Я Вас не боюся• 22 марта 2024

Развод и продажа жилья

Что первое сделать: продать жилье, потом развестись или развод, а потом продажа?
При покупке жилья муж подписывался у нотариуса, что это куплено за мои личные деньги и никакого отношения не имеет к нему.
При продаже все равно нужно и его согласие или нет?
автор Я Вас не боюся • 22 марта 2024
Ответ дляАтрика
Авторе,Ваш чоловік не хоче йти з житла? Я правильно зрозуміла з Ваших дописів?
Ситуація складна і довго писати. Коротко: домовились переїжджати, хочу продати житло. Тепер відносини погіршилися я наважилась на розлучення. Почалися якісь незрозумілі погрози з його сторони. Переживаю чи продам я взагалі житло, бо він коли присутній при покупцях все псує.
Незнаю що він хоче. Сказала, щоб йшов куди йому заманеться. Поки що нікуди не пішов
А я кумедна• 22 марта 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Дивіться, ситуації різні бувають, треба кожен випадок досліджувати детально. Чи вкладався він в це жило власними коштами, чи істотно покращився стан житла після купівлі. Ви могли вже за спільні кошти зробити ремонт у придбаній новобудові, або він в день купівлі житла за свого рахунку ваш перів відповідну суму коштів, тоді буде за що зачепитися, щоб почати судову тяганину з вами. Сходить до адвоката, який йому наобіцяє золоті гори і перемогу в суді і привіт, проблема.
Я б такое не носила, но продаю• 22 марта 2024
Він зареєстрований у квартирі? Якщо так, точки ви збираєтесь продати квартиру, з ним на додачу?
пу_пугренчик• 22 марта 2024
Нет разницы когда продавать до развода или после.
Но имейте в виду, что с точки зрения закона, имущество купленное в браке - совместно нажитое.
Это хорошо что у вас есть нотариально заверенное заявление от мужа что он признаёт это имущество лично вашим, купленным за ваши личные деньги и не претендует на него.
Но!
Он имеет право подать на раздел имущества и тогда вам в суде придётся доказывать, предъявляя эти заявления, что имущество ваше.
Он может говорить в ответ что подписывал не понимая следствий, что вы его уговорили обманным путём... Что он платил коммуналку и делал ремонт...
Этим нужно заниматься и желательно с адвокатом, предоставить суду доказательства что у вас действительно имелись личные средства...
Если пустить на самотек, то можно проиграть суд.
автор Я Вас не боюся • 23 марта 2024
Ответ дляА я кумедна
Та в тому то й справа, що не вкладав він сюди своїх коштів, все робилось за мої особисті.
автор Я Вас не боюся • 23 марта 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ні, не зареєстрований
автор Я Вас не боюся • 23 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Но!
Та він і рахунків не знає, яка там комуналка 😆
Я все розумію, дякую! Вже всі ці моменти обдумала , в мене чеки є на все.