22 марта в 22:05

Українські бренди

Дівчата, порадьте улюблені свої бренди в стилі Dark, Tur, w8less з сучасним стилізованим одягом 🙏
Дуже хочу на весну вдягнутися, але може хоч трошки бюджетніше щось є в напрямку без рюш і квітів? 🙈😅

І українське, будь ласка ☺️ Cos люблю, але хочу наше.
автор Усатая полосатая 22 марта в 22:05
1 3
Все до блиску 22 марта в 22:08
Наше дорожче
Синиця у спідниці 22 марта в 22:09
https://www.instagram.com/niso_ee/

Обожаю трикотаж этого производителя не хуже Лоро Пиано
Дую на вітер 22 марта в 22:11
Посмотрите цены у нашей Гуги проджект
Аннуитет 22 марта в 22:21
Ответ дляСиниця у спідниці
https://www.instagram.com/niso_ee/

Обожаю трикотаж этого производителя не хуже Лоро Пиано
У меня сразу пропадает желание общаться с производителями,которые не указывают цену сразу. Всё, никакого контакта. Это неуважение к потенциальному покупателю. Сфигаль я должна ждать, пока мне в Директ пришлют стоимость?
1 1 13
Я_уеду_жить_в_Лондон! 22 марта в 22:27
Ответ дляАннуитет
У меня сразу пропадает желание общаться с производителями,которые не указывают цену сразу. Всё, никакого контакта. Это неуважение к потенциальному покупателю. Сфигаль я должна ждать, пока мне в Директ пришлют стоимость?
В шапке профиля сайт с ценами
1 1
Синиця у спідниці 22 марта в 22:28
Ответ дляАннуитет
У меня сразу пропадает желание общаться с производителями,которые не указывают цену сразу. Всё, никакого контакта. Это неуважение к потенциальному покупателю. Сфигаль я должна ждать, пока мне в Директ пришлют стоимость?
Цены есть на сайте, всегда на фото в сторис и под фото на страничке, не под всеми но чаще есть, у них не большой модельный ряд отличные расцветки,
МинерАлочка 22 марта в 22:32
Ответ дляАннуитет
У меня сразу пропадает желание общаться с производителями,которые не указывают цену сразу. Всё, никакого контакта. Это неуважение к потенциальному покупателю. Сфигаль я должна ждать, пока мне в Директ пришлют стоимость?
Я теж одразу закриваю такі сторінки і навіть не питаю ціну. Це така примітивна спроба підняти собі рейтинг великою кількістю коментарів під постами. Фу, не вважаю це гідною поведінкою на ринку.
2 7
Синиця у спідниці 22 марта в 22:35
Ответ дляМинерАлочка
Я теж одразу закриваю такі сторінки і навіть не питаю ціну. Це така примітивна спроба підняти собі рейтинг великою кількістю коментарів під постами. Фу, не вважаю це гідною поведінкою на ринку.
Там есть ссылка на сайт, а Инстаграм это для фото если Вы не в курсе
МинерАлочка 22 марта в 22:35
Авторе, я вам особливо нічого порадити не можу. Пригадую лише Goldi та Staff. Якість Goldi не дуже, але і ціни там доволі низькі. Ще один раз заходила в магазин Льонокомбінат - наче без рюшек та квіточок, але й не такий стиль як у вас на фото
МинерАлочка 22 марта в 22:36
Ответ дляСиниця у спідниці
Там есть ссылка на сайт, а Инстаграм это для фото если Вы не в курсе
Якщо я дивлюся Інстаграм, то по фото маю розуміти цінову категорію та чи варто мені переходити на сайт
1 1
Синиця у спідниці 22 марта в 22:51
Ответ дляМинерАлочка
Якщо я дивлюся Інстаграм, то по фото маю розуміти цінову категорію та чи варто мені переходити на сайт
Тогда и в витрине магазина, тоже нужно на манекенах вещи ярлыками наружу выставлять?
Штора с кисточкой 22 марта в 23:00
Ответ дляСиниця у спідниці
Тогда и в витрине магазина, тоже нужно на манекенах вещи ярлыками наружу выставлять?
Именно так. В той же Италии во всех фирменных или брендовых магазинах в витринах стоят сумки, обувь и ценник снизу и не мелким бисером)).
Штора с кисточкой 22 марта в 23:10
Ответ дляВсе до блиску
Наше дорожче
Це правда що дорожче. Подивилась Нісо, який тут рекомендують. Кофтинки-торби-розтягушки по 6-8 тис гр і там склад не 100% альпака/меринос/ангора і тд по списку, в самому кращому випадку 50.
В листопаді 23 р купила на Нексті світер із 100% мериносу за 1750 грн.
1 1
автор Усатая полосатая 23 марта в 08:03
Ответ дляАннуитет
У меня сразу пропадает желание общаться с производителями,которые не указывают цену сразу. Всё, никакого контакта. Это неуважение к потенциальному покупателю. Сфигаль я должна ждать, пока мне в Директ пришлют стоимость?
Там же есть сайт в шапке 👀
автор Усатая полосатая 23 марта в 08:04
Ответ дляМинерАлочка
Авторе, я вам особливо нічого порадити не можу. Пригадую лише Goldi та Staff. Якість Goldi не дуже, але і ціни там доволі низькі. Ще один раз заходила в магазин Льонокомбінат - наче без рюшек та квіточок, але й не такий стиль як у вас на фото
Стафф поехал швами в сторону после первой же стирки. Голди в топку. Форму ткань теряет еще в процессе носки до стирки 😅
МинерАлочка 23 марта в 08:47
Ответ дляСиниця у спідниці
Тогда и в витрине магазина, тоже нужно на манекенах вещи ярлыками наружу выставлять?
Ви в магазинах буваєте? У більшості зараз поруч з манекенами стоять таблички з цінами на речі, вдягнені на манекен.
МинерАлочка 23 марта в 08:49
Ответ дляУсатая полосатая
Стафф поехал швами в сторону после первой же стирки. Голди в топку. Форму ткань теряет еще в процессе носки до стирки 😅
В сина та чоловіка є декілька речей Стафф, наче нормально. А от Голді дійсно перекосилися футболки. Хоча мені тут багато разів в інших темах доказували, що якість гарна. Ну то я і подумала, що то лише мені так не пощастило.
автор Усатая полосатая 29 марта в 10:27
Ответ дляМинерАлочка
В сина та чоловіка є декілька речей Стафф, наче нормально. А от Голді дійсно перекосилися футболки. Хоча мені тут багато разів в інших темах доказували, що якість гарна. Ну то я і подумала, що то лише мені так не пощастило.
Чоловіка футболка стафф теж поїхала 🤷