Всюди влазю• 21 марта 2024
В такому кошику можна паску освячувати ?
Шукаю кошик, для освячення паски, знайшла такий, оригінальний як на мене. Думаю тепер, нормально чи дуже глибокий?
Всюди влазю
• 21 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
А чего вы так поздно спохватились? Пасха не за горами, 5 мая ))
А крім православних в Україні більше конфесій немає?
Бочка порохУ• 21 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
😂до речі, автор молодець, я тепер згадала, що теж треба новий кошик, а то вічно за день до свята згадую
Всюди влазю
• 21 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
Просто пошутила ) Все выхожу, вы очень сердитая )
Правильне рішення)
Астановитесь• 21 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
А когда католическая в этом году?
Всюди влазю
• 21 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
А когда католическая в этом году?
31 березня
Нога на ногу• 21 марта 2024
Глубокий очень, можно на пляж носить потом)
Я освящаю в пакете АТБ, все норм), корзинку для 1 раза в году негде хранить
Всюди влазю
• 21 марта 2024
Ответ дляНога на ногу
В нас з кульками ніхто не ходить. Маю ще 3 старих.
КликОЛЬКА• 21 марта 2024
Ні, автор, це пляжна чи базарна плетена сумка) Кошик має бути іншої форми,форми кошика.
Всюди влазю
• 21 марта 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
В мене є 3 в формі кошика, хочу щось нове. Я теж розумію, що цей не для церкви
КликОЛЬКА• 21 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
Якщо для різноманіття і щось нове, а не єдиний, то чому б і ні в один рік сходити з таким❤️
Я колись бачила у людей торбинку господарську з м´якими ручками , а на ній принт під плетений кошик. Подумала й собі таку придбати ,як попадеться. Варіант як не вдома, чи нема... У мене завжди з мамою спори за кошик. Вона любить маленькі,а я великі. На святковий вона бере тільки той,що ручкою поперек, бо він вважається, на її думку вірним і в пасхи зручно поставити свічку, бо ручка не заважає.
Невгамовна Бу• 21 марта 2024
И я бы такой купила, а какого он размера?
Поделитесь ссылкой, please.
Всюди влазю
• 21 марта 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Поделитесь ссылкой, please.
(2).jpg
Христя в тiстi• 21 марта 2024
Цей кошик більше для пляжу, як на мене. Якщо хочете кошик, то купіть плетений. Скоро їх багато продавати будуть. Зручний з такою ручкою.
Всюди влазю
• 21 марта 2024
Ответ дляХристя в тiстi
В мене такий є.
Mrs.Sexuality• 21 марта 2024
Легко)
Заквітчаєте стрічками,якимись квітами,зверху святкова серветка.
Вниз можна булочки якісь покласти,щоб було вище
Всюди влазю
• 24 марта 2024
Ответ дляLightg
Грекокатолики празднуют с православными 5 мая, римокатолики 31 марта
Вони завжди з православними, принаймні ті, що в Україні