Оскорбляю всячески• 20 марта 2024
чоловіки Леви по знаку зодіаку - всі такі?
ото тільки і чути що бу-бу-бу, бу-бу-бу...не встигла щось сказати як вже бубнить. та розаказує як треба, як має бути, як краще зробити, як правильно і т.п. Я сама знаю як правильно! (Я Діва). а мені все оці капосні Леви трапляються і все...куди не піди - кругом вони(((((
що за занудство.
Оскорбляю всячески
• 20 марта 2024
Ответ дляLike-995b
Мой муж лев. Что сказать. За 20 лет перевоспитанный милый котик) я телец
Нє, я стільки не витримаю
Оскорбляю всячески
• 20 марта 2024
Ответ дляMaster77
Таке враження, що на вулиці середньовіччя якесь. Ви дійсно вірите, що всі чоловіки, народженні ’з... по...’ мають однаковий характер? Ну логіка де?
Вірю, і мені не потрібна для цього логіка)
Оскорбляю всячески
• 21 марта 2024
Ответ дляMaster77
Тобто, не може бути такого, що в один день народились маубйтні поліцейський, злочинець, лікар і вчитель?
всі ці люди можуть бути занудними і безперестанку бубніти. до чого тут сфера діяльності?