Розбещена цяточка• 20 марта 2024
Коли і за яких умов чоловік хоче вкладатись у стосунки?
Розмірковую. Наприклад відбулось знайомство, сподобались один одному. Що потім підштовхує чоловіка вкладатись: допомагати, дарувати, купувати, вирішувати питання? Це суто залежить від його бачення залицяння і від жінки нічого не залежить, інакше меркантильна чи жінка повинна якось певно себе поводити, щоб запустився цей механізм, якось донести? Ось наприклад він починає штурмувати стосунки, то фото пришли, то давай зустрінемось ледь не щодня, як жінці правильно поводитись - давати це обмежено і чекати чи як це працює? За Вашими спостереженнями та досвідом
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Та ну. Моей коллеге на первом свидании будущий муж купил чай и смотрел на реакцию. Правда, они бьіли еще студентами- магистрами, сейчас и достаток хороший и семья дружная. Мужики тоже не лохи
Ну я не хочу встречаться со студентом
Я думаю автор тоже
Повелитель бітка• 20 марта 2024
Ответ дляБронетапці
вот я как-то спросила куму о том, как у нее получается мужиков на какие-то покупки разодить. В ответ услышала ’ а я и не прошу, я просто стою уже на кассе с пакетиком’
А мне стыдно и неудобно даже у мужа что-то поросить, даже когда он предлагает сам .
Потому что ваша подруга любит больше себя, чем мужиков. И правильно делает. Умная женщина
Сосиска_Втесте• 20 марта 2024
Ответ дляviter33
Це якщо обоє ’впрягаються’
А якщо ’мої гроші - це мої гроші, а його гроші - це наші’ (як тут часто пишуть), то картина виглядає дещо по-іншому)))
Ну так і знайти треба іншого. А так живуть і працюють тисячі родин. Коли один то наче й мало. А як удвох, то вже й нічого так. Ця ж схема для таких вигадана, рівних
Повелитель бітка• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Чмоня якийсь, бідні діти.
А як на Вашу думку, чому так, яка поведінка коханки спонукала на такі дії і що дружина робила/не робила?
Потому что любовница имеет здоровую самооценку и любит себя. А жена больше любит мужа, нежели себя. Готова принимать все косяки, лишь бы йух был в доме
Сосиска_Втесте• 20 марта 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви повинні самі відчути,чи має сенс з ним залишатися.Зараз всі чоловіки як в´язні,немає можливості багато заробляти.В моєї куми сестра на роботі закохалася в співробітника жонатого.Вчепилася як кліщ.Він непогано заробляв,але не вау.Але він все робив по дому,лагодив всю техніку,повністю займався дітьми у вільний час,вмів підзаробити,з ним було дуже надійно,хоч і не шикарне життя.В нього також була старенька мама.Коротше,7 років він туди сюди ходив,але перед війною вона завагітніла та вони одружилися.Зараз він утримує родину,всіх дітей і її дитину від іншого шлюбу,вона як за кам´яною стіною за ним.А якби перебирали,вік іде,і сиділа б зараз сама у прифронтовій зоні,з дитиною.Це не приклад,що так треба робити,але це працює непогано.
Якби перебирала, то знайшла б собі такого ж без ’багажу’, щоб сім років туди -сюди не швендяа і дітей на стороні не робив, ідеальний чоловік)
Сосиска_Втесте• 20 марта 2024
Ответ дляПарова машина
спросите у одной из своих - хотелось бы ей на день рождения тысячу долларов на карту?
О, прям не в брову, а в око)))
энциклопУдия• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Розкажіть як це проявляється? Як поводите себе з першого побачення?
В мене подруга якось це з ранньої юності вміла....зве кавалер на побачення, каже вибач, не піду, в мене старі туфлі , треба нові....чувак каже можна на чай, ок, ми знімали кімнату в бабки ..подруга каже да, звичайно приходь, але в нас чайник поламався, треба новий електрочайник і щось до чаю...чувак приносить торби, ми звемо бабусю, п´ємо чай, і все чуваку пока..ю женихів в неї було вагон, хоча я об´єктивно симпатичніше і в науках розумніша, а такої жіночої хитрості в мене немає. Подруга розумничка, вдало два рази вийшла заміж
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляКицюююня
Вы слишком буквально все воспринимаете) Конечно, ухаживать должен, цветы, мелкие подарки и т.п. Но в посте автора речь же не о том. А про то, что раз заинтересовался женщиной, то уже сразу должен взять обеспечение и решение ее проблем на себя.
Ні, не так. В пості про те що якщо чоловік щось хоче отримати від жінки, то перш ніж взяти було би добре щось дати. А так гра в одні ворота, жінка всю себе йому дає, а він думає що так і треба, тоді це закріплюється як норма
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляКицюююня
Я ціную вклад як чоловіка, так і жінки.
Ок. Він Вам: дай і покажи, розважай. Ви ж те саме можете йому сказати.
Чи у Вас все в гроші переводиться? Ну тоді розмова виглядатиме так. Він каже: дай фотку. А Ви йому: з тебе 500 гривень.
А коли чоловіку сказати дати, покажи і розважай це ж і є про 500 грн (умовно). Як ще чоловік може дати, показати і розважити без грошей? Це ресторан, квіти, кіно, презент - все гроші, інше бла бла про зірки говорять про те що просто їздить по вухам.
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Вогонь) Ось де тому вчать)? Подруга молодець
побольшомусекретику• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ну и в чем здесь молодец? А если мужик на секс тупым разводом разводит это молодец или не очень?
Угадайс• 20 марта 2024
Если вы нравитесь мужчине, то он аки павлин будет вас обхаживать и самое простое что можно сделать это материальное, поэтому тут все просто
Астановитесь• 20 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
Начнём с того, на какой уровень вы притендуете ?
Требовать у Васи з зарплатой в 20к Дайсон на 3 месяца знакомства это максимально тупо. Мужчина может заботиться имея абсолютно разные возможности
По теме: если меня на свидание зовут «на кофе» я даже не отвечаю дальше
Да сейчас, буду я собираться и тратить свои силы, не говоря уже о макияже чтобы кофе попить, спасибо у меня машинка отличная дома
Женщины которые идут на свидание в парк это вообще для меня загадка…
Так и еда обычно дома есть. Я всегда хожу на кофе, причем между какими то другими делами. А там уже посмотрю что дальше. Вы человека в глаза не видели, если речь о онлайн знакомстве, какие могут быть планы кроме как посмотреть на него?
Может там придет такой что не то что ужинать с ним, и кофе пить не захочешь
Розбещена цяточка
• 20 марта 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Де тут розвод? Це інше. Там чайник, а там честь та гідність, зовсім інші речі. І можна закохатись в того хто носить чайник, чай і тд
Астановитесь• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ось це точно, що розважаєш. Я розумію що перше побачення, квіти, компліменти, але і фото, і без макіяжу, і купа таких питань ніби за мене вже взяли відповідальність, але не бачу її і задумалась, це моя проблема донесення чи його апетити не відповідають дійсності
Так спросите его, а кто спрашивает?) ну или как то так) типа ты мне не отец) ну или не муж. Или прямо скажите, как то много вопросов с твоей стороны зайка, ты мне вообще кто))
Luxurygirl• 20 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
Я не буду собираться два часа на кофе, вы можете делать что угодно
Я пишу только за себя
Бронетапці• 20 марта 2024
От вам адекватна відповідь на запитання, а не оці товарно-грошові відносини.
Бронетапці• 20 марта 2024
Ответ дляПовелитель бітка
так она их не любит, она их использует.
Астановитесь• 20 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
Я пишу только за себя
А зачем собираться два часа чтоб пойти посмотреть на мужика?)
Угадайс• 20 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
В любом случае потратишь 2-3 часа своего времени, так со всеми не находишься. А отказ от прогулок в парке -способ минимизировать количество жлобов
побольшомусекретику• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ну яке інше?
Девушка считает мужика лохом настолько, что заливает про отсутствие туфлей. Чтобы куда то пойти. Вот просто в постолах ходила до встречи с ним, бедняга. Про какую честь здесь вообще речь?)
Астановитесь• 20 марта 2024
По теме, он будет это в е делать, если хочет вас удержать и понимает что по другому никак) но при этом, он должен чувствовать что нравится вам, что есть интерес именно к нему а не к вложениям, но при этом есть конкуренты и нужно выпрыгнуть из штанов чтоб вы были с ним. Это если говорить о технической стороне.
Конечно, он может просто влюбиться и тогда все его деньги это ваши деньги автоматом, но это не контролируется
Астановитесь• 20 марта 2024
Ответ дляУгадайс
То есть тратить час на дорогу, допустим, но не сходишь не узнаешь, но если пришла и поняла что сразу нет, нужно тратить время ещё на ужин?)
Незламна• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Покажіть будь ласка приклад переписки
Як Ви з ними комунікуєте в цей момент?
Яка ще переписка?)) Не аитрачаю час на це
Незламна• 20 марта 2024
Ответ дляviter33
Якщо це єдиний критерій - то і очікуйте відношення як до людини, яка продалася за 500/1000 дол.
Не має до мене такого відношення і не було)). Секс ще заслужити треба
Мушля з Криму• 20 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
1 курс университетв-квартиру купил , посмотрев мою общагу.
От у чому річ....мені треба було жити інакше...не те я показувала, не те....
Угадайс• 20 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
Я бы например так не поняла, мне нужно пообщаться с человеком, узнать его ценности интересы, внешность мало о чем говорит. Не обязательно дорогой ресторан . От того,что он купит чай и салат на 200-300 грн он не умрет. Как опять же отсеятся те, кто в неделю на 20 свиданий ходит, для меня такие мужики как мусорка
Незламна• 20 марта 2024
Ответ дляviter33
Відкрию таємницю - є жінки, яким не критично потрібні 500/1000 дол
Потрібен лише секс раз-двічі на тиждень
А 500/1000 дол вони самі можуть заробити , але вони для того вчилися і працювали.
П.С. це я про стосунки коханців, не про шлюб.
Потрібен лише секс раз-двічі на тиждень
Що у вас за суми 500-1000дол? Я про справжніх чоловіків пишу)
Незламна• 20 марта 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
А куди Ви хочете зазвичай? Я одного разу сказала в Бохо - образився
То його проблеми
Фокус-Покус• 20 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
Я пишу только за себя
а что с Вами, что нужно два часа собираться?
даже в самые ударные свидания, максимум час
Так это было время ярких макияжей