Меня много• 21 марта 2024

Кваритира в новобудові чи вториний ринок...

Купити новобудову і робити ремонт роки 3, або старий фонд з більш менш ремонтом для проживання.
Результат:
вже голосів: 48
30 (62.5%) старий фонд
18 (37.5%) новобудову робити ремонт 3 р.
дякую аж підскакую• 21 марта 2024
Мы в свое время выбрали вариант 2, ни капельки не пожалели

празники не помню• 21 марта 2024
старый фонд старому фонду рознь. смотреть на дом надо. какие там коммуникации
дякую аж підскакую• 21 марта 2024
И там, и там есть свои особенности и проблемы
В новых домах - качество строй материалов, усадка и прочее
В старых - старые общественные коммуникации могут давать о себе знать в виде постоянных ремонтов, рыжей воды, еле теплых батарей и тд
Love_Love_Love_• 21 марта 2024
Ответ дляпразники не помню
Вот іменно
Забрала і не сказала• 21 марта 2024
Старий фонд на скільки старий? Є хрущі, а є більш нові будинки. Я би обрала заселений будинок котрому років 10-20. Ні незаселені новобудови, ні хрущовки навіть не розглядаю.
AmazingLady• 21 марта 2024
Тут только пропаганда новостроев. А на самом деле мы прежде всего платим за место..а место это как правило вторичное жильё
ПодругаМужа• 21 марта 2024
А в новобудові всі будуть робити ремонти ще років 10 і стіні картон.
Я за розташування квартири більше переймаюся а новобудови чи старий фонд то треба дивитися на стан будівлі.

Бідося• 21 марта 2024
Якщо для себе жити зараз - старий фонд.
Якщо є де зараз жити - новобудова.
InnaTrue• 21 марта 2024
не забувайте, що вартість ремонту в старому фонді та в новобудовах відрізняється.
автор Меня много • 21 марта 2024
Ответ дляInnaTrue
тобто? дороще в старому фонді?
ЭтаваНиМожетБыть• 21 марта 2024
Практически все новострои находятся в п.пе мира с неразвитой инфраструктурой.
Я за вторичку.
InnaTrue• 21 марта 2024
Ответ дляМеня много
тобто? дороще в старому фонді?
так, дорожче в старому. Я колись бачила в одного мастера різницю в 200 євро за квадрат, але потрібно уточнювати.