Зроблено у 80-х• 21 марта 2024
Киянки, чи варто зв‘язуватись із селюком?
Мені 26, йому 36. Недавно приїхав до Києва, працює на нормальній роботі архітектором.
Ні машини, ні квартири.
Але я закохана, прям мурашки по шкірі.
Відчуваю, що якщо вийду за нього заміж то погрязну у бідності
Ні машини, ні квартири.
Але я закохана, прям мурашки по шкірі.
Жена миллионера• 21 марта 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А вы, простите, живёте в Киеве вероятно уже год и считаете себя коренной киевлянкой?
Аристократка с Троещины
Белочкой зови• 21 марта 2024
Колись мій чоловік з двома валізами приїхав до мене в Києві в квартиру. Покорисиувався всім, свого нічого не нажив, але ж то було неймовірне кохання))) виправдовував на той час мене мабуть тільки мій вік)))
Незламна Україна• 21 марта 2024
В мене чоловік з села під Києва (навіть не села, а селища там 1000 немає неселення).
Дуже-дуже культурна та розумна/інтелектуальна людина (хоча вища з фізики/математика незакінчена) - він фору дасть городським.
Так в нього нічого не було матеріального - лише частина хати в тому його селі - ми там якійсь час там жили поки діти були малі - поряд річка, хвойні ліси - чисте повітря. Зараз живемо в мене у Києві в квартирі - і мене це ніколи не переймало - бо для дітей він найкращий батько і стількі скільки він дав знань старшому сину (а діти в житті для мене і для нього це найголовніше) ніхто б не дав ніякі репетитори з електроніки, фізики, математики - бо син живе науками - з третього курсу політеха сина запропонували на роботу до Національної академії наук України а там співпраця з іншими країнами і ті. Всі ці досягнення старшого це гени чоловіка 100% - бо його захоплення електроніка, астрономія і тп усе життя, і вони тепер разом щось там майструють - якісь контролери з програматорами до ПК під´єднують и щось там роблять (чоловік в програмуванні дуб, а сину воно як рідне - а от ці всі мікросхеми входи/виходи він гірше розуміє поки, але батькові підказки йому дуже допомагають).
Якщо плануєте дітей, то краще дивитись чи хоче він їх, і що він може їм дати (і це не тільки матеріальне - бо матеріальне вони от виросли не згадують і не дорікають, а відношення міцні стосунки любляча сім´я, батько з винятковим почуттям гумору - який вмів все так повернути що замість заплакати вони сміялися - то для них саме важливо).
Сільський ансамбль• 21 марта 2024
Автор, ви або дуже тупа, або тролляка. Сподіваюсь, що друге, бо як що все ж таки тупа, то пєчалька
ЦібаФу• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я не кажу що він жив в селі
Родом з села
А откуда он приехал месяц назад?
Замулена ріка• 21 марта 2024
Автор, то нашо ж брати старого, в якого нічого нема, краще взяти молодого в якого нічого нема, але я хороша ерекція і приємний запах
Каркуша Клара• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Бо селяни бороду не стрижуть
у вас таке шаблонне мислення. однобоке. Як ніколи в житті не бачили ні киян, ні людей з сіл.
Хочу наколоти губи• 21 марта 2024
Вот это самомнение 😂 Никогда не думала, что тот факт, что тебе просто повезло, что появился у мамки между ног в определённом населенном пункте можно причислить к своим достоинствам 😂
Акукарача• 21 марта 2024
вы мне напомнили одну знакомую, тоже вся така ’киевлянка’ (из Черкасс), родители , рабоатающие на севере недостраны, купили квартиру.
всё перебирала - тот из села,у того внешность нестандартная (за ней упадал очень симпатичный, умный, интелигентный парень с корейскими корнями), хотя сама тоже с внешностью, у того квартиры нет, тот невысокий ростом...
итого - 42 года, ни мужа, ни детей, перебирает дальше
Неваляшкина• 21 марта 2024
Ответ дляТаро Клеопатра
Прям из села и в архитекторы,вам не смешно от этого,что будет строить хлева???
Вы издеваетесь? Вообще то кто то и не переезжая ездит из села в Киев на работу. И инженеры, и педагоги, и менеджеры всякие.
Зроблено у 80-х
• 21 марта 2024
Ответ дляАкукарача
Удалено администрацией...
Акукарача• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удалено администрацией...
так она сама ’узкоглазая’
ну вот и ладушки, и вы не тащите селюков домой, ждите прЫнца
Зроблено у 80-х
• 21 марта 2024
Ответ дляАкукарача
так она сама ’узкоглазая’
А как она появилась в Украине?
іронічна антитеза• 21 марта 2024
Ответ дляМульйонерша
Тролі тупі пішли
Є таке. Але хай буде. Ранок і без того не дуже
іронічна антитеза• 21 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
211 сторінок!!!! Беріть відпустку, почитаєте https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3502796
О, я тільки звідтіль. То шедевр
Таро Клеопатра• 21 марта 2024
Ответ дляНеваляшкина
К чему ваши возмущения? Не из села же залупиивки ездит 300км каждый день
Таро Клеопатра• 21 марта 2024
Ответ дляНеваляшкина
С чувством юмора у вас продлемка
Шкала Радощів• 21 марта 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А вы замужем за Илоном Маском не меньше, правильно я понимаю?
Ой, вы такой пример привели. Тот всех без разбору берет в замуж. Главное, чтоб родила и свалила, предоставив место следующей
Акукарача• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
А как она появилась в Украине?
в смысле как?... как и все - родилась
или в украине рождаются исключительно славянской внешности?
Зроблено у 80-х
• 21 марта 2024
Ответ дляАкукарача
в смысле как?... как и все - родилась
Ну конечно
Обычно кто узкоглазый или черный то минимум один из родителей приезжий
Шкала Радощів• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Він селюк, навіть з бородою ходить
Напевно в селі не привчили бритись
Какие скучные троли пошли
Акукарача• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну конечно
и?...
Зроблено у 80-х
• 21 марта 2024
Ответ дляАкукарача
и?...
Ну так кто у неё из родителей узкоглазый?
Она метиска, чтобы вы знали
Акукарача• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Она метиска, чтобы вы знали
и?..
какое отношение к теме имеет, кто из родителей моей знакомой приезжий?...
троль из вас так себе
какое отношение к теме имеет, кто из родителей моей знакомой приезжий?... троль из вас так себе
Шкала Радощів• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я не кажу що він жив в селі
Родом з села
А вы свой род от кого ведете? Наверное, еще с 430 коренная киевлянка?
Зроблено у 80-х
• 21 марта 2024
Ответ дляАкукарача
и?..
троль из вас так себе
Ну так вы утверждаете что славяны бывают узкоглазыми
А я говорю что нет
Акукарача• 21 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
А я говорю что нет
где я такое утверждала?