Стильна штучка• 20 марта 2024
Если парень заблокировал ВСЕХ своих бывших в соцсетях и мессендерах?
Как думаете, это адекватное поведение?
Результат:
вже голосів:
37 (69.81%)
норм
16 (30.19%)
не норм
Пушап Мі мі• 20 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
Людина може вирішувати і робити що хоче. Ця конкретна ситуація, незалежно від контексту, показує психічну нестабільність.
«вважати психічно-нестабільною кожний раз, коли хтось на ваш вчинок ображається та т.і.» - Ви хоч самі зрозуміли, що написали?
В моїх очах психічно нестабільно було б, якщо б він блокував, а потім розблокував та писав сам, вибачався, а потім знов і так по колу. Відчуваєто різницю та доцільність використання терміну? Просто вам хочеться це так назвати - ну добре, зовіть. А так, я вважаю подібну ´нестабільність´ у межах норми. А іноді і здорового глузду - в залежності від ситуації, яку ви чомусь так наполегливо відкидаєте. На цьому домовимось?
60 метрів сметани• 20 марта 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Блокувати всіх в один момент - це не про здоровий глузд
Пушап Мі мі• 20 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
Тут був жарт, що добре під це підходить: що, усіх ДВОХ?)))
60 метрів сметани• 20 марта 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Я відповідала не на жарт, а на старпост
Пушап Мі мі• 22 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
Я відповідала не на жарт, а на старпост
Ок, ну то як із хлопцем щось не так, то нехай його колишні радіють, що це стало настільки вочевидь та видихають: більше із ним комунікувати не прийдеться))