У Гордона
Ось такі виправдання,
- я метець, я так ВСЕ бачу
- що майбутні родичі, крали гроші в армії- то ж нічого не знала
- прикраси, ціну точно не знаю, все подарено без документів, як продам, віддам гроші на армію
- Гулівер показував її рекламу безкоштовно ( а не за мільйон)
- майстерня коштує тільки 4 млн грн , а не 250 тис доларів, з грошима допоміг татко
-7 млн грн чомусь брала в борг у мами 🤡
- Романа дуже любила, але кинула по смс,
- на суд до нього не прийду
Кохання/зітхання
Вибачимо дівчинку ?
Ось такі виправдання,
- я метець, я так ВСЕ бачу
-7 млн грн чомусь брала в борг у мами 🤡
- на суд до нього не прийду
Кохання/зітхання
Вибачимо дівчинку ?