Зроблено у 80-х• 21 марта 2024

Киянки, чи варто зв‘язуватись із селюком?

Мені 26, йому 36. Недавно приїхав до Києва, працює на нормальній роботі архітектором.
Ні машини, ні квартири.
Але я закохана, прям мурашки по шкірі.
Відчуваю, що якщо вийду за нього заміж то погрязну у бідності
Ранковий базар• 21 марта 2024
Не стоит. Говорю по своему опыту и подруг

Таро Клеопатра• 21 марта 2024
Выходите за муж)если предложит. это все ваши иллюзии)
Така бойова Я• 21 марта 2024
Ну норм. Побудує вам свинарник, будете плодитися.
ПотеряласЯ Я...• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
То може я краще знаю 🤦‍♀️
Він місяць як переїхав
Звідки? Він в селі на архітектора вчився?
Да_Я_ТакаЯ_• 21 марта 2024
Не потрібен він вам, хай краще нормальну знайде, а не з прибабахом.
Тролю як можу• 21 марта 2024
Любовь зла ))
Мульйонерша• 21 марта 2024
Тролі тупі пішли

Яжбоматуся• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Бо селяни бороду не стрижуть
Троль
Точу ляси• 21 марта 2024
Ответ дляСнежнакомка
Автор, якось ви трохи забрехалися) 36 років, місяць як приїхав і одразу норм посада архітектор. Ну тобто, він закінчив універ, просидів років 15 в селі і потім одразу без досвіду отримав класну посаду?)
Трохи автор не придумала легенду до кінця..ну не придирайтесь
Гірчинка• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну так ні машини ні квартири
Навіть якщо він заробляє тисячу доларів то це мало
То в чому проблема, навіщо вам такий бідося, шукайте того, що заробляє , вік вам ще трохи дозволяє але й з чоловіками такого віку по нинішніх часах буде дефіцит. У вас квартира, машина і скільки заробляєте ?
Чумацький Шлях• 21 марта 2024
Ответ длядамаБезСобачки
А с чего вы взяли, что этот человек-это что-угодно? Если он с села, так уже сразу клеймо ставить? Ну и ну
Для автора он что угодно, этого более, чем достаточно, чтоб понять, что дела не будет
Для меня, кстати, тоже сельские ребята не вариант
БлинчикБезСметанки• 21 марта 2024
А вы, простите, живёте в Киеве вероятно уже год и считаете себя коренной киевлянкой?
Гарачий Чокалад• 21 марта 2024
Отстаньте от него,вот не повезло мужчине вляпаться в такую ограниченную историю любви
Я не Тролль• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Бо селяни бороду не стрижуть
Ага, в сёлах у нас сплошь и рядом бороду лопатой носят. И онучи.
Грабля• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
То може я краще знаю 🤦‍♀️
Він місяць як переїхав
Можу віддати свого з машиною, зразу в вас підвищення селянського статусу відбудется.
Все і одразу• 21 марта 2024
То він з села пішки в місто добирався, борода й відросла в дорозі. А тут ні квартири, ні машини, під мостом дуже не побриєшся.
Яичница с беконом• 21 марта 2024
А вы сами живёте в богатстве?
Яичница с беконом• 21 марта 2024
Ответ дляВесела бджілка
’Чоловік, то костюмчик стандартного розміру, який можна підігнати під себе’. Фраза з книги ’Школа стерви’. Мені дуже сподобалась.
Ключовий момент ’ви закохані’. В процесі обтешете. Гроші можна заробити. Тим паче він архітектор, та працює.
А он такой тоже думает: ’сосет раз в неделю - мало, конечно, но ничего, рассосётся’
Грабля• 21 марта 2024
У меня колега молодой с села, высшее образование, машина. Но селом воспитан это чувствуется, хотя хозяйственный, за все берется по дому, если его культурно мировозренческий бы уровень не коробил считался бы мной отличной парой.

Обстановщица• 21 марта 2024
Троль десь на одиничку з 12 балів. Порада. Відкриваєте теми Тані і вчитесь. Людина тему в топі тиждень тримає, ото талант. А тут одне слово тригер-селюк і думає народ розворушити. Не ваше це мабуть, нема хисту
Грабля• 21 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
что за тема?
Обстановщица• 21 марта 2024
Ответ дляГрабля
что за тема?
211 сторінок!!!! Беріть відпустку, почитаєте https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3502796
Тракторні війська• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
На роботі
А сколько сейчас архитекторы зарабатывают?
Тракторні війська• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Бо селяни бороду не стрижуть
А барбершопы в столице для кого на каждом углу? Селян брить?
Кузякин• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Він селюк, навіть з бородою ходить
Напевно в селі не привчили бритись
Здесь, судя по всему, селюк - это вы. Причем в самом плохом значении этого слова.
Мальчижка• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
То може я краще знаю 🤦‍♀️
Він місяць як переїхав
То який заміж через місяць?
Весела бджілка• 21 марта 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Лишь бы были счастливы!)))
Поліцейський патруль• 21 марта 2024
Знайомий із села, до 17 років жив у селі (корова, свині, кури, гуси, 2 города...). В школу пішки в сусіднє село ходив ще..
Вступив у військову академію, закінчив з відзнакою, зараз офіцер високого звання, керівник підрозділу. Має 3 вищі освіти. Постійно в оточенні високоосвічених розумних людей.

Так, він з села, але надзвичайно порядна людина.
Взагалі не бачу проблем звідки людина. Головне, щоб ЛЮДИНОЮ був.
МояХатаЗкраю• 21 марта 2024
А я вийшла заміж за селюка. Правда він сам не знав, вірніше не пам´ятав що він селюк
Казав я з міста Буча, а в паспорті місце народження - село Буча ( бо до 2000 років то було село, а потім стало містом)
Він був довго у шоці, щей друзів своїх підтрунював
Зліпок ступні• 21 марта 2024
Разница в возрасте огромная. Это жирный минус.