Чемна панночка• 20 марта 2024

Какие бюджетные ароматы нравятся? До 1500 грн

Чумачечая Весна• 20 марта 2024
Сало з часником
Букет троянд• 20 марта 2024
Императрица. Купила в Бомонде за 1500-1700 30 мл.
ПампушОК• 20 марта 2024
Белый чай
Домашка• 20 марта 2024
Dolce & Gabbana Light Blue Туалетна вода жіноча, 100 мл (ТЕСТЕР з кришкою)
Колишня муза• 20 марта 2024
Lancome много хороших ароматов
Давно без алко• 20 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Сало з часником
Нічого. Хіба що у флаконі залишок парфюму , що подобається, куплю на цю суму. Все одно, одним парфюмом довго не можу користуватись - надоїдає. І вибір величезний, весь час хочеться чогось нового.
Воздух в банке• 20 марта 2024
в этом бюджете куплю отливант (отливанты) или остаток во флаконе
Фиона Шрековна• 20 марта 2024
Ответ дляКолишня муза
Lancome много хороших ароматов
Ланком не дуже бюджетний. Звісно 15мл можна знайти за таку ціну, але думаю автор питає про 50мл хоча б.
Автор, мені подобається Елізабет Арден Грін ті, Жан Марко Вентурі, Ланвін Меррі мі + Lanvin A Girl In Capri. Зараз у мене Кельвін Кляйн Ейфорія, але сам аромат такий собі, при затесті був кращий.
Русланка з гілки• 20 марта 2024
Антонио Бандерес’ Голоден сикрет’, Сержио Тачинни, Клаб’ Ланвин’ Мери ми’
marishka1001• 20 марта 2024
Мошино фани
Таракашечка• 20 марта 2024
Hugo Boss Deep red
наКоблучках• 20 марта 2024
Москіно фані
Ланвін Мері мі
Ланвін Капрі
Сердючка• 20 марта 2024
Juliette Has a Gun Pear Inc.
Ноти аромату
ВЕРХНІ НОТИ
Зелена груша
НОТИ СЕРЦЯ
амброксан
БАЗОВІ НОТИ
мускус
Беру отливант (остаток во флаконе).
Сердючка• 20 марта 2024
У нас группа в вайбере есть. Я уже 6 лет беру у Светы. Смысл такой, что она берет целый флакон, кто-то покупает на распив в атомайзеры по мл, а кто-то остаток во флаконе. Не вижу смысла брать флаконы по 30 или 50мл, если можно взять остаток и пользоваться. Так дешевле.
Напишите ей, она добавит Вас в группу.
Шпондєр• 20 марта 2024
У цьому сегменті мені подобаються аромати від Maurer & Wirtz 4711.
Деякі дуже весняні і ніжні.
Але вони в концентрації колонь, не дуже стійкі. Зараз і на літо саме таких хочеться, щоб поливатись і не тиснуло, і не набридало.