Ну ниче се• 22 марта 2024
Як ви переносите хропіння партнера?
що вам допомогло?
Кросівки оригінал• 22 марта 2024
А чого ви повинні пристосовуватись, хай купить собі апарат від хропіння і спить тихенько
Идеальная оптимистка• 22 марта 2024
Раньше как-то засыпала и не слышала , а сейчас даже если громко дышит раздражает ) иногда на диване прошу поспать, чтоб дать мне выспаться
жижифреймут• 22 марта 2024
Бужу его и прошу чтоб он не храпел, а когда засыпаю, то уже и не слышу.
Синиця у спідниці• 22 марта 2024
Я його не чую. Я вирісла в одній кімнаті з бабусею, яка хропіла ) І взагалі, коли я хочу спати, мені пофіг на звуки поруч.
Іноді, коли чоловік якось сильно хропить і я це помічаю, тихенько прошу перевернутися на інший бік.
Попихтю та й годі• 22 марта 2024
Ответ дляКросівки оригінал
От цікаво, це який?
Попихтю та й годі• 22 марта 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Сіпап
Бредово яклсь, і як с такою штукою спати і чим він допоможе, якщо, наприклад, верхня щелепа деформована і храп через це?
Кросівки оригінал• 22 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Багато хто спить, навіть подорожують з ними, поголовно, але звісно не у нас, де чоловіки соромляться і не поважають сон своєї жінки
Добро с Кулаками• 22 марта 2024
Я сплю в спальні - він в залі . Храп виводив так , що не спала ночами . А тепер зранку почуваюсь людиною . Виспаною. Для мене це дуже важливо - тиша . Нас все влаштовує )
Маю натхнення• 22 марта 2024
Ответ дляКросівки оригінал
дайте посилання, я куплю собі
Кросівки оригінал• 22 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
дайте посилання, я куплю собі
В Гуглі шукайте)))) ви серйозно?))
No problems• 22 марта 2024
Мене його храп заколисує. Як не хропе, так я навпаки гірше сплю. Можливо залежить від тембру та гучності
Силиконочка• 22 марта 2024
Меня вообще не раздражает храп мужа. Храп других людей раздражает, а храп мужа нет)))
Щепотка_совести• 22 марта 2024
Меня больше раздражает когда он пыхтит во сне . От храпа могу и не проснуться, но когда он пыхтит, я просыпаюсь и бесит ужасно.
Попихтю та й годі• 22 марта 2024
Ответ дляКросівки оригінал
У нас в семье храплю я
Швендяю містами• 22 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
дайте посилання, я куплю собі
Лаборатория сна, посмотрите. Там можно приехать на обследование и помогут с выбором сипап аппарата.