Та прям багіня• 22 марта 2024

Хочу такі кросівки. Як вони?

Хочу кросівки чисто чорного кольору, ось дивлюсь на такі. Варто брати чи порадьте щось інше?
Copy-Paste• 22 марта 2024
В мене є саме чорні NB. Вони дуже зручні, гарна якість. Але чисто візуально мені не подобається чорне взуття взагалі і ці кроси теж 🙈
Не знаю чого я їх вирішила купити.
Гидроусилитель руля• 22 марта 2024
зачем черные и унылые?
Купите что -то более яркое , с красивым соотношением цвета
Лика-прилипка• 22 марта 2024
Негарні
автор Та прям багіня • 22 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
зачем черные и унылые?
Під форму на роботу потрібні чорні
Манка Я• 22 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
зачем черные и унылые?
Это как, с белой подошвой?
Гидроусилитель руля• 22 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
Під форму на роботу потрібні чорні
тогда берите те что удобны.
Зубачистка• 22 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
Під форму на роботу потрібні чорні
Нормальные, подошва хорошая , мягкая. Но лучше померять. У меня узкая нога, мне неудобно. Дочке, у нее такой же размер, но другая форма стопы - нравятся.
Украиночка• 22 марта 2024
Мне на нормальную ширину все нб широкие
Поліпривіт всім• 22 марта 2024
А можна своє питання по темі задати? В кого білі шкіряні кеди чи кросівки? Чи вдається в процесі носіння підтримувати їх білизну?
Жерица ночи• 22 марта 2024
Нормальные кроссовки.
Жерица ночи• 22 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Стирка. Не благодарите.
Аленький носочек• 22 марта 2024
Ответ дляЖерица ночи
Стирка. Не благодарите.
Кожаные кроссовки? Постирать в стиральной машине я правильно понимаю?
Поліпривіт всім• 22 марта 2024
Ответ дляЖерица ночи
Стирка. Не благодарите.
Щось я б так не ризикнула.
Застряла• 22 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
В мене, не вдається. Шкіряні ще норм, лише підошва та шви втрачають вигляд. А ті, що з текстильними вставками то взагалі на сезон взуття, а потім хіба на шашлики. Ну і плюс постійне прання звісно не додає терміну служби взуттю. Щодо підошви - дуже багато залежить від виробника. Є кроси, де пожовтіла за пару місяців, є ті, що вже верх в злам а підошва ще доволі біленька.
всемВсёИмного• 22 марта 2024
Класика. Дуже зручні.
Гомосноб• 22 марта 2024
Я в таких ходжу вже 4-ий рік. Усе чудово!
Аленький носочек• 22 марта 2024
Ответ дляЗастряла
У меня есть белые кроссовки кожа, замш и ещё какой то текстиль вставки есть. Я отдавала в химчистку, как новые были. Тоже в некоторых местах пожелтело, отдали белоснежные. Но кроссовки дорогие 1000$, смысл был за химчистку платить.
Мастер Пис• 22 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Нинада
Ля-ля-ля• 22 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Так, зі шкірою просто, можна мити або прати в машинці. У мене улюблені вже 2 роки, ношу всі сезони, ще білосніжні, але трохи зносилися, буду купувати нові.
А от з текстилю білі не витримали й сезону.
Коржик• 22 марта 2024
Обычные.нормальные
Все знаю від і до• 22 марта 2024
Це модель 574 ʼlegacy’, у них більш видовжені носи та вища підошва, ніж у класичних 574. Маю такі помаранчево-терактового кольору, дуже задоволена. Зручні, гарно виглядають на ногах в реальності.