, если он вообще на нее способен. Но вам же не это надо. Вам надо научиться прикидываться дурочкой и из него лоха делать. И такие примеры вас очень вдохновляют.
Честнее тогда проституцией заниматься. По крайней мере на кеды заработаете.
75В• 20 марта 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Потому что любовница имеет здоровую самооценку и любит себя. А жена больше любит мужа, нежели себя. Готова принимать все косяки, лишь бы йух был в доме
Да все имеют косяки и женщины тоже. Можно подумать у женщин характеры ангдельские. Мы мозг выносить умеем. Все зависит от косяков. Они ж разные могут быть
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
А зачем собираться два часа чтоб пойти посмотреть на мужика?)
Потому что я мою голову, делаю укладку
Крашусь
Выбираю наряд
Я это делаю каждый раз когда выхожу в люди, на работу тоже иногда, под настроение. И чтобы просто попить кофе я не буду собиратьсь
Если это подружка то это одно дело, я вам даже более того скажу
Я не встречаюсь если человек не спрашивает как я буду добираться и не предлагает меня забрать
Крашусь
Выбираю наряд
Угадайс• 20 марта 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Это бред, если ты реально нравишься мужику- то он будет дары носить к твоим ногам. Я общаюсь постоянно в компании мужчин, и была свидетелем как даже самые жлобы, которые пакеты мыли и складировали тратились на понравившихся женщин. Это природно. Если ты реально интересна-цветы, подарки -это минимально что мужик тебе предложит. Потому что другому они не особо обучены. А вот если ты ну такое для него, то да конечно придется ЗАСЛУЖИТЬ, быть терпеливой. Тут уже каждой выбирать какой женщиной она хочет быть. Любимой или удобной
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
а что с Вами, что нужно два часа собираться?
даже в самые ударные свидания, максимум час
Так это было время ярких макияжей
Со мной все прекрасно, не переживайте, каждый раз когда я мою голову я делаю маску на 20 минут
Делаю укладку на стайлер, это занимает минимум 20 минут, максимум час.
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Так это было время ярких макияжей
Мне нужно собраться чтобы выйти в люди, неважно свидание это или встреча с друзьями.
Угадайс• 20 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
Это просто приятный ритуал даже, собраться куда-то)
Кицюююня• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ні, не так. В пості про те що якщо чоловік щось хоче отримати від жінки, то перш ніж взяти було би добре щось дати. А так гра в одні ворота, жінка всю себе йому дає, а він думає що так і треба, тоді це закріплюється як норма
Гра в одні ворота - це завжди погано. Так спробуйте йому прямо казати про свої бажання. В обмін на фоточку щось подібне йому загадайте) Побачите реакцію, перевірите чи зацікавлений він в Вас взагалі.
Просто з Вашого поста схоже на те, що Ви про гроші говорите.
Незламна• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
По телефону? А ви як комунікуєте взагалі з людьми? Я звикла розмовляти.
Кицюююня• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А коли чоловіку сказати дати, покажи і розважай це ж і є про 500 грн (умовно). Як ще чоловік може дати, показати і розважити без грошей? Це ресторан, квіти, кіно, презент - все гроші, інше бла бла про зірки говорять про те що просто їздить по вухам.
Чоловіки бувають ще ті вигадники на розваги.
Якщо Ваш взагалі не хоче піти з Вами в кіно чи подарувати квіти, то можливо Ви просто нецікаві йому. Я не кажу про чисто сексуальну потребу. Спробуйте прямо у нього про це запитати. Від прямих запитань дуже складно відкрутитися)
Кицюююня• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Де тут розвод? Це інше. Там чайник, а там честь та гідність, зовсім інші речі. І можна закохатись в того хто носить чайник, чай і тд
Ну де там інше? Поміняла честь і гідність на чайник чи туфлі?
Тюрюнь_Тюнь• 20 марта 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви повинні самі відчути,чи має сенс з ним залишатися.Зараз всі чоловіки як в´язні,немає можливості багато заробляти.В моєї куми сестра на роботі закохалася в співробітника жонатого.Вчепилася як кліщ.Він непогано заробляв,але не вау.Але він все робив по дому,лагодив всю техніку,повністю займався дітьми у вільний час,вмів підзаробити,з ним було дуже надійно,хоч і не шикарне життя.В нього також була старенька мама.Коротше,7 років він туди сюди ходив,але перед війною вона завагітніла та вони одружилися.Зараз він утримує родину,всіх дітей і її дитину від іншого шлюбу,вона як за кам´яною стіною за ним.А якби перебирали,вік іде,і сиділа б зараз сама у прифронтовій зоні,з дитиною.Це не приклад,що так треба робити,але це працює непогано.
Як можна бути як за кам´яною стіною за чоловіком, що 7 років взад-вперед між двома жінками ходив? Він і завтра так само може піти до іншої, це вже натура така. Кобель звичайний. Зазвичай такі з трикутників не вилазять.
Клин_Кляйн• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Без умов. Мені квартиру в Києві купив коханець, місяць.
Дорогі подарунки ..машини і т д коханці без сточунків серйозних
Чоловік майбутній десь за місяць включився.
Нема законів вкладу
а Ви просили в них? чи вони самі таке дарували?
Тюрюнь_Тюнь• 20 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
так. чекаю кінця війни.він сидить на тій роботі,бо там 100% бронь. якби не це вже пішов би. діти мені вже не треба. Так,він відповідальний. Якби ще грошей-ідеальний.тому чекаю.до речі,може виїхати,але не хоче. а сестра його виїхала і постійно кличе,бо гарно влаштувалася. якось на днях була розмова-давай виїдемо всі. закордоном такого спеціаліста загребуть. але тут маман.а він не кине.а мама дуже балувана,не розуміє,що через неї син сидить на копійках. І сестра хотіла забрати до себе ї- не хоче.бо син краще в попу дує. якби вона поїхала до дочки-ідеальний варіант був би
Так він сидить на роботі, бо ’100% бронь’ чи ’може виїхати за кордон, але не хоче’?
Хто виїзний, то тому бронь не потрібна, вони і так не підлягають призову :)
Плекаю думи• 20 марта 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
виїхати може,але не хоче.матір не покине. і сидить на роботі,бо бронь 100%. але він і класний спеціаліст. Якщо всі такі підуть, то буде геть зле. в нього важлива інфраструктура. але начальство,знаючи,що є бронь урізала зп в 7-10 разів. спеціально знущаються,викручують руки. собі,ви ж розумієте,зп більше 100 тис.
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Знову ж таки це Ви так бачите і не спроста саме так;)
Насправді я давно заробляю і далеко не на одні кеди) Саме тому чоловіки, які хочуть жінку просто так, не прикладаючи жодних зусиль, не демонструючи повагу і турботу, а лише тому що він хлопчик не розглядаю. Де було написано навчитися прикидатись дурочкою? Це щось Ваше, щось тригерить Вас. Запитувалось зовсім інше)
Тюрюнь_Тюнь• 20 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Так що його тримає на роботі, якщо він непризивний і бронь йому в принципі не потрібна?)
Moon shine• 20 марта 2024
Ответ дляviter33
Тисяча доларів ніколи не буває зайвою, навіть мільйонерам)))
Але 90% моїх знайомих заробляють значно більше в місяць і тому підтримують стосунки з людьми точно не за 500/1000 дол.
це просто турбота,увага,це приємно,що тобі таке дарують.і це класно,коли чоловік може це зробити
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляКицюююня
Так чи інакше все впирається у гроші, тому що навіть за каву у парку потрібно заплатили, і за маршрутку. Але справа не в самим грошах а у демонстрації цінності жінки. Можливо так коректніше.
Колись попросила чоловіка, який писав у фб і хотів на каву забрати мою річ на іншому кінці міста. Ніби не про гроші, але він туди їхав, це бензин і його час, тобто все одно гроші
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляНезламна
Це ті хто старші. Молодь вся через меседжери спілкується. Мала купу побачень, коли мій тел не знали, це норма зараз
побольшомусекретику• 20 марта 2024
Ответ дляУгадайс
Так я об этом и написала, если реально нравишься, то не придется врать про отсутствие обуви, а не про то, что надо быть терпеливой или удобной.
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляКицюююня
Це риторичний запит. Зараз є квіти, ресторан, возить але ж... як далі це відбувається , стало цікаво
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляКицюююня
Кому що)
Для мене поїти чаєм за свій рахунок це втратити честь і повагу до себе)
Ответ дляMoon shine
В дописувачки в контексті 500/1000 дол. було вказано, що теперішній кавалер - жлобиться. а той, хто пересилає по 500/1000- нічого не пропонує, хоча вона б обрала його.
Для мене дивно, коли дорослі люди роблять вибір по єдиному цьому критерію, хоча розумію, що легше жити, коли хтось закриває твої матер. питання
Кицюююня• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Кому що)
Якщо якийсь нещасний чай - то втрата честі і поваги до себе, а продати честь та повагу за чайник - так вже норм? Ну тоді не знаю, що Вам і сказати...